Przepisy i wszystko nt.prawa.

Cieszę się, że mam A+B i mam wyjebane na te przepisy :smiley:

Jasiu226 napisał:

Cieszę się, że mam A+B i mam myble byble na te przepisy




Ja wohl herr general! Ja też :D :P

Jasiu226 napisał:

Cieszę się, że mam A+B i mam myble byble na te przepisy :D



a ja już nie będę miał :cry:

bezsensu ze zrobili prawko A od 24 ... kurde pewnie to wymyślił jakiś kretyn siędzący w biurze na fotelu z statystyką ze najwięcej wypadków jest w przedziale 18-24 lat a nie wie ze moto to tez źródło transportu np. jakiegoś tam kolesia co mieszka na wiosce i na polu samochodem nie wjedzie :-/

takie moje zdanie :-|

a robić a1 to dla mnie walniecie w kupę pieniędzy :573: a i tak nie zrobisz A i B od razu bo A dopiero po 20 :-x

krzysiek508 napisał:

kurde pewnie to wymyślił jakiś kretyn siędzący w biurze na fotelu


Z pretensjami do Unii, ew. do ludzi, którzy byli za...

krzysiek508 napisał:

jakiegoś tam kolesia co mieszka na wiosce i na polu samochodem nie wjedzie :-/


Jeżeli ktoś mieszka na wiosce to wierz mi - prędzej będzie śmigał jakimś Żukiem albo innym starszym czymś niż motocyklem.

krzysiek508 napisał:

a robić a1 to dla mnie walniecie w kupę pieniędzy


Zależy, jak leży.. Ja dzięki A1 prześmigałem TDRką ponad 3k legalnie.. Mialem gdzieś czy mam jechać 45.. Jechalem "zgodnie z przepisami" :P Mogłem bez obaw wjechać na moto do Czech/Niemiec (nie wiem jakby patrzyli na naszą karte motorowerową to nie ryzykowałem).

krzysiek508 napisał:

a i tak nie zrobisz A i B od razu bo A dopiero po 20


Więc robisz A2 + B i zbierasz doświadczenie

Shakin napisał:

Mogłem bez obaw wjechać na moto do Czech/Niemiec


Małe OT - Byłeś na TDRce w Czechach i Niemcach ? ;o

Byłeś ;]

W Niemczech objechałem tylko jedną miejscowość, nie przekraczałem 40, bałem się jak cholera, żeby dostać mandat w tym policyjnym państwie :smiley: Więcej tam już raczej nie wrócę ;]

A do Czech to loozik :slight_smile: To po wódke się wyskoczyło bo nikt nie woła dowodu ode mnie, to do cioci, to do innego miasteczka w PL, ale przez CZ lepsza droga :):smiley:

O lol :stuck_out_tongue:
I ile na to paliwo wydałeś ? :smiley:

Mam po ok. 20km do granicy z Czechami, 25km do granicy z Niemcami :stuck_out_tongue:

Szczęśliwi kasy na paliwo nie liczą ;] TDRą zrobiłem średnio z 170-200km na baku także akurat dawało rade się tak przejechac ;]

Jeszcze jedno małe OT. To Ty Shakin masz/miałeś stronę internetową? Bo wiem, że kiedyś oglądałem jakąś stronę z wyprawami jednego, bądź dwóch agentów :stuck_out_tongue: To TY!?!? :stuck_out_tongue:

Moze… xD A coś Łach. żal i wgl coś xD

Shakin napisał:

Łach. żal i wgl coś xD


Eee, dobra była ;) Tylko szkoda, ze świeżego materiału nie było :P

No to przyznam się, ze moja :stuck_out_tongue: Z kumplem sobie tak śmigamy, ale to ruszylo w sięrpniu, nie chcialo mi się pisac na swiezo, terz juz kilka rzeczy nie pamietam… ale staram się cos tam dopisac raz na jakis czas :wink:

Siema ;p
Jeśli będę miał w prawku napisane, że muszę jeździć w okularach, a jak mnie będą kontrolować to nie będę ich miał toooo ? Co wtedy ? :}

ogólnie gadałem z dziadkiem bo on jeździ w cynglach i on mówił że czegoś takiego nie ma , może w tych nowych prawkach jest , ale znając życie skończy się na upomnieniu albo mandacie do 50 zł

wczoraj byłem na wykładach i tam koleś gadał o tym właśnie i podsłuchałem to mu babka powiedziała że w takim wypadku może poeiwdzieć że ma soczewki i nie mają prawa tego sprawdźić.

Ale wtedy musisz mieć odpowiednia adnotacje w polu 12 w prawku

01.01 - musisz jeździć w okularach
01.02 - musiz jeździć w soczwkach
01.06 - musisz jeździsz w okularach lub soczewkach

Ale kurde … co jak nie będę miał pingli, a na prawku będzie, że muszę mieć !!! :smiley:

to powiesz że masz soczewki. raczej nie każą zdejmować a jak tak to powiesz że warunki nie pozwalają na to masz brudne palce itd. xd

Spamerze głupi … nie o to pytałem !

to powiesz że masz soczewki.



ale jeżeli ma ograniczenie, że musi jeździć w okularach? To co z tego ze masz soczewkiż Oklary i już ;P

Moze wezmą to jako jakaś nie wiem... nie zdolnosc do kierowania pojazdów albo co i kazą zadzwonic po kogos zeby zabrał auto/moto albo lawetaż

Moze na jakims forum o prawku ci odpowiedza dokladniej