Rat Custom Sl70 .. na SELL w całosci/albo na partsy

Witam oto mój bzyk … jest to yamaha slider … seryjnie była napędzana podłym silnikiem minarelli vertical ac ( stojący cylinder) … jezdziłem z tym silnikiem po małych przeróbkach przez 2 lata … bawiłem się w stunt aż do czasu kiedy skuter stracił ducha … po tym incydencie postanowiłem zrobić pierwszego w polsce slidera lc … kupiłem lekko rozbitego roxa 2005 w wersj vr wyciągnełem z niego silnik i reszte potrzebnych podzespołów … z dwóch skuterów zrobiłem jeden i wyszło moje dzieło … jestem dumny z efektu … myśle ,że wam też się podoba … wszystko zrobiłem sam lub mechanicy u mojego taty na warsztacie … w skuter włożone zostało około 10 tył zł … nie licząc ceny zakupu skutera a oto co w nim siedzi … MECHANIKA: swap slinika na minarelli horizontal przeróbka na lc cylinder: mk hm 70 sprzegło: malossi mhr delta wariator: hebo ng łożyska: s6 teflon i hebo srebrzone wydech: tecnigas rs2 gaźnik: motoforce 17,5 filtr: polini AB kartery: tuned gas box: s6 fajka: ngk pompa: s6 +40% chłodnica: rox tuned OPTYKA: lakier electric orange z forda st przód TNT custom tył custom crash pady TNT plastik na podłodze custom malowanie ramy na czarny polysk malowanie silnika na czarny połysk kierownica prosta + mostek rowerowy polerka pompy wody polerka przeładni polerka lag wyciete wloty w przekładni chromowana sprężyna amortyzatora siatka we wlotach licznik koso Xs ryfle killswith rolgas polisport lusterko f1 kostki na wentylach czerwone zaciski i tarcze koła od roxa lampa koso ssanie s6 RDZA: kopniak ,kierownica ,stopka boczna PODWOZIE: przeróbka ramy pod silnik min hor tarcz TNT oversize 240 mm zacisk 4 tłoczkowy przód tyl hamulec tarczowy obniżony o około 5 cm wydłużony o około 10cm oponu haidenau k61 fotki na: http://bikepics.com/members/pawlix

Wypaśna Ładny lakierek taki ala KTM xD Plasticzki ładniutkie tylko szkoda że je kupiłeś a nie sam się bawiłeś w przeróbke. Ile dałeś za lakierek >??<

ty wiesz co mowisz ??? tuningowe plastiki sam przerobiłem … orginalne tez wiec co ty mowisz … lakier nie jest z KTM-a tylko z forda wszystkie lakiery i podkłady był to wydatek około tysiąca zł …

Wszystko pięknie, ładnie ale czemu next-r? Może coś bardziej rancingowego ?:wink:

Bardzo fajna maszynka wygląda trochę jak drag :slight_smile: ale ogolnie to zajebista tylko szkoda tego roxa który poszedl na części :lol:

a co wolał był roxa … nie umiesz czytać next r / ROOSt a to juz bardoz mocny i nie znany wydech w polsce … zobacz w fotkach są tam jego foty …

jedyny taki skuter w kartuzach podziwiam mumina za jego robote :lol:

Hokster napisał:

lakierek taki ala KTM xD

mumin_ napisał:

ty wiesz co mowisz ??? tuningowe plastiki sam przerobiłem ... orginalne tez wiec co ty mowisz ... lakier nie jest z KTM-a tylko z forda

Chłopczyku, nie jesteś tutaj Bogiem, panem i władcą, bo masz jednego z najlepszych sliderków w Polsce...więc może nie skacz na każdego, bo odważył się powiedzieć coś innego niż Ty myślisz... Zauważ, że to Ty zrobiłeś błąd, bo Hokster napisać "a'la" KTM, czyli podobny do KTM... Każdy, bez względu na to, jaki ma skuter, traktowany jest tak samo. Sam mam skuter o podobnej klasie do Twojego, z o niebo lepszym tuningiem mechanicznym i uważasz, że mam na każdego skakać, czepiać się o wszystko, bo mam fajny sprzęt?

Hokster napisał:

Plasticzki ładniutkie tylko szkoda że je kupiłeś a nie sam się bawiłeś w przeróbkę

mumin_ napisał:

ty wiesz co mowisz ??? tuningowe plastiki sam przerobiłem

Dzieciaczku Powiedz mi taką rzecz czy przednią czache sam zrobiłeś z serii czy ją kupiłeś ? Bo nie wydaje mi się że był czegoś takiego nie zrobić sam nie mówię tu o wlotach od roxa bo to nie problem zrobić!! A mi chodziło że kupiłeś plastiki a nie bawiłeś się z orginalnymi. Co za problem kupić gotowe plastiki i nałożyć je na skuta ?? Każdy najgorszy pacan to by umiał zrobić !! Więc się uspokój. Po twoich postach wnioskuje że się uważasz za najlepszego tunera i największego znawce. A tak naprawde to wiesz !! Odbij Aha tak na przyszłość ala np. KTM to jest podobny to KTMa.

Hokster napisał:

zacisk 4 tłoczkowy przód

Od czego ty masz ten zacisk...? Z jakiego skutera? Tak to całkiem całkiem, mogłeś lepszy tuning zrobić skoro tak poważnie przerobiłeś już slidera to było zrobić mocny tuning mechaniczny ;).

Ja pier**** co za koleś taa wolałbym roxa za tyle kasy co wsadziles w tego Slidera to rox latal by ze nie wiem co.

zajebisty slider. siedzenie i felgi czarne mi tu nie pasują :shock: xD ale tak to zajebisty 10/10

Do tego pomarańczowego powinno był dużo chromu :P.

Sory chłopaki wczoraj miałem zły humor … Z tuningowych plastikow został tylko przod (przerobiony) i crashe … reszta seryjnych plastikow została przerobiona … o dodatkowym chromie jeszcze myśle … siedzenie będzie obszyte na czarno pomarańczowo … a z mechaniki …? będzie jeszcze trochę rzeczy wszystko w swoim czasie … projekt caly czas trwa … Co do tematu co lepsze rox czy slider … nie watpie ,że rox jest super skuterem ale ja jestem indywidualistą i nie chciałem mieć kolejnego roxa … po drugie rox wydaje mi się niewygodny … Jeszcze raz sory trochę mnie ponioslo … A co do zacisku to jest to tuningowy wyrob TNT w komplecie z tarczą …

a sprzęcior wyjedwabisty :mrgreen: to pierwszy porządnie zrobiony slider jakiego widzę :stuck_out_tongue: No gratulacje poprostu;d a farbe gdzie do tego dostałem? bo sam myśle nad takim podobnym kolorem

mumin_ napisał:

siedzenie będzie obszyte na czarno pomarańczowo

Daj je na biało ;).

PodLy napisał:

a farbe gdzie do tego dostałem?

Idziesz do sklepu lakierniczego i kupujesz z mieszalnika...

biały mi nie pasuje … lakier to normalny lakier electric orange z forda focusa st … tylko ,że został on dodatkowo położony na pomarańczowy podkład … Siedzenie będzie całe pomaranczowe … z pomarańczowej alcantary :slight_smile:

bardzo podobają mi się slidery i bardzo dobrze że wziąłeś go a nie roxa (ich jeździ do obsrania i do znudzenia) kierowniczka tu jest obowiązkowa ale seryjna czacha mi się bardziej podoba

Białe trochę lipne i bardzo by się brudziło… a myślisz że jak pójde do sklepu (w moim mieście) i powiem że chce farbe electric orange z forda focusa st to koleś będzie wiedział o co biegać Lubartów jest 100lat za murzynami. Podziwiam Cię że zrobiłeś coś co się wyróżnia od innych a zarazem nie odstrasza za zaskakuje pozytywni :mrgreen: e

Co sądzicie o tym ,żeby zrobić w sliderku audio .?? chodzi mi o głosniki blaupunkta model gt i wzmacniacz motocylkowy ???