Pro Street Neos - New Ass xD str 21

Next jest idelany do stuntu jak się potrafi regulowac naped :stuck_out_tongue: Teraz wez go trochę ogarnij i zorb polerke i będzie wyglądać jak nowka sztuka :stuck_out_tongue:

Wczoraj zdarzył się wypadek :cry: Urwało się kawałek mocowania cylindra na tłumik przez co neos jest nie na chodzie :cry: :cry: :cry: :cry: Przez najblirzszy czas nie będzie można jeżdzic muszę zebara kase na POLINI SPORT 70 i go wstawic :cry: Więc jestm bradzo wkurzony tą sytłacją bo neos jest unieuchomiony Najprawdopodobniej cylinder bedze w święta :!: :!:

Ojojjojoj co się stało?? A raczej jakąś Szkoda troszki no bo jeszcze można jezdzic. A wydech caly czy tez uszkodzony?

wydech waśnie cały nie wie jak to się mogło stac jade aswaltem dodaje gazu i nagle odgłos i wtedy dzwięk jak bym bez wydechu jechał myśle może wydech się zarwał albo sruba pękła dziś zaglądam i patrze a tam pęknięte mocowanie na 90% wydech się poluzował na mocowaniu na karterze i stało się :cry: :cry: :cry:

Idź do sklepu spawalniczego i kup elektrodę do żeliwa za 10zł i jak masz spawarkę to po problemie a jak nie to poszukaj może jakiś znajomy ma. A spawa się bardzo dobrze bo u siebie spawałem cylinder w tym samym miejscu, ja wstawiłem dwie szpilki i tłumik na nakrętki skręcasz. I trzyma idealnie.

no widac ze kolega MArian to tu mysli. NO dobra rada.

Postaraj się przyspawać to w miarę prosto bo później można mieć problem z założenie tłumika

nie wiedzałem że żeliwo można spawac :wink: na pewno sprubuje :wink:

Można kiedyś jeszcze spawałem ruszt żeliwny od pieca bo mi pękł, co do cylindrów to na prawdę dobrze się spawa, tylko nie oszczędzaj na elektrodzie jak kupisz słabą jakościowo to to aby obsmarkasz a nie pospawasz.

No to nieciekawie… :confused: Dobrze, że już w sumie koniec sezonu, a nie np lato ;] Wydeszek fajny, zapraszam do mojego projektu Customa Neosa ;]

i jak spróbowałeś to pospawać???

po pierwsze nie mam spawarki
po druge nie mam czasu zanieśc tego do kumpla
zajme się tym w ferie zimowe :wink:

[ Dodano: 2008-10-24, 19:32 ]
ostatni przy neosię nie dużo się zmieńiło dzisiaj zdjełem osłone sinika odkręciłem wydech i spojrzałem na to dokładniej. silnik jest teraz gotowy do wyjęcia z ramy co do poliniego 70 to mam na niego 100zł z kasą ciężko więc chcem sprzeda moje audio oraz poliniego sport 50 by mieć $ na poliniego 70 zainteresowanych proszę o kontakt n gg :!: :wink:

Może nas zasypiesz nowymi fotkamiż czekamy nie cierpliwie na Sport 70 :smiley:

Elo
Długo się nie odzywałem ponieważ nie małem czasu itp itd :stuck_out_tongue:
Zrobiłem przefiluśna polerke :







Zrobiłem również mocowanie tablicy na przekładni z zwykłego kontownika :stuck_out_tongue: :



Bardzo bym chciał mieć juz poliniego ale go nie ma i zamówienie i wkładanie wyszystkich częsci będzie w fereie :stuck_out_tongue: :smiley:

Komentowac :!: :wink:

Polerka średnia, widać to po tym zdjęciu:



ogólnie spoko, fajne to mocowanie, muszę sobie takie sprawić :smiley:

to zdjęcie jest zrobione telefonem więc nie odaje w pełni uroku tej polerki :stuck_out_tongue:

No na pewno nie oddaje takiego efektu jak widac to na zywo. A co do pasty gdzie kupowalesą??
A zrob takie bardziej widoczne zdjecie tego mocowania rejestracji.

Karpciu moj malutki … :stuck_out_tongue: bardzo dobra robota … :stuck_out_tongue: fajne mocowanie … i super patent z ta przekładnia …chociaz nie do konca wiem jak to zrobiles … :oops:

P.S popracuja jeszcze nad polerka …

pozdro 600 :sunglasses:

o widzisz karp:D nawet tak wielki customizer ciebie pochwalil. Wrecz powinienes skakac z radosci. No ale nie ma to jak dobra rada kumpla który cos juz w tym robił. A takie pytanok jeszcze jaki to katownik (rozmiar) to i ja sobie zrobie bo stary ma sklad budowlany xD. I ma trochę sali.

mumin_ napisał:

Karpciu moj malutki ... bardzo dobra robota


Dzięki mumin ty mój custom kolego od silników evo
:-P :-P :-D

Borek02 napisał:

A takie pytanok jeszcze jaki to katownik (rozmiar)


Ale pytanko :-P
Jak twój tata ma skład budowlany to weź tam idz popatrz na kontowniki pomyśl po ucinaj tu i tam i na pewno mocowanie ci wyjdie :-P
Nie bede ci pisał tego rozmiaru bo to nie ma sensu :-/ kontowników jest pełno weź taki który na oko bede pasował ;-)