Rat Custom Sl70 .. na SELL w całosci/albo na partsy

no i gdzie te fotki:)??

Czekamy :slight_smile: Na fotki :slight_smile:

no wiec tak od tego osttniego czasu … załozyżem tylko ze soba tylnie plastiki … ale teraz chce się za niego wziąc …

Prace nad tyłęm ruszyły pełną para dziś pomogłem muminowi i zaczeliśmy wprowadza w życie jego custom wizje slidera :smiley: : No i custom wizjoner w własnej osobie :stuck_out_tongue: [ Dodano: 2008-09-20, 17:16 ] Kolejne foty z dzisiejszych prac :wink: : I foty z specjalną zieloną szpahlą z holandi :stuck_out_tongue: : :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Moim zdaniem przydalo by się 5cm up bo wogule nie widac nadkola :-/

5cm up

tak jest dobrze :P podobają mi się niskie sqty :P im nizej tym lepiej :P Jakiej szpachli używasz, ze taka zielona?:P ale jakoś mi ten tył niezabardzo pasuje :/ trochę ostrzejszy jak dla mnie powinien być

corey93 napisał:

Jakiej szpachli używasz, ze taka zielona?:P

To jest szpahla z włuknem ale dokładniej to nie wiem z kąd on ją berze że taka zielona... moze od marsjan :-P

corey93 napisał:

5cm up

tak jest dobrze :P podobają mi się niskie sqty :P im nizej tym lepiej :P

Moze i tak ale na pewno nie jezdzi się zbyt fajnie z takim niskim tylem

szpachlowka z wóknem szklanym novola najlepsza do wzmacniania przerabianych części

O a mi się wydaje ze w ten wlot co jest z tylu to wsadzic lampe od Hondy CBR 600. Mysle ze wyglądalo by super. Szczerze mowiac na poczatku tak myslalem.

podwyższonych skuterów jest pełno a takich co smigaja pare cm nad ziemią prawie nie ma … :roll: co do szpachli to jest to tak jak ktos juz pisał szpachla novol z włoknem … na to nałożyłem szpachle wykonczeniowa i wszystko ładnie wyszlifuje

podwyższonych skuterów jest pełno a takich co smigaja pare cm nad ziemią prawie nie ma

wedłgu mnie im niżej tym lepiej :) swojego planuje jakieś 10cm nad ziemią ustawić :)

szpachla novol z włoknem

ok :) też mam taką, ale biała jest :lol: Jakieś świerze fotki maszł?

no bo to jest jakaś lepsz szpachla … mam dużo dobrych srodkow bo moj tata ma warsztat i tam jest lakiernia i w ogóle wiec zywice szpachle papiery mam za darmo … :sunglasses: no moj skuter tez lezy jakos 10 cm nad ziemią … :sunglasses:

Good job mumin :wink: Co do tyłu to ja bym tam wstawił lampę led taka jaka jest między innymi w a6 avant, byłby piorunujący efekt :stuck_out_tongue: Coś w tym stylu : http://cgi.ebay.de/Ruecklicht-MIT-LED-s-CE-fuer-MBK-STUNT-YAMAHA-Slider_W0QQitemZ270089460533QQcmdZViewItem?hash=item270089460533&_trkparms=72%3A1131|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

co do lampy to … to jest custom … tu nie mysli się o takich rzeczach jak kierunkoskazy klakson swiatła itp … :roll: a w razie czego to mam lampe koso … moze gdzieś tam ją wpakuje :sunglasses:

To ja nie wiem po co ty wogule dawales to nadkole jak i tak nie będzie go widac :-?

dla picu dał :stuck_out_tongue:

zeby mi nie chlapało na rame i w ogóle … :roll:

Nowe foty po szlifowaniu :

Nawet spoko teraz wsadz tą lampe koso co masz w te wloty i będzie fajnie