Regulacje- temat zbiorczy

Jakie rolki do keeway hurricane wario BGM wydech Tecnigas next

50kg. :-x Byś się może przywitał… tym bardziej że to twój 1 post :-x
A kto ma wiedzieć jakie rolki!? przecież to zależy od tego jakie rolki lubi skuter, jakie wariator i wydech ale już ci napiszę że coś koło 5-6gr.
A i od sprężyny centralnej też zależy waga rolek…

Sorry ze się nie przywitałem i ze nie opisałem dokładnie sytuacji a wiec mam spreżyne zółtą BGM mam teraz rolki 3,8g v-max 78km/h i jest mu do 20km/h

No to tak mam s6 sport pro gaźnik seria , wario malossi , rolki 6g , sprężynki Hebo niebieskie , sprężyna centralna niebieska TR 30%+ , dysza 100 , wydech s6 pro replica (odblokowany)


Problem polega na tym że skuter po rozgrzaniu ma małego muła do 5km/h (na zimnym nie ma mułu) po tym mule skuter dostaje super obrotów ładnie przyspiesza ale nie ma tago uczucia pociągnięcia tylko to jest łagodne przypieszenie , wszystkie inne sporty ładnie ciągną a mój ma dobre obroty ale tak nie ciągnie co proponujecie ?

z deczka cięższe rolki i regulacja gaźnika (zwiększenie mieszanki)

Adverion napisał:

(zwiększenie mieszanki)




Czyli co większa dysza ?

nie wystarczy podkręcić śrubkę (optymalnie wykręcić)

acha czyli normalna regulacja :stuck_out_tongue:

Siema all, mam pytanie czy zgra się wario malossi z wydech leovince ttą jeśli coś to wydech juz zakupiony :slight_smile: i jeśli kto mógłby to podpowie kilka wskazań jak go podregulować na przyśpieche…

bardzo bym prosil o udzielenie mi odp:)

zgra się jak wyregulojesz, kup jakis zestaw rolek i sprezynek i reguloj to

no tak, ale chciałem żebyście coś doradzili na początek… -.-

no to ja ci powiem ze rolki 5,5 grama srednie sprezynki na sprzegle i centralna 22% tr
i co ? powiedziałem ci jaki masz kupić ale to i tak nie będzie jezdzic tak jakbys chciał pewnie bo to się robi metada prób i błedów

jasna sprawa, tak się składa że mam 2 sprężyny centralne +22% i +15% , i rolki coś w granicach 5gr , to jak nada się ? wyjdzie coś z tego ? :slight_smile:

no to wsadź i zobacz. nie ma na regulację sprawdźonego zestawu że przy takim i takim tuningu masz wsadzić takie i takie rolki.

Szukaj odpowiedniej kombinacji, wsadzaj po kolei sprężynę i rolki najpierw te, potem inne, jak nie będzie dobrze, wkładaj inną sprężynę i znowu każdy rodzaj rolek, chyba że wolisz zmieniać częściej sprężynę niż rolki, to odwrotnie.

rolki 2.97gr sprezynki +15% centralka +50% i będzie idealnie :wink:
:roll: Moim zdaniem trochę bez sensu temat bo kazdy inaczej reaguje ;/

Witam mam problem zalewa mi świece non stop dysza 95 trochę za duża

Gaźnik 16 cylinder seria jaką dysze dać bo 95 jest stanowczo za duża

no mniejszą najlepiej xD
jak do serii filtra to zainwestuj w 70 a jak stożek zakup z 80 i wtedy kombinuj ;p

myślę że między 70-80 60 była by trochę za mała do tego gaźnika bo ja w 12mm mam 65 więc myślę żebyś sobie kupił 70 i 80 no i może 75 dla pewności :stuck_out_tongue:

Kup kilka żeby później nie zamawiać kolejnych :!:

Witam mam problem w moim CPI z prawidłowym rozruchem. Siedzi w nim cylinder Malossi sport 70ccm, gaźnik 17,5(dysza 65) tłumik laser x-pro, seryjny filtr pow. Problem polega na tym że gdy jest zimny to zapali od pierwszego kopnięcia ale pochodzi ok 2 sekund i zgaśnie i później już nie chce odpalić wcale… Po wykręceniu świecy jest delikatnie mokra ale gdy mu wleje strzykawką benzyny do cylindra to odpali normalnie, więc chyba raczej nie zalewa świecy. Dodam tylko że do tej pory na tym zestawie(około 1000km) odpalał, po chwili lekko przygasł (ale nie zgasł), po czym normalnie wkręcał się na obroty. Jak jest ciepły to nie ma żadnego problemu. Z góry dzięki za rady :wink: