Pro Street Neos - New Ass xD str 21

bo orginalne są wbydowane w plastiki a chem od roxa bo mi się tak podoba xd :stuck_out_tongue:

Ja sobie moje przełączniki seryjne jakoś przymocuje :stuck_out_tongue: A jak przymocować lusterko ? Bo niemam przełączników

NIe przymocujesz bez przelacznikow chyba ze wywiercisz dziure w kierze i zagwintujesz po rozmiar lusterka albo kupisz specjalne mocowanie do lusterka do bmx.

Tutaj fotki mojej kiery :confused: Coś dziwnie ona wygląda możę przez to że niema poprzeczki .
A robiłem tak jak Karp :confused:
http://bikepics.com/pictures/1516372
http://bikepics.com/pictures/1516371

rafal93 według mnie ty tą kiere masz torche za nisko i to temy trochę głłupio wygląda i to może byc cut problem ponieważ możesz szorowac tymi wszystkimi kablami po plastikach :stuck_out_tongue: :-/

Ogarnij rollgaza rafal :smiley: No kiera troszkę za nisko no ale coz.

Pojechałem na trening, i podczas stuntu mostek trzeszczał :confused: Boje się że nie wytrzyma i postanowiłem kupić adpater i kiere tnt.

ELO
Dzisiaj pare godzin pracowałem przy nadkolu i oto efekty :
















No to tyle z sprawy nadkola

Ostatnio znalazłem fotkie z czasów gdy dużo się piło i mało się spało :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


Kometowac i powiedzi co mam poprawic, a co zrobić :!: :wink:

no no nadkole coraz piękniejsze:P:D
a stunt też super:D

ale glupi pedal na kole … :PPP a co do nadkola to … krzywoo …:PP

Jaki uzytkownik takie nadkole :smiley: A no faktycznie troszki masz krzywo karpiu. Ja juz u sibie poprawilem :smiley:

to tylko na fotkach tak krzywo wygląda w realu jest prosto bo ja krzywinzn nie widzie :stuck_out_tongue:

Widoczne wgłębienie na fotce 2 i 13 :stuck_out_tongue:

jasiu226 to wgłębienie ma tam byc byle było wmiare ruwne a jest :stuck_out_tongue: :wink:

A po co to wgłębienie w “wygładzanym” nadkolu? :roll: :?:

Bo karp chciał byc orginalny :smiley: .Karp podaj fotki w jakims koloze albo podkładzie bo nie widac efetku pracy

Gesio napisał:

Bo karp chciał byc orginalny


Właśnie tak nawet słyny ovettox tak nie miał :lol:

Gesio napisał:

Karp podaj fotki w jakims koloze


No zaczołbym nawet malowanie tego nadkola ale u mnie w garażu +3C i nie da się małowac :-/

A dzisaj słozyłem plastiki żeby zobaczy jak to wysło :lol: :






TO na tyle KOMENTOWAC :-P ;-)

Nawet :smiley: nie tak licho to wygląda ale jak dasz podkład to wtedy bedze widac wszystko nawet jakieś uchybienia :wink:

dobrze ci to wyszlo w neosię lepiej wedlug mnei wygląda jak jest takie wglebiemnie niz na rowno

Wg mnie tragedia :stuck_out_tongue: Wygładzone nadkole to wygładzone, nie jakieś wgłębienia :stuck_out_tongue: Ale to Twój wybór :]