Regulacje- temat zbiorczy

Wario Polini speed control
Sprężynki sprżegła zielone hebo
Dociskowa Hebo +50%
Pasek HEbo Kevlar jaka waga rolek ? 4.9 ?
W HEbo ng miałem 4.9 i było git

jak zawory wyregulować ?? Mam z tym problem ;/ w 4t oczywiscie

Tu musisz takie luzy jak katalogowe ustawić na zaworach to nie jest takie latwe ;))

Witam.Mam założony wydech leo zx reszta seria i ma muła jak się zagrzeje. Po założeniu sprężyny +22 przy 60km/g kręci 10 tyś obrotów. Co z tym zrobić zmienić sprężynę na miększą czy jakie mam dać rolkiż
Przy rolkach 5.5g słabo się rozpędzał ale na te same obroty wchodzi z kolei przy rolkach 4.5g to samo tylko szybszy start.Sprężynki mam założone +15. Błagam pomóżcie :roll:

Siemano wszystkim! No więc chcem się zapytać czy to możliwe żeby dla zestawu polini sport 70, leo rr, dellorto 17.5, polini air box dysza 90 była za małaż? Bo dławi się strasznie przy odkręceniu gazu. Mam jakby uszczelniony filtr żeby mniej powietrza przepuszczał, to jakoś chodzi teraz. A i czy to może być wina membranek jakby coś?

Daj 105 i sprawdź. Membranki jak masz seryjne to wymień na jakieś z carbonu :slight_smile:

Proszę o bardzo szybką odpowiedź bo chce dzisiaj zamówić pasek i od razu sprężyne centralną tylko jaką?? Laser i Multivar na białej sprężynie i rolkach ok. 7,7 - nie ma mułów większych, w miare płynnie. Którą wziąć żeby cos dała (v-max lub przyśpieche): TR 15%, 22% czy 30%???

Proszę o bardzo szybką odpowiedź. PILNE :!:

Wydech LeoVince TT, rolki 4g, spręzynki sprzęgła hebo niebieskie. Dobry start potem lekki muł i potem znowu się wkręca. Słaba dynamika skutera na wyższych obrotach. Centralka +15 pomoże ?Bo nie wiem czy zamawiać

czy trzeba regulować gaźnik po czyszczeniu filtraż? i ile skuter powinien mieć obrotów po odpaleniu??

tak trzeba a powinien mieć około 1.5/2 tysiące na wolnych obrotach

Hmm… jak regulowałeś gaźnik jak filtr był zanieczyszczony to tak …
Ale jak normalnie to nie wiem po co bo to sensu nie ma :slight_smile:

nic nie robiłem tylko wyczyściłem, bo w sumie to obrotomierz pokazuje mi 3500/4000 obr jak odpale

No to weź to wyreguluj na nowo :stuck_out_tongue:

a na ile mieć obrotów? tak jak napisał Mafioz?

No mniej więcej tak

a propo obrotów czy ze to mój skuter ma strasznie niskie obroty na wolnych to świadczy o dobrym dotarciu?? będę w polsce za tydzień to to nagram , kumple nie mogli uwierzyć że mogą być tak niskie obroty w 2t

Może nie tyle, że dobrze dotarty, a dobrze wyregulowany :wink:
Im niższe tym lepiej z tego co wiem :slight_smile:

RudY napisał:

dobrze wyregulowany



moj nie ma totalnie regulacji na malossi sporcie leci 75 km/h to gorzej niż seryjne peugeoty :D i zalewa go na starcie :D jak cholera i w ogóle jest rozregulowany :D

No to poprostu masz szczęście i jest wyregulowany poprzez niewyregulowanie :smiley: Czy coś takiego XD

Więc tak :
Mam roxa w nim polini fr3 reszta seria i trzeba napędzik wyregulować by ciągnął ładnie od dołu.

Kupiłem spręzynki poliniego żółte i srebrne
Centralka hebo czarna 50%
i rolki 3,5 (nie za lekkie?)

Dam rade z tym wyregulować czy kupić jakieś spręzynki, centralke etc. ?
Myślałem wrzucić te rolki, spręzynki żółte poliniego i tą centralke hebo 50% ale nie wiem czy to nie będzie wyło i stało :lol: ?

Wiem, że ten wydech ciężko w serii wyregulować będzie bo on wysoko ciagnie ale będzie trzeba :wink: