Pro Street Neos - New Ass xD str 21

wiecie jednemu się podoba jak nadkole jest z wgłębieniem a drugiemu jak mu nogi smiećrdzą :stuck_out_tongue:
Mi się tam podoba jak jest i nikt nie będzie mał takiego nadkola jak ja :lol: :lol:

Połącz cały tył w jeden element i będzie bardzo fajnie ;].

Więc tak ostatnio dostałem bardzo kusząca propozycje cylka 70 dr evolution za 60zł + przesyłka ale mam wotpliwości bo jest lekko przytarty :-/
Sprzedający twierdził ze jeżdził na nim tak jak jest teraz u mówi że było dobrze powiecie co o nim myslicie i cuz nada się to do jazdy :?:
Tu macie fotki :




Pomóżcie bo już nie wiem, bo bardzo chęc go kupić i założyc, proszę okarzde odpowiedzi z góry dzięki :stuck_out_tongue:

troszkę przytartył?

Tłok jest bardzo mocno przytarty a cylinder też… ale da się jeździć :stuck_out_tongue: mój był przytarty mocniej i jeździłem :slight_smile:

więc rób co chcesz to nie duża kasa a DR70ccm masz za 330zł nowego…

zawsze możesz dac do szlifu :stuck_out_tongue:

Mocno przytarty cylek. Jezdzic się da (jezdzilem na gorszym) ale mocy nie będziesz mial takiej jak na nowym ;] oddaj do szlifu a jak kasy na szlif nie masz to na nim pojezdzij a potem do szlifu ;]

szlif się nie opłaca :confused: ten cylinder nowy kosztuje 330zł :roll: Poszukaj czegoś lepszego, albo kup nowy :slight_smile:

dzięki za odpowiedzi ale to chyba w tej cenie jest lepsze niż nowa seria :?: i jak bym dał nowe pierścienie czy to by coś dało bo słyszałem ze nowe się dopasują do trochę przyrtarteg :?:

lepiej kup ten cyl nowy to i tak taniej niż polini a moc ta sama :slight_smile:

a na tym przytartym nie gwarantuje że długo pojeździsz :slight_smile:

DR syf … lepiej oddaj mi dieslu moje 170 zl … :stuck_out_tongue:

Witajcie :wink:
Więc ostatnio wyczyściłem gaźnik ale jeszcze zrobie jego polerke tak jak Siwy :stuck_out_tongue: , obejrzałem dokładnie silnik :stuck_out_tongue: ,poprawiłem trochę nadkole a co do tego wgłębienia na środku to ma tak byc tego efektu na razie nie wida ale będzie jak pomaluje a na razie to niemożliwe ponieważ jest za zimno :stuck_out_tongue:
Photos :







mumin_ napisał:

lepiej oddaj mi dieslu moje 170 zl …


Nie dynderwuj się muminciu ty custom tunierze mam dla ciebie trochę siana jak chesz to po nie przyjc :stuck_out_tongue:

Co do cylka to rozmyślałem nad tym i doszłem do winiosku że jak kupuje cylinder ran za 5 lat :stuck_out_tongue: to musi byc porządny a nie jakis przytartu więc tego Dr nie wezne
:lol:

KOMENTOWAC :lol: :stuck_out_tongue: :wink:

Wszystko ok, ale te wgłębienie wydaje się być bardziej po prawej stronie :p, a lepiej by wyglądało gdyby było na środku nadkola :sunglasses:

latwo powiedziec to jest strasznie trudno tak zrobić ale się starałem jak mogłem a zresztą tego tak bardzo nie jest widac :stuck_out_tongue: :wink:

latwo powiedziec to jest strasznie trudno tak zrobić



Zobacz na moją czachę :P mi akurat tego mówić nie musiałeś :mrgreen: wiem, że to nie proste, ale jednak wykonalne :-)

Nawet fajne to wgłębienie - widać to po dłuższym zastanowieniu :stuck_out_tongue:
Wiecie co jest zajebiste w tym jak się ma nóżkę centralkę? Można wyjąć silnik z ramy i se stoi na nóżce i kole, ja nie posiadam centralki tylko boczną więc dupa :confused:

Podoba mi się to wgłebienie w nadkolu, nieźle pomyślałes.

Jasiu nie przejmuj się ja tez nie mam centralnej stopki :stuck_out_tongue:

Chłopki trzeba było mówić pozbywam się takich stopek z kazdeg nabytego motoru :smiley: dał bym wam ale wszystkie rozdałem jak bede cosmiał to chetnie się podziele ;).A co do nadkola to jak już 3x chyba powtarzam spraw sobie warunki do małowani i prysnij je podkładem wtedy zobaczymy wszstko bo jak na razie jest gir :wink:

Jasiu226 SiWy ja też nie mam stopki centralnej przez tą moją R’kę ale mam zrobione tak że mogę ją założyć i jak wyjmuję silnik z ramy to na niej stawiam i jakoś stoi :slight_smile:

corey93 napisał:

Zobacz na moją czachę mi akurat tego mówić nie musiałeś


Nie to tak ogulnie pisze a co do twojego zipa to reaspet wiem że znasz się na rzeczy i że tobie nie muszę tego tłumaczyc :-P

Jasiu226 napisał:

Wiecie co jest zajebiste w tym jak się ma nóżkę centralkę? Można wyjąć silnik z ramy i se stoi na nóżce i kole,


Własnie tylko dla tego tzrymieć jeszcze ta stubke i dla tego że skuter na niej stabilnie stoii :-P

Gesio napisał:

spraw sobie warunki do małowani i prysnij je podkładem


Zrobie to tylko nie wiem kiedy :-P

Dzięki za wszystkie kometarze ;-)

o widzę seicento … którym karpi wywalil z słup bo jest idiota …

maluj to geju bo wygląda bleee takie szare …