RS 125 Kowala

Kowal, sprzedaj mi swój kalkulator, też chce mieć kalkulator i aparat w jednym…
Przynajmniej napisz jakie szkody bo na zdjęciu nie widać nic.

bo trzeba jeździć umiećjętnie, po takich drogach się pięknie lata ale nie szybko, wyśmiał bym cie ale nie wypada

no właśnie dałbyś jakąś normalną fotę :-?

No nie pier***l, że odpadła ci czacha i boczek o_O

poodkręcał i was w chuja robi , fotki robione bułką ale nie wygląda na to żeby rama czy wydech były przetarte

Kowal mi mowił ze z plastikow i lamp nie ma co zbierac, kiera pogieta i pękła pokrywka od skrzyni i olej się wylał. xD A i dał mi foto jak wygląda pociag z którym się zderzył:





Xd HAH

szkoda pociągu, chuj z rs :<

a ja bym się nie zdziwił jakby kowal ciotka się wyglebil xD

Nasz mistrz prostej się wyyebał? :lol: :573:

Świry żarty, wszystko całe tylko w wałka was chciałem zrobić. :stuck_out_tongue:

A czy Ty wiesz, że takie żarty nie pozostają dłużne ?
Tak samo jak z kulami … Nie bawi się kulami jak się jest zdrowym bo potem będzie się zmuszonym ich używać :slight_smile:

jakoś w to nie wierzyłem że takie szkody jakbyś z pociągu w bok dostał to nie jest chyba aż takie słabe wszystko.

Szympa, to jest możliwe. “Plastiki” podczas jakiegokolwiek szlifa przy znacznej prędkości są odzierane z owiewek… ale gdyby doszło do czegoś takiego, to Kowal leżałby w szpitalu(bo bez kombi nie da się z tego wyjść cało :wink:

co wy pierdolicie , ja ostanio skasowałem gruszke z betonem , to mi tylko mocowanie od lampy i czachy szlak trafił , a kierowca gruszki poleciał helikopterem do szpitala w stanie ciężkim

wrona - a to na czołówke było taaa ? Pewnie musiałeś mieć 100+ na blacie jak Ci aż mocowanie od lampy poszło :shock:






brzydki kowal niszczy gume

a te gazety żeby nie pobrudziło zadupka tak ? :lol:

miała iść do huku , poza tym gdzie film :slight_smile:

wrona napisał:

a te gazety żeby nie pobrudziło zadupka tak ? :lol:

miała iść do huku , poza tym gdzie film :)



x2!!!

Film będzie w sobotę/niedzielę jak znajomy złoży filmik.

A Kowal nie niszczy gumy, tylko korzysta z okazji że został zmuszony przez Policję do wymiany opony.