Pro Street Neos - New Ass xD str 21

Wiadomo ,że jak ja cos robie to jest zrobione dobrze :lol: … sam się zdziwilem ,że ten neo’s ma taki potencjał …ale czuć ,że gubi już kompresje … :roll:

mumin_ napisał:

Wiadomo ,że jak ja cos robie to jest zrobione dobrze

Skromny jesteś ci powiem :lol: A propos neosa: Bad look wyszedł ci nawet nieźle bez pomocy maestro. zrób tak jak mówiłeś to nadkole, tyle że Levy musiał ucinać trochę ramy, więc przygotuj się na sporo roboty.

Nitro napisał:

Levy musiał ucinać trochę ramy, więc przygotuj się na sporo roboty.

Jestem na to nastawiony, ale wszystkie następne prace będą w sierpniu, ponieważ cały lipiec muszę jeździ neosem do pracy :lol:

Nie lubie jak inni uwazają ze sa lepsi od wszystkich. Może i masz fajny skut ale nie pokazuj tego tak wszystkim co chca cos zrobić pierwszy raz w zyciu. Zapewne jak zaczynaszes też nie byleś alfa i omegą. Tyle ode mnie.

chyba nie rozumiecie ,że to był joke … :roll: karpiu bosh jest wiec rame można spokojnie ciąć … a jak on nie da rady to jest i palnik :lol:

Ty to po co tak żeś się produkował???

Więc tak :slight_smile: nie wiem jakie malowanie wybrać, wiec proszę o pomoc : 1 : 2 : Komentujcie albo dajcie swoje propozycje !! :smiley:

Maluj na pomaranczowo i felgi tez pomaluj :stuck_out_tongue:

Tak jak kolega wyzej pomaluj na pomaranczowa będzie się ladnie zgrywac. Czerwien by byla za mocnym kolorem.

kapiu prawdopodobnie będzie malować wnetrze na czerwono … wczoraj zrobilismy u karpia nozke boczną … tzn nozka jest od kymco s9 mocowanie od roxa … ;] wyszło to go 20 zl … i trochę pokleilismy podłoge …

Elo !! :slight_smile: Niedawno załatwiłem sobie niezłe, tanie, używane lusterk f1 carbon :lol: Zażatwiżem sobie również stobke boczn? :lol:

mumin_ napisał:

tzn nozka jest od kymco s9 mocowanie od roxa … ;] wyszło to go 20 zl …

Prawda :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: A teraz luźne foty całego skuta :wink: No i fotka z nauki stuntu :stuck_out_tongue: :569: :!: KOMENTOWAC :!: :568:

spoko neosik bardzo mi się podobają te bad look’i i ten kolorek z tą ledową lampę będzie wyglądać super fajnie też w nim wyglądają te lusterka f1 style .ten stunt też niczego sobie oby tak dalej :wink: :smiley:

Witam :!:
Od dawna nic nie pisałem o moim cude??ku, a przynim dużo się zmieniło :smiley:
więc tak pierwsze co zrobiłem to moja lampa custom tylnia ( sory za jakoś fot, w weekend będą lepsze :stuck_out_tongue: )

pomalowałem r?czki pasażera


teraz fota seryjnej kiery neosa

a teraz tak długo oczekiwana :stuck_out_tongue: fota kiery BMX

Kiera jest sko??czona w 50% ale do końca wakacji będzie wszystko sko??czone.
Mam plan co do custom wskażnik?w ale szczegu??w nie zdradze :lol:
:!: KOMENTOWAC :!:

[ Dodano: 2008-08-21, 21:16 ]
P.S
Jeszcze jedna fota mumina pomagającego mi przy kierze

Nie m?g bym zapomnie napisac o wielkim pro tunerze w polsce (mumin)
bez kturego zdecydowanie nie zrobićbym kiery bmx
Dzięki mumin :!: :!: :!:

Sam zrobiłeś tą kier?? A adapter?

Jasiu226 napisał:

Sam zrobiłeś tą kier?? A adapter?


Ucieżem seryjna kiere i wstawiłem mostek rowerowy ;-)

To wszystko na zlot karp robi żeby się pochwalić :lol: Neo’s zarąbisty naprawde nieziemska fura :stuck_out_tongue: Tylko wymienić ten wydech :slight_smile:

Elo
Wrzycam kolejne foty kiery po pracach :smiley: :







Teraz chciałbym się pochwalic moim nowym nabytkiem którym jest kask firmy LAZER


A teraz jedna z najwarzniejszych czł?i w moim tuningu :

Ostatnio mało kto pisze wiec chciałbym aby wszyscy użytkownicy forum ocenili mojego skuta w skali 1-10 bo nie wiem czy dzięki mnie moja maszyna wygląda lepiej niż seryjna czy nie, a jak coś się nie podoba to dajcie propozycje poprawy z góry dzieki :!: :stuck_out_tongue: :wink:

Z kiera wygląda wyjebanie :stuck_out_tongue: Co ty masz za lakier?? pół matą?

SiWy napisał:

Co ty masz za lakier?? pół matą?


Miaż byc mat, a wyszło tak jak jest tylko nie wiem dlaczego :692:

Dzisiaj pękła mi linka od gazu przez co nie mogę jutro jecha na zlot, ale w poniedziałek powinienem się uporaq z tym problemem :-P

karp napisał:

SiWy napisał:

Co ty masz za lakier?? pół matą?


Miaż byc mat, a wyszło tak jak jest tylko nie wiem dlaczego :692:

Dzisiaj pękła mi linka od gazu przez co nie mogę jutro jecha na zlot, ale w poniedziałek powinienem się uporaq z tym problemem :-P



Szkoda :-/ Ale tuninguj dalej przyjadł obejrzeć :)
Neos z kier? wygląda ekstra :D