Rat Custom Sl70 .. na SELL w całosci/albo na partsy

ile wattą Chcesz płyte robić i do schowka czy jakieś inne miejsce? Całkiem dobry pomysł jeżeli jeździsz z kumplami gdzieś tak jak ja i stoicie i gadacie, wtedy muza się przydaje :mrgreen: Mumin napisz do mnie na gg w spr tej kiery 1922647

mi tam nie zależy żeby to jakos super gra … no czesto by się przydało … lubie sobie czasem puścić jakis h-h czy rage … mysle ze takie audio zda egzamin …

Audio i owszem :wink: Ale nie bierz tych blaupunktów ! One tylko ładnie wyglądają, ale huja grają. weź lepiej jakieś Magnaty albo Pyle, albo dołoż i kup Hertze albo JBL’e

na pewno te balupunkty są lepsze od tych magnatów … hertze mam ale malutkie 7cm … :roll:

Oo widzę, ze nie udalo CI się sprzedac Slidera to go potuningowales :stuck_out_tongue: Fajnie, ze jest nowy piec, ale jakos mi nie pasi :stuck_out_tongue: Tak szyk slidera popsul :slight_smile: Ale to moje zdanie. Kolor mi się takze podoba. Zacny.

Gabi napisał:

Tak szyk slidera popsul :)

Właśnie, że wygląda fajniej :P. Ale do tego wyglądu przydało by się więcej mocy bo wygląda jak dragster :P.

A jakie osiągi, bo nie widziałem, żeby było coś o nich. Plastiki i lakier: szacun, więcej mocy by się mu jednak przydało.

Te blaupunkty to shit. Zero bassu. Grać grają czysto ale mimo tych swoich 50 czy tam 70 w RMS grają nędznie. Maganty grają lepiej. Zresztą każdy ma inne rozumowanie muzyki. Mnie nie zadowalają te głośniki bo bassu brak :stuck_out_tongue: Za to wysokie tony na tych głośnikach na prawdą dają czadu :stuck_out_tongue:

pomyśle jeszcze … a jakie inne głośniki miał bym wziąć ??? konkretnie … mowie z gory ,że nie słucham techno … slucham tylko rage i hip-hopu :roll:

http://www.allegro.pl/item378399248__jbl_gt5_502_nowosc_nastepca_cs_2105_bonus.html http://www.allegro.pl/item380017132_hertz_dcx_130_nowe_2008r_gw_24m_f_v_wawa_od_ss.html Ja jestem za JBL :wink: Możesz też poszukać lepszych JBL :stuck_out_tongue: np za 700 zł tez 13 cm :stuck_out_tongue:

ja mam 2 30watowe głownieczki sony i wzmacniacz motocyklowy 25wat robiony ręcznie i zapierdzielają zajebiście wieście mi fotki są w podpisie

prawdopodobnie bedę te głośniki jbl … na razie muszę kupić inny filtr i do końca wyregulować slidera … :roll:

Na prośbe mumina wrzucam pare fot :sunglasses: : KOMENTOWAC!! :lol:

Slider wpas podoba mi se ze jest taki niski. Ty masz halogena na kierownicy oswietla on cos w ogóle?? :lol:

Tak ja już mówiłem. Błotnik od bw’s spy byłby tu lepszy. ten wygląda jak dziób kaczki :roll: reszta very nice :wink:

no wiec tak zmieniłem filtr i skuter został już prawei wyregulowany … co do błotnika to zostaje ten … teraz wziełem się za nastepny projekt …czyli stunt pink yamaha bw’s :evil:

ze zwykłego slidera wyszła ci nieziemska maszyna jest przepiękny gratuluje :mrgreen: przedstaw nam swój nowy projekt :wink:

slider jest wyjątkowy drugiego takiego nie znajdziecie :mrgreen: mumin dokończ jeszcze wszystkie drobiazgi i będzie FULL CUSTOM

wOw że to się w ogóle w polsce dzieje to aż nie wierze :lol: :lol: :lol: Powodzonka dalej.

na dniach chyba kupuje wario polini 9 rolkowe … i lampe do tyły … :roll: a i zamontowałem inaczej licznik już tak nie odstaje …