Pro Street Neos - New Ass xD str 21

czekamy do weekendu za fotkami ;] a pozniej będziemy pisac co i jak ;] :mrgreen:

KArpiu ja w sobote zaczynam wiec potrzebuje tych zdjec. Jak bys mogł. NO a co do nadkola to zapowiada się ciekawie zobaczymy jak mi będzie to wychodzic :smiley:

Borek02 Pisz do mnie na gg jak masz pytania pomogę ci :stuck_out_tongue: :wink:

[ Dodano: 2008-12-12, 17:33 ]
ostatno myslałem nad cylkem i wpadłem na pomysł be dac do szlifu polini sport 50 którego posiadam tylko jest jeden problem nie posiadam do niego uszczelek i jestem ciekawy czy seryjne uszczelki by się nadały :?: :-?
Fotki tego cylka :





A tu foty starego tłoku :




Wypowiedzcie się na temat tego cylka bo niewiem czy go załorzyś czy kupić nową serie :?:

Myślę, że lepiej rób szlifa Poliniego. Zawsze większa moc! :smiley: Uszczelki będą na Mielochu itp… :stuck_out_tongue:

Elo
Dzisaj robiłem nadkole i myslałem że jebca dostane od tego szlifowania :stuck_out_tongue:
Fotki :





czekam na wasze komentarze :wink:

Ej a y nie wygładzasz całego nadkolaż Co z tym wgłębieniem??

wgniecenia zostanie bo mi się tak widzi :wink:

A co do poliniego sport 50 to mam chec go załorzy ale boje się ze seryjne wozyska wału nie wytrzymia :-/

Przecież jak to zostawisz to nie będzie wygładzone nadkole! :frowning:

Wszytko zalezy od tego ile będzie kosztował szzlif Poliniego i tłok. Jak nie przekracza kosztów nowej serii to czemu by nie naprawic Polini.

takie nadkole tez calkiem nieźle wygląda… slynny ovettox tak mial…

Levy napisał:

slynny ovettox tak mial...

OT: jest on gdzieś ? Na youtube nie mogę znaleźć :/ Proszę o linki :P

taki znawca neo’sow i nie wie co to ovettox …? nie dobrze … :stuck_out_tongue: szukaj a nie zbladzisz …

Wczoraj wieczorem nałozyłem pierwszą warstwe szpahli :

I zrobiłem fotkę pokrywy przekładni na skucie :stuck_out_tongue: :

Prosze komentowac :wink:

Widziałem go kiedyś :stuck_out_tongue: Teraz mi się przypomniał, znalazłem już go… Zajebisty, ale to nadkole z wybrzuszeniem takie średnie :-? Malowanie super :smiley:

Co do Neosa karpia: nie podoba mi się ta kapa… Nie pasuje do polerki ten czerwony…

Jasiu226 napisał:

nie podoba mi się ta kapa... Nie pasuje do polerki ten czerwony...


Daj mi kase to będzie lepsza :!: :-P

karp zrob foto bez flashu bo polerki nie widac wogule :stuck_out_tongue:

Co ma kasa do polerki jak już masz odpowiednią pastę itp? Słaba polerka - wygląda jak po samych papierach, a nie po polerce :stuck_out_tongue:

to tylko tak wygląda na fotach w rzeczywistości jest fajno :lol:

ten czerwony wygląda jak vt ;p ale foty nigdy nie oddają tego co jest naprawdę;p

Kapr dzięki wielkie za pomoc w sprawie obniżenia błotnika :564:
Pochwała się należy:D