Rieju RRX vs Yamaha TZR vs Derbi GPR

http://cgi.ebay.co.uk/2005-RIEJU-RS2-50-RED-/320528058935?cmd=ViewItem&pt=UK_Motorcycles&hash=item4aa0f60a37 udało mi się znaleźć 50 tylko ma przejechane 24 tys jak myślicie chyba dużo jak na ten silniczek nie ?

Nie opłaca się raczej, ten rocznik, 50 za tą kasę z tym przebiegiem.

przecież po tej cenie są w polsce te rieju! I już zarejestrowane!

50 nie opłaca się w ogóle brać z Anglii , oni tak zarzynają te skutery i moto że szok , może nie jeżdżą ciągle z full maneta , ale reguły sutery tutaj stoją pod chmurką , a takie coś jak czyszczenie filtrów to dla nich nie istnieje , a regulacja to już w ogóle czarna magia , jedyny stunt jaki oprawiają to palenie gumy , i to jeszcze dobrze jak nie robią tego na stopce centralnej :slight_smile:

skuter tu służy na zasadzie , zawieź mi dupę, jak się spieprzysz to albo nieudolny mechanik alb szrot

http://cgi.ebay.co.uk/2007-APRILIA-RS-50-ORANGE-/290433426895?cmd=ViewItem&pt=UK_Motorcycles&hash=item439f2e65cf tu fajną znalazłem tlko cikawe za ile pódzię myślę że za 1000 by poszła tylko jest coś zwalone i nie wiem czy ona całkiem nie pali czy z popychu zapala zna się ktoś moze n a angielskim :E bo gadałem z ziomkiem z angli ale chyba jest nawalony bo pierdzieli sam nie wie co :stuck_out_tongue:

Kurczak, uparłeś się na te parchy z angli nie wiem nawet czemu…
jak pójdzie MOŻE za 1000 funtów to i tak 4700 do tego ta apka ma całą czache poklejoną izolacją więc wlicz do tego klejenie plastików + malowanie to z 200zł wyjdzie może jeszcze naklejki dorwiesz w tych 200zł
Licznik elektroniczny więc będzie pokazywał prędkość w milach co w polsce będzie strasznie wkurwiało a żeby przeprogramować znowu koszta.
w angoli inna lampa więc w Polsce w nocy znów drogę będzie inaczej oświetlać
do tego dolicz jeszcze koszt sprowadzenia, rejestracji to wyjdzie pewnie z 6tyś spokojnie a za 6tyś to w polsce dostaniesz apke w nowej budzie, tak samo tamte rieju co podałęś, w polsce w tej samej cenie, ogarnij się kurcze bo szukasz na siłe i na siłę robisz sobie tylko dodatkowe koszta i roboty nadkładasz skoro to samo w polsce jest i potem mniej problemów ze sprowadzaniem i kombinowaniem.

Jak już musisz sprowadzać to z niemiec sprowadź, tam z lampą, prędkościomierzem by problemów nie było a moto pewnie tańsze niż w angli a do tego bliżej więc koszt sprowadzenia też niższy.

Mafioz napisał:

wlicz do tego klejenie plastików + malowanie to z 200zł wyjdzie może jeszcze naklejki dorwiesz w tych 200zł


Za te 200zł to nie wiem czy plastik poklei, a Ty tu o lakierze i naklejkach jeszcze :-P

Sprowadzenie mam akurat za darmo :stuck_out_tongue:
Ja się nie uparłem tylko za te 4700 znajdź taką aprilie w polsce a lampy to… a rejestracja to wydaje mi się że w 200zł to spokojnie się zmieszczę a mile na liczniku mi nie przeszkadzają. To nie jest konieczne by wymieniać liczniki lub je przeprogramować…
Ale zobacz w angli na pewno nie było jeżdżonę po dziurach i nie katowane raczej.

Kurczak napisał:

nie katowane raczej.



to spójrz post wyżej, gościa który mieszka w anglii i widzi co tam się robi.

Kurczak, może i nie są dojechane na opór, ale zauważ, w jakich warunkach one jeżdżą… wszędzie pełno wilgoci… to musi być pordzewiałe! :stuck_out_tongue: Właściwie, to wszędzie ludzie katują sprzęty :stuck_out_tongue:

a rejestracja to wydaje mi się że w 200zł to spokojnie


Przetłumaczenie wszystkich dokumentów u tłumacza przysięgłego to 50/200zł
Pierwsze badanie techniczne jakieś 100zł
opłata w urzędzie skarbowym jakieś 150zł
rejestracja to:
- książka pojazdu (czerowna w wydziale komunikacji) – 75 PLN
- dowód rejestracyjny - 48 PLN
- znak legalizacyjny - 11 PLN
- tablica na motocykle - 40 PLN
- opłata skarbowa - 10 PLN
Do motorowerów chyba książeczki pojazdu nie ma tylko
i ubezpieczenie zapewne zniżek nie masz więc jakieś 100zł
nie ma szans żebyś za 200zł zarejestrował jakikolwiek sprowadzony sprzęt.

Kurczak napisał:

mile na liczniku mi nie przeszkadzają


tak mówisz teraz a potem zacznie wkurzać, tak samo jak te lampy do których policja może się przyczepić, a zresztą, na takich lampach nawet nie podbiją Ci pierwszego przeglądu technicznego bo lampy nie są zgodne z Polskimi normami.

Dziękuje wszystkim bardzo !
Temat do zamknięcia właśnie kupiłem Aprilie RS 50 z 2007r :slight_smile: