Pro Street Neos - New Ass xD str 21

Przelacznik fajny tylko wez rollgaz do niego dokup a ten seryjny od neosa zdemontuj.

Elo :wink: W sprawie projektu neosa nic nie posuneło się do przodu z powodu braku czasu albo braku chęci :stuck_out_tongue: Chciałem przedstawi wam moje palany co do mechaniki na którą teraz zbieram kase $$$$$$$ [ Jak ktoś chce pomuc finansowo to byłbym wdzięczny :mrgreen: ] : :arrow: Cylinder Polini Sport 70 :arrow: Gaźnik 17.5 albo 19 ( jeszce nie jestm zdecydowany ) :?: :arrow: Sprzęgło RMS Racing Pro :arrow: Filtr powietrza Polini Air Box Pewnie dojdł jakieś pierdoły bo mam milion pomysłów :stuck_out_tongue: Jak macie jakieś porady co do mechaniki to pisa Śmiało :!: Pytanko :smiley:

SiWy napisał:

Przelacznik fajny tylko wez rollgaz do niego dokup a ten seryjny od neosa zdemontuj.

Czy do tego jest równierz w zestawie linka :?: :?: :?: Dzięki za Komentarze :sunglasses:

Nie wiem wydaje mi się ze seryjna linka będzie pasowac

karp, jak będziesz kupował części to weź gaźnik 17.5mm, ja mam przy polini sport 70 i jest zajebiście!!!

karp napisał:

Elo ;-) W sprawie projektu neosa nic nie posuneło się do przodu z powodu braku czasu albo braku chęci :-P Chciałem przedstawi wam moje palany co do mechaniki na którą teraz zbieram kase $$$$$$$ [ Jak ktoś chce pomuc finansowo to byłbym wdzięczny :mrgreen: ] : :arrow: Cylinder Polini Sport 70 :arrow: Gaźnik 17.5 albo 19 ( jeszce nie jestm zdecydowany ) :?: :arrow: Sprzęgło RMS Racing Pro :arrow: Filtr powietrza Polini Air Box Pewnie dojdł jakieś pierdoły bo mam milion pomysłów :-P Jak macie jakieś porady co do mechaniki to pisa Śmiało :!: Pytanko :-D

SiWy napisał:

Przelacznik fajny tylko wez rollgaz do niego dokup a ten seryjny od neosa zdemontuj.

Czy do tego jest równierz w zestawie linka :?: :?: :?: Dzięki za Komentarze 8-)

Ja mam inne pytanie : dlaczego Ty w końcu nie wymienisz wydechu ? Skuter od razu lepiej by się prezentowałno i do tego osiągi wzrosły, nie mówiąc po założeniu części tych których masz w planach.

Neosik fajny. Co do kierownicy to kierownica z mielocha za te sto parę złotych?? Mógłbył zmierzyć ją od jednego do drugiego końca ?

Marian napisał:

Co do kierownicy to kierownica z mielocha za te sto parę złotych?? Mógłbył zmierzyć ją od jednego do drugiego końca po przekłątnej

Nie on ma rowerową kiere tyle ze z poprzeczkę ;-)

Dzisj nabyłem od mumina wydech te Technigas next r. Poprawił dzieki silnika i przyśpieszenia ale jeszcze nie do końca wyregulowałem. Tu ten wydech na Sliderze : Wydech nie ma wgniecen ani tym podobnych odmaluje go wstawie nową wate i będzie super. :smiley: Foty wydechu na neosię jutro :smiley: :stuck_out_tongue:

no wydeszek fajny, tak jak i cały Neos :wink:

karp napisał:

wstawie nową wate

ja jeżdżę bez waty :smiley:

mateuszpasiu napisał:

ja jeżdżę bez waty :D

To coś daje? Poza hałasem? :P Fajny ten slider xD

Nom bez waty spada Moc :slight_smile:

Adi napisał:

Nom bez waty spada Moc :-)

Bzdura bez waty tylko głośniej chodzi

dokładnie tak jak mówi SiWy, tylko głośniej chodzi, ja wyciagnalem wate i nie odczulem żadnej roznicy… poza halasem… :smiley:

mateuszpasiu napisał:

dokładnie tak jak mówi SiWy, tylko głośniej chodzi, ja wyciagnalem wate i nie odczulem żadnej roznicy... poza halasem... :D

Tylko czasem ktoś mógłby się przyczepić do zbyt głośnych odgłosów z naszego skutera : ))

To ja chyba wyjmę :lol:

Nowe foty tłumika na skucie :smiley: : Wata w tłumiku ma tylko i wyłącznie zadanie tłumenia dzwięku :!: Jutro będzie więcej fotek :!: :wink:

heheh robione telem co nie??? No coż mogę powiedziec mam ten wydech i się sprawuje dobrze. No na pewno teraz skuterek zyskal na wygladzie no i jak będziesz zmienial cylinder to juz inna bajka będzie.

duzo ten wydech przy zmianie cylka nie da … bo to tylko tecnigas next r … ale zawsze cos … :sunglasses:

Nom, według mnie to Next R jest za cichy i za słaby do ceny :slight_smile:

Adi napisał:

Next R jest za cichy i za słaby do ceny

Cichy to on wcale taki nie jest jak się wate wyjmie, a jak ja kupiłęm używke to wcale takich dużych kosztuów nie poniosłęm i za dużo na nim nie strace ;-)