Rieju RRX vs Yamaha TZR vs Derbi GPR

Paskudna.

to chyba nie jest oryginalne malowanie i naklejki

czemu paskudna nie wygląda źle :stuck_out_tongue: Wkońcu to 1300funtów więc nie będzie idealna…

no weź 6k i taki wyglądł to lepszą w PL dopadniesz.

no tak :stuck_out_tongue: ale gadałem z takim ziomkiem z angli to poweidział że za około 1000funtów pójdzie bo ma duży przebieg itp czyli za około 4tysiące

prędzej około 5tyś bo funt jest po 4.7 ;p a w angoli to reflektor inny jeszcze ;p

Mafioz napisał:

w angoli to reflektor inny jeszcze


i kierownica z lewej strony...

wiktor24 napisał:

kierownica z lewej strony...


w motorze kierownica jest na środku xD
Chyba, że sprzęgło jest po prawej a nie lewej, ale wątpię raczej.

wiktor24 napisał:

Mafioz napisał:

w angoli to reflektor inny jeszcze


i kierownica z lewej strony...



heh no tak :P jeszcze kierownicę będę musiał przekładać. <lol2>
Ps. co do sprzęgła to raczej nie chociaż tam w rowerach mają przedni hamulec jak w motorze a tylni jak sprzęgło :P

Mafioz - miszcz ironii :lol:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa… nieważne xD

Najgorsze by było jak by biegi na odwrót były xd bo u angoli to wszystko na odwrót chyba nie będzie takiej jazdy nie ?xP

ale moze byc cos na odwrot:) widzialem roxa który mial na odwrot wydech z przekładnia:)

ja pitolę, to za 6k masz zarejestrowaną w PL już na 50!! I w oryginalnym małowaniu!

filipm napisał:

ale moze byc cos na odwrot:) widzialem roxa który mial na odwrot wydech z przekładnia:)


Chyba na odwróconym zdjęciu :-P

nie. normalne zdjecie bylo. na innym forum bylo:) nie wkrecam pierwszy raz widzialem i kolo właśnie pytal co to jest

wino robił taki wkręt z runnem. lustrzane odbicie pewnie to było co mówisz :slight_smile:

mieszkam w UK i gdyby nawet istniały takie wynalazki to bym o tym wiedział , ale to o czym mówisz , to lustrzane odbicie i jesteś debilem że dałeś się na to zrobić , no sory że tak mówię , ale to chyba logiczne , ze nie będą zmieniać nie wiadomo po co całej konstrukcji skutera…

… jednak nie będę miał 125 muszę szukać 50…
Byliśmy u znajomego mechanika i u mnie w mieście już 5 dowodów zabrali bo były takie 125 na 50 po rejestrowane…

[ Dodano: 07-05-2010, 15:09 ]
Słuchajcie a dało by cylinder przełożyć z 125 na 50 czy to jest już inna budowa silnika ?

Inna budowa silnika nie da rady niestety