Pro Street Neos - New Ass xD str 21

Elo
Ostatnio doko??czyżem prace na kier?, pomalowałem jeden plastik na czerwono, uporażem się z elektryk?, wstawiłem nowy licznik z pod?wietleniem
:stuck_out_tongue:
Wrzucam kolejne foty mojego skuta :



No i fotki kiery :




Prosze o komenarze :smiley: :wink:

Masz te same manetki co ja :smiley: Ale był je mógł dobrze ustawić bo ten biały pasek gdzie trzyma się palce jest krzywo jak mało co :stuck_out_tongue:

A jak palny z nadkolem? Koniec sięrpnia a tu nic… Z kier? nieźle się neos prezentuje. Będzie może jakiślicznik z wyższej półkiż

NO nie cud malina. xD Super wygląda z ta kiera.

Fajnie wyszedł z ta kierą

Nitro napisał:

A jak palny z nadkolem

To zrobie po sezonie bo mi się już wakacje kończę, a roboty mam przy neosię dosyc :-/

Nitro napisał:

Będzie może jakiślicznik z wyższej półki

Nie chcem licznka koso bo wszyscy takie mają Ten rowerowy dobrze pokazuje prędkość, a co do kontrolek i wskażnika paliwa to pracuje na tym :mrgreen: Dzięki za komentarze :!: ;-)

;p Neos Super. 10/10. Oby tak dalej, a nadkole rzeczywiście by się przydało. A co do licznika, to masz racje po co płacić 280zł za licznik który wszyscy mają jak można miećrowerowy, który dobrze się sprawia. Pzdr

OOO daj mi nazwe tego licznika jak jest taki dobry to i ja sbie kiere bmx zrobie. Ile Ciż wyszło to razem???

Elo :smiley:
Nabyłem okazyjnie liczniko od roxa wersji vr i wpadłem na poniższy pomysł :lol: :arrow:
Foty nad pracami nad custom wskażnikami :stuck_out_tongue: :














I jeszce pojedyncza fota skuta :

Komentowa jak się podoba :stuck_out_tongue: :!:

Pomysą ciekawy, a co kombinujesz z tymi kontrolkami bo widziałem na zdjęciach powycinane?? Ogólnie neosik pierwsza klasa.

Marian napisał:

a co kombinujesz z tymi kontrolkami bo widziałem na zdjęciach powycinane

też w paltik wstawie ale nie wiem czy wyjdzie

Borek02 napisał:

Ile Ciż wyszło to razem???


kiera i poprzeczka 40 zł a mostek koło 30 licznik 80 a ten od roxa 30 :mrgreen:

JAk zrobiles to szkie?ko do tego wskaznika paliważ? :stuck_out_tongue:

szkie?ko było takie okr?gże w orginalnym liczniku od roxa ja je tylko wycieżem i dopasowaćem do plastik od neosa :wink:

heheh nawet fajnie to wygląda. Czasem dziwne masz pomysły. xD A dziala chociaż?

Dziaża i nawet dobrze i nie trzeba było specjalnoie nawet zmieniac elektryki :wink:

to dobrze niestety ja nie mam p?ywaka w baku. I jak mi się zapala to juz tylko rezerwa.

Miałem okazję jechać tą maszyna i powiem, że idzie całkiem całkiem :mrgreen: Prezentuje się super i licznik nie kłamie bo sprawdzaliśmy :slight_smile:

Elo :!: Dzisiaj nabyłem i podłączyłem prawy prze??cznik od roxa oraz dokończyłem różne pierdoły typu podklei coś… teraz kiera jest skończona w 100% . Uporałem się również z małymi problemami z elektryką i teraz wszystko chodzi ok :smiley: :!: Pare fotek : W ostatnim czasie przetarla mi się linka od gazu nie chciałem czeka na orginaln? razem z pancerzem więc zakupiłem linke od WSK za 5zł torsszke ją przerobiłem i założyłem i wszystko chodzi jak nalerzy :smiley: :stuck_out_tongue: nawet odbija :smiley: :!: W najbiszej przysąosci nie będe duzo robić przy moim neosię ponieważ zaczyna się rok szkolny, a ja ide do liceum i muszę się wziąć za nauke :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ale postaram się co tydzien coś zrobić :mrgreen: :!: Jak jest co to keomentujcie :mrgreen: :568:

No ładnie ładnie ja bym jeszcze zdjąć ten klej :stuck_out_tongue: I pomalowałkiere na inny kolor :smiley:

Jak dla mnie ten prawy przełącznik w ogóle nie pasuje. Ja bym go wywalić i coś wstawić w plastik, i tak przycisk od rozrusznika nie jest tak bardzo pod ręki potrzebn