Pro Street Neos - New Ass xD str 21

To może się pochwalisz jak obniżyć błotnik? A co do @up zgłaszam… :evil:


Konfident czy co ? :573:

ELO
Prace kontynłuje w weekend ale chciałbym się pochwalic że możliwe że w neosię będzie 70 sport :lol:
Mam okazje kupić zatartego poliniego 70 sport za niewielką kase więc chyba go kupie dam do szlifu i zamontuje ten tłok :
http://www.allegro.pl/item503380502_tlok_tuning_47mm_minarelli_yamaha_polini_itp.html
Wiem że to nie jakis super tłok ale na jakieś 7000km powienien wytrzymac :stuck_out_tongue:
A po druge jak cos rozpierdole to chociaż nie starce tylek jak bym kupił tłok za 300zł
Piszcie co o tym myślicie :wink:

Zrób tak jak mowisz jak masz okazje kupić tanio cylinder 70 to się oplaca zrobić szlifa i dac tlok jak wkladac serie na 70 na pewno będzie 500 razy lepiej jezdzic

witam dzosciaj posiedzałem trochę w garażu z kolegą i trochę porobiłem
-wyciągnełem silnik z ramy
- usunełem dozownik
- wyciagnełem bak
- opserwowałem jak to wszystko wygląda :stuck_out_tongue:


Ostatnio mam straszną chęc polamlowac silnik na szcrwono
Nadchodzą swieta więc mam trochę wolnego czasu i teraz prace ryszą do przodu :wink:
Chciałem jeszcze odkręcic cylinder ale mam tak hujowe kluszcz że nie mogę głowicy odkręcic :-/ ale jutro załatwie se grzechotke i będzie ok. :wink:

Jak juz wyjales silnik to maluj karter. :smiley:

Witam :->
Kolejny UP
Dzisiaj popracowałem ze szpahlą i nadkolem
O to efekty :







TO tyle fotek na dziś :stuck_out_tongue:

Prubowałem dziś ruwierz odkręci głowice i tu mój problem
Dwie śruby na krzyż szły bez problemu a pozostałe nie ida za cholere :-/ :-/
Prubowałem wszystkiego wd ruzne klucze a to i takl huja dłąo tylko się naketka bardziej zjechała
Prosze o wasze opinie i pomoc bo nie wiem co mam teraz robic :-? :-?

sproboj samzaciskowym kluczem ja jak mialem zjechane śruby to zaciskowym kluczem szly

Nadkole ok. Wpadnij do mnie. Ty a jakim podkladem będziesz małowal poznieją

krzywo jak hu* to nadkole … popracuj nad nim …

a co do glowicy to tak jest jak się ktos porywa z motyka na ksierzyc … Karpiu dobrze wiesz ze z mechaniki za dobry nie jestes a jak ktos ci cos tlumaczy to nie chcesz sluchac teraz masz …miales zorganizowac sobie dobre narzedzia a potem robic anie … lepiej tam juz nie grzeb bo pourywasz szpilki i tyle będzie … :mrgreen: :lol:

200 post … :sunglasses:

HHAAAHA no popracuje nad tym nadkolem no i przecinakiem i młotkiem nie idzie wszystkiego zrobić :smiley: :stuck_out_tongue:
mumin_ nie mam nic do twojego sl ale u ciebie tez chyba prosto nadkole nie jest albo to przez jakos fotek albo tak jest ze te wloty uciekją troszkę na prawo stronę

co wy w młotke nie wierzycie :stuck_out_tongue: co do nadkola to jeszcze popracuje
a na szpilki to juz mam sposób iniedługo to zrobie
A ty MUMIN ni krytykuj innych z mechaniki bo twoje początki tez nie były za wesołe, przypomnij sobie jak zamontowałes poliniego sport w sliderze :stuck_out_tongue:

Karpciu miły tylko ze tam nie było nic źle zamontowane ani nic a po prostu moja i kolegi nieuwaga … :PP

a co do młota… to ja uwarzam ,że " bez młota to nie robota " :sunglasses:

He ale nie zawsze idze nim cokolwiek zrobić :smiley: jest dobry do szybkiej jednorazowej rozbiurki :stuck_out_tongue:

mumin a te naketki to tez nie moja wina bo dwie szły tak jak wszystkie powiny iśc a tamte dwie to huj wie dla czego nie ida jak cos to cała szpilke wymienie i kłopot z głowy

mumin_ napisał:

a co do młota… to ja uwarzam ,że " bez młota to nie robota "


ale w tym cie popieram, a i jeszcze w sprawie nadkola to juz mi się podoba nie mogę się doczekac aż to skończe :lol:

no mysle ze na wiosne neos będzie calkiem sweet … to chyba najlepszy neo’s na tym forum…

No widac ze święta idą bo mumin_ jakos tak inaczej do karp’ia :smiley: pisze i mu nie wypomina :stuck_out_tongue: albo to cos innego

Ej a jakie ty masz przełączniki na kierce, bo ja chciałbym załozyć do mojego od Cpi ale nie wiem czy da rade. Myśle jeszcze żeby gdzieś sobie wmontować tylko przełącznik od kierunków i tak jezdzić, bo inne nie są tak bardzo potrzebne. A startera nie mam i tak bo się zepsuł

mumin zapomniales chyba o neosię levego :smiley: No ale czekam na efekt koncowy z nadkolem.

mumin_ napisał:

no mysle ze na wiosne neos będzie calkiem sweet ... to chyba najlepszy neo's na tym forum...


Słyszałem że ludzie się na swięta robia mili ale jak mumin tak muwi to musi byc prawda a tak na serio to jak skończe moje wszystkie plany dotyczace neosa to na pewno będzie sweet :-P

rafal93 napisał:

Ej a jakie ty masz przełączniki na kierce


Mam od bws ale będe mia od roxa więc od bws mogę się pozbyc :lol:

a czemu nie mogą zostać od bws’a bądź oryginalny :slight_smile: