Pro Street Neos - New Ass xD str 21

Przeklada wyszala ci fajnie :stuck_out_tongue: Chyba ja tez cos takiego zrobie :wink:

Karp chyba wiem z czego to zrobiles. To nie jest taki katownik co się laczy 2 drewna do kupy i zeby wyszedl kat i się trzymalo. Bo takie cos mam :smiley:

Borek02 napisał:

To nie jest taki katownik co się laczy 2 drewna do kupy


:one: brawo to jest wałśnie to :!: :!: :-P ;-)

przekładnia super wykonana

Jutro biore sobie ten elemet i zrobie takie samo :smiley:

no jeśli ktos zrobi cos dobrze to niby czemu nie mial bym go pochwalic … :PP a moj karpek robi wszystko dobrze … :lol: :mrgreen:

a tak z innej paki skad się wziela ksywka KARP??? Tylko go tak nie chwal za mocno bo będzie slawniejszy od ciebie.

Borek02 napisał:

Tylko go tak nie chwal za mocno bo będzie slawniejszy od ciebie.


BK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Borek02 napisał:

a tak z innej paki skad się wziela ksywka KARP?????


To bardzo długa historią nawet mumin tego nie wiem nazywają mnie tak kumple od dobrych paru lat ale bie powiem dlaczego bo wszyscy na forum bedą mieli beke :lol: :mrgreen: :-P

:d Oj powiedz, i tak nie ma co robić. A Skuterek naprawdę adny, a ta polerka hmmm… cudoo :slight_smile:
Pzdr

co mumin nie wie … mumin wie wszystko … :stuck_out_tongue: po karpiu to jest taki frendzel i na lekcjach spi z otwarta buzia i wygląda jak ryba karp … :lol:

mumin_ napisał:

na lekcjach spi z otwarta buzia i wygląda jak ryba karp ..


Prawda do było dawno temu :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

karp ty dieslu wolnossacy :lol: kupuj z mielocha cylinder tec eco za 140 zl i latamy for stunt a nie jebac się z 70 ccm . Ja do bw’s tez go kupuje trochę przerobi się kanaly i będzie petarda … dobrze wiesz ze twoj neos na samym tłumiku latal zacnie sam widizales ze wyrywalem go jak chcialem … a twoj cylinder to juz bylo padło kompletne … :roll: :lol:

no lacieł :frowning: ale cylinder kupije raz i chesz kupić cos porządnego dlatego kupie polini sport 70 to nie jest tam żaden reacingowy cylinder zyby było z nim duzo jebania :stuck_out_tongue:

A co do stuntu na neosię myśle że z takim kumplem od silników evo i projektów custom jak ty mumin regolacja neosa 70 żeby szedł z miejsca na koło to nie problem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

Dzisaj przygotowałem wydech do małowania pomaluga go mniejwięcej tak :


W przyszłym tygodniu wezmę się chyba za nadkole tylko muszę zrobić drobne zakupy :stuck_out_tongue:

Piści wasze opinie na temat cylka czy popieracie mumina żebył kupił serie czy mam kupić poliniego 70 :?: :?: :?: :wink:

no jak mumin mowil ze zrobi petarde za 140 zł to mysle ze to dobra propozycja. No ale jak juz zmieniac to lepiej na 70.

niektorzy userzy nie wyobrazaja sobie co można wyciagnac z seryjnego 50 ccm … z seri można zrobić takie cos ze objedzie bez problemu duzo 70 … bo wiekszosc osob co wstawia takie cylki nie wyciaga z nich maxa …

a co do tego ze z miejsca na kolo to nie ma sprawy … trochę regulacji i da rade wszystko zrobić … ;]

Karpiu ja na twoim miejscu wstwail bym serie … trochę przerobimy i będzie si :sunglasses: lepiej za zaoszczedzona kase kup sobie rekawice i zrob z neosa stunt kotka …

paa ;* 10 za dziesiec i cmok za cmok … :lol:

Więc tak duzo rozmyslałęm nad życiem i innymi pierdołami :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Kupie ten cylinder eco za 140zł na przyszły sezon i nie bede go oszczedzał
Zebiore kase i za rok albo przerobie neosa na lc albo sprzedam i kupie moto 125.

A rękawice dostałem na prezent wczoraj :lol: :lol:

Ladne plany ciekawe czy to wszystko będzie jak mowisz i jak będzie chodzic ;] :?:

Pomóżcie co wybra bo się waham się nad paroma cylkami :
1http://www.allegro.pl/item497440806_cylinder_tuningowy_60ccm_cpi_zipp_malaguti_aprilia.html
2http://www.allegro.pl/item497440745_cylinder_50ccm_cpi_zipp_malaguti_aprilia_mbk_romet.html
3http://www.allegro.pl/item478118945_cylinder_kit_tec_eco_50cc_minarelli_lezace_ac.html

W cylku którym kupie chem wypolerowac kanały i okna wiem ze te cylki to najgorsze co moze by ale muszę kupić tanio przejehca jeden sezon i robic LC :smiley:

Bierz tą 50ccm z allegro albo z mielocha tym 60ccm nie zawracaj sobie głowy.

przecierz ta 60 to to samo co ta 50 tylko szersza to chyba lepiej większa moc :?: :-?