Rat Custom Sl70 .. na SELL w całosci/albo na partsy

Foty z nowym wydechem Polini :

Oj to teraz slider jest wymiataczem :sunglasses: :sunglasses:

Wydech używany taką hmmm na pewno lepszy od tego Tecnigasa. Ale ja mam Teca ni nie nazekam.

no tak uzywany … borek … nie można porownywać tecnigasa next r do polini evolution … :lol:

A ja niestety nie wiedzialem co to za wydech polini. Wiec sory bardzo ale klasa Evo się nie interesuje.

no ale kazy kto intereseuje się tunigiem wie ,że to pili evo … widocznie ty nie interesujesz się tym … wiec nie wypowiadaj się co do wydechow skoro nie wiesz o co kaman … (no offence) :sunglasses:

Wydech świetny ale nie wygląda najlepiej, daj jakąs inna okeine na końcówke i daj go do chromowania albo wypoleruj.

własnie tłumiki EVO mają zajeb… te okleine!!! jest taka inna niż wszystkie i przez to jest taka wypier… :stuck_out_tongue: zostaw tak jak jest tylko naklejki odklej, żeby była na sillencerze tylko okleina :slight_smile:

koncowka to prawdziwy kevlar … a wydech będzie prawdopodobnie w chromie …

Jak idą prace nad sliderem, skonczyles juz tył??

Slider piękny, niepowtarzalny! Bardzo mi się podoba! Tył też wypas, czekamy na fotki jak skończysz :stuck_out_tongue: Pozdro!

Co do tyłu to nie jestem pewien… bardzo mozliwe ze będzie inny … bo mam nowa wizje zeby zadoptowac siedzenie od aeroxa … ogolnie to wstawie jeszcze chyba lagi od roxa … prosty kruciec i filtr nad kolo …

mumin_ napisał:

prosty kruciec i filtr nad kolo ...


Jak będzie taki niski jak teraz to gdzie ci się ten filtr nad koło zmieścię

nowa wizja nadeszła i prawdopodobinie ją wykonam … ;] wiec będzie tak
amortyzator między nogami … wiec dziki temu bede mogl skrucic rame i obciac ja od razy za mocowaniem … plus siedzenie od roxa … ??? co wy na to ??? cos w stylu motorow naked bike …

Znalazłem na necie cos w stylu tego co chce zrobić … tylko ze moj będzie duzo nizszy i dłuzszy :lol:

http://www.heavymotor.com/presse/graphics/ssd/scootn/3.jpg

http://www.heavymotor.com/presse/graphics/ssd/scootn/2.jpg

NO jak bys tak zrobil to bym byl pelny podziwu. Czlowieku czego ty jeszcze nie wymyslisz xD. No ale powodzenia chciałbym zobaczyc to u ciebie.

A jak ten amor między nogami będzie działał :?:

NO chyba musi dzialac skoro tam jest.

normalnie działa … trzeba było uwarzać na fizyce … :stuck_out_tongue: to z amortyzatorem jest prawie pewne ze będzie a co do reszty to jeszcze nie wiem …

Chodziło mi o to do czego się go montuje :stuck_out_tongue:

mumin co ty jeszce w tym sliderze nie wymyślisz :stuck_out_tongue: