Rat Custom Sl70 .. na SELL w całosci/albo na partsy

A ty będziesz montowal tylne plastiki czy zostawiasz gołą rame??

na razie będzie tak jak jest potem mam w planach zrobienie tuningowego tyłu …

To co, skuter tak stoi i czeka aż, się nim zajmiesz? Czy coś nowego się dzieje z nim ;>?

przez ten czas wyregulowany został gaźnik zmieniony filtr … podregulowany napred … dzis przyszła do mnie lampa na tył koso krs

zauważ iż przy regulacji pomogła ci moja osoba :lol: ale musieliśmy szybko skończy bo mumin musiał jecha na KUNG FU PANDA do kina :lol:

AHA a kiedy zaczniesz robić plastiki tylnie

nie wiem … na razie podoba mi się tak jak jest a po drugie nie mam czasu na ten tył … :roll: a film był super ;]

mumin nie mogło przez 2 lata zarejestrowac skuta, a dzięki mojej pomocy udało się w 2 minuty załatwić OC, tłumaczenie dokumentów, rejestracje, przegląd :lol: :lol: :lol: :mrgreen: PHOTOS : No i właściciel w własnej osobie na custom maszynie :lol: : P.S Dzisiaj mumin założył nową lampe koso i jak dla mnie jest super :wink:

lamap jest zamontowana krzywo … bo za pare dni zabieram się za robienie tyłu i będzie zamontowana całkiem inaczej … a to jest zrobine na szybko … zeby pojezdzić … rejestracja tez zrobiona na szybko :lol: :lol:

NO NO tył będzie w pracy nie mogę się doczekać jak będzie wyglądać. Mumin pełen szacun dla ciebie ten custom to najlepszy sprzód na forum

dzis chyba juz zaczne prace nad tyłem …

Nie no zakochalem się. Nie mogę się do czekać tyłu

eeeeeee … jakieś takie to nie teges nie w moim gusci … może i robisz “Custom” ale kiepsko to wygląda i raczej furory tym nie zrobisz … nadodatek na poczatku taks ie wymadrzałeś na forum … Zobaczymy efekt koncowy

ni musi się tobie podobac … najwazniejsze ,że każdy kto mnie widzi na żywo mówi “wow ale go zrobiłeś” … ja jestem zadowolony z efektu a jak już go skoncze to będzie jeszcze lepiej … doszła jeszcze podwyzka amortyatora igm :sunglasses:

I jak ida prace nad tyłem ;>?

no dziś zaczełem pracować nad tylem … do slidera doszło sprzęgło malossi mhr delta :sunglasses: i założyłem wydech ROOSt … ku mojemu zdziwienia chodzi całkiem super jak na brak regulacji napedu …

No jak tam ruszylo się cos ze sliderkiem??

ogolnie to nic się nie dzieje … zroiżem sobie nakretki na wentyle z kostek do gry … kupiłem 2 opony haidenau k61 … co do tyłu to nic się nie dzieje … mam plan zeby zrobić tył i po??czy? go z lampę od roxa tnt … tylko muszę dowiedziec się ile ma ona wysokosci … ogolnie to chyba skuter zostanie przemalowan i przerobiony na styl DUB … czyli biały lakier dwa duze plastiki w carbonie i chrom … :sunglasses:

Mi jakoś ten skuter się wyjątkowo nie podoba… Jużwole niektóre seryjne :059: Ale to moja zdanie :confused:

Elo :smiley:
Na pro?be mumina wrzucam 2 foty
Za ich jakoś przepraszam :cry:
Oto fota z prac nad tyżem slidera

i jeszce fota custom nakrentek na wentyle :stuck_out_tongue:

Fot jest mało, ale daje słowo że weekend narabie więcej i lepszym aparatem :!: