Pro Street Neos - New Ass xD str 21

:smiley: Siema :smiley: Więc tak, mam yamahe noes z 2001 roku jego przebiek to około 11 tys km. TUNING MECHANICZNY : :arrow: Wał korbowy Hebo Racing :arrow: Wariator Hebo Competition Plus :arrow: Sprężyna dociskowa Hebo czrna +50% TUNING OPTYCZNY : :arrow: Manetki Hebo Scooter - czarne :arrow: Nakrótki na wentyle niebieskie aluminiowe :arrow: Ryfle :arrow: Polerka przekładni :arrow: Błotnik od roxa :arrow: Nakładka na wentylator TNT :arrow: Osąonka stacyki od roxa TNT Niedługo będzie wiele więcej!!! :lol: FOTKI : O wiele więcej fotek tu :http://www.bikepics.com/members/karp/ Przeniosąem do Worklogu Poniewałtuning masz leciwy a piszesz że będzie więcej… Wolomo

Skuter masz ciemnego koloru i mi jakoś się te ciemne klosze nie widzę. Dodaj jakieś jasne elementy. Ale kolorek ładnie się świeci :stuck_out_tongue: Dopieść go optycznie i będzie całkiem całkiem, daje 7/10 :->

neo’s fajny skuter ale obowiązkowo musisz zrobić bad looka :mrgreen: zakładaj kiere bmx, felgi od sr albo roxa i jazda :wink: pozdro

Neosik fajny ale te niebieskie klosze od kierunków nie pasują. Może jakieś szczegóły co jeszcze zamierzasz zrobić?? :smiley:

kloszy niebieskich już nie ma, bo nie pasowały aktualnia czekam na 2 lusterka f1 za jakiś czas bede go perzemalowywał mam w planach zrobienia audio i alarmu a nad badem się zastanawiam kiere bmx też chcem założyć, ale przyszłości wraz z gaźnikem 17.5 dzieki za wszystke komentarze :lol:

odpuść sobie te audio i alarm, zbędny bajer rob bad looka i zakładaj kiere bmx gaźnik nie jest ci potrzebny, jeżeli nie masz cylka 70ccm, zwiększy ci on tylko spalanie

Neosik fajny, wsadź jeszcze jakąś lampę lexus i białe kierunki

Też mu mowić żeby nie bawić się w takie duperele ale on swoje …

“za jakiś czas bede go perzemalowywał”- na jaki kolor jeśli możnaż Neos na dobrej drodze tyle, że trzeba go dopieścic i będzie dobry. Może coś niecoś o osiągach? P.S. pisze się przebieg nie przebiek :wink:

osiagi to 80-90 Planuje go przemalowac na czarny mat i zrobić bad looka!!

karpiu … kłamiesz … bad-a bede robić ja … wiec będzie 1 klasa … ogolnie skuter z dnia na dzien robi się coraz ładniejszy …

mumin_ napisał:

bad-a bede robić ja ... wiec będzie 1 klasa

tak mumin będzie robi mi bada i mam nadzieje że będzie pierwsza klasa tak jak obiecuje :lol: Więc tak zrobiłem sobie audio wiem że niektórzy uwarzają to za wioche ale mi się podoba i się przydaje bo lubie czasami se muze posąuchac 8-) PHOTO : Sory za jakoś fot ale się spieszyłem się i miałem tylko telefon pod ręki :-/ Audio składa się z : -->Wzmacniacz 2x100w 4ohms -->głośniki 2x 120w 4ohms KOMENTOWAC!! :-D

audi wyszło naprawdę super … wszystko jest zrobione estetycznie i w ogóle … gra tez całkiem całkiem …

Mumin miał mi robi bad looka ale postanowiłe wszystko robic przy moim neosie sam :smiley: Więc przemalowałem skuta i zrobiłem bad looka :wink: Photos : W planach mam jeszcze wygładzenie natkola tak jak ma to zrobione LEVY :mrgreen: Niedługo wrzuce nowe foty a do tego czasu KOMENTOWAC :lol:

Neos fajny. Jak zrobiłeś z lampami Nie było żadnego problemy? (lampy przylegają do żywicy)??

Na początku lampe zdjąłem owinełem w fole włorzyłem spowrotem nakleiłem żywice z włóknem, a jak zeschneło zdjąłem foli z lampy i pasowało :wink:

No i tak się robi bo w neosach wystaja trochę światła. Dobra robota chociaż mogles beda dać trochę niżej ale jest ok :mrgreen:

jak na karp-ia wyszło całkiem ok … tylko z tego co widzę na fotkach kładłeś mate i zywice na plastik z lakierem … może to nie zdać egzaminu … :roll: ale ogolnie jest spoko … oczywiście ja zrobić bym to lepiej … :lol:

Elo!! :slight_smile: Ostatnio z muminem regulowaliśmy moją maszyne w jego cudownym warsztacie i teraz jestem bardzo z niego zadowolony, bo przyśpieszenie bardzo się polepszyło :lol: oraz porobiłem para fotek :mrgreen: KOMENTOWAC!! Plan?je włoży do mojego neosa cylinder polini sport 50 ponieważ : -posiadam taki cylinder zatarty :stuck_out_tongue: -moja seria wydaje mi się już dojechana :stuck_out_tongue: Następna sprawa to chciałbym zobaczy wasze propozycje pomalowania pod?ogi, pokrywy akumulatora i tego plastiku przed nogami [chodzi o kolor :stuck_out_tongue: ] Virtuzal tuning miło widzany z góry dzięki za wszystkie propozycje !! :wink: "uje się nie kreskuje :wink: "

Fajne brewki. No ale ten kolor całkowicie nie pasuje. Troche za bardzo matowy. Neosy wyglądają ładnie w “żywych” kolorach.