Regulacje- temat zbiorczy

jak chcesz bez muła na początku to wsadź najtwardsze sprężynki do sprzęgła polecam stage6 czerwone na tych polini się nie znam i które jakiej twardości nie wiem.
co do reszty, wsadź tą centralke i rolki i zobacz jak jeździ, będziesz przynajmniej wiedział czy celować w twardsze/miękksze centralki albo rolki lżejsze/cięższe bo tak to nic nie wiadomo.

Będę próbował :wink:

Żółte poliniego podobno najtwardsze.

jaką najlepeiej dać dysze głowną do gaźnika 17.5 stożka i sport wydechu :?:

około 90-100 dokładnie Ci nikt nie powie bo to zależy też od stożka i od skutera :slight_smile:

Ja mam takie pytanie jaka najlepiej założyć spręrzyne centralna mam rolki 5 g i skutera 4 t może ktoś mi doradzić


może byś jakoś dokładniej opisał jak on jeździż?!!

[ Dodano: 27-10-2009, 19:39 ]
jak to jak jeździż??..porostu będę wymieniał dzwonek sprzęgło pasek i wariator i chciał bym się dowiedzieć jak sprężynę założyć

[ Dodano: 27-10-2009, 19:42 ]
mam ci dać linki jakie części będę kupywał

Power Force 70cc zeliwo
Dell’orto 17,5
Wklad seryjnego filtra Malossi TwinAir
Multivar
Laser x-pro

Jaka dac sprężynę i rolki na Vmaxa oraz jaka dysze?

Szukalem i wiekszosc tematow to Rolki na przyspieszenie, a mi zalezy na Vmaxie.

proszę o szybka odpowiedz, bo w srode zamawiam części;)

a jakie teraz masz rolki i jak wygląda ten twoj vmax.

Dopiero bede skladac to na wiosne i chce zamowic części, tylko nie wiem jakie;)

żółtą sprężynę centralną zestaw rolek testowych i zestaw sprężynek sprzęgła zamów!!

a co byscie mi polecili bo mi się zatarl cyl i kupuje mk hm 70ccm a skuter to suzuki katana ac i co do tego cylka jaka dysza tak mniejwięcej jaki filtr(mysle o tym tez z mk) sprezynki sprzegla centralka i rolki chciałbym zeby sobie lecial takk przynajmniej 100 i byl mocny a ze maja przelozenia naprzyspieszenie to z moca niepowinno byc problemu aha i mam tłumik sportowy najperawdopodobniej hebo jakieś

siwy_fact napisał:

żółtą sprężynę centralną zestaw rolek testowych i zestaw sprężynek sprzęgła zamów!!



A jaki rozmiar tych rolek (na Vmax)?

Albo sam sprawdź jakie, albo na forum znajdź wymiary do swojego skuterka :slight_smile:

Ale gramy a nie to że 16x13;)

no mysle ze z 15g będzie jak nabardziej ok vmax będzie duzy :6:58:

ale tak na powaznie to przciez siwy_fact ci napisal zebys wziol zestaw rolek testowych. i sobie wybiezesz jakie ci beda najbardziej odpowiadaly i potem zamowisz juz dobre

Zestawy rolek testowych są bardzo różne, tutaj lista:

3-4.5g
4-5.5g
5.5-7g
6.5-9.5g

4-5.5 najczęściej spotykane i cyba by były najlepsze

mck159 napisał:

3-4.5g
4-5.5g

te bym wzial i +22% i styka a dysza zalezy speed mial na seri gaźniku 94 i byla przymala na airsalu sporcie a booster na 17.5 mam 90 max nisko iglica i jest ok tez na airsalu

skuter traci obroty. do 35-40 jest na najwyższych, a później spadają bardzo w dół. co należy zrobić żeby to się nie powtarzało?

a jakie masz rolki teraz założone? prawdopodobnie tak jak pisałem z 1 do 1,5g lżejsze ale napisz jakie masz ;p i mozesz pokombinowaś z tymi sprezynami jak danielson pisał ;d

wytarły mi się 5,5g a nie miałem innych to założyłem 3x 6,4g i 3x 8,5g.