Pro Street Neos - New Ass xD str 21

mumin gówniazu bez manier nie obrazaj mieće ja jestem wileki tuner :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Narazie jest za zimno na malowanie :stuck_out_tongue:
A co do mojego czerwonego boidu to jest starzła z silnikem 1.1 wyrywa trawe jak głupi a w słupek jebnełem przypatkem ale klepneło się yu i tam i nawet śladu nie ma :lol:

[ Dodano: 15-01-2009, 19:32 ]
Witam
Wiec po długich rozwarzaniach na temat cylka podjełem decyzje że jednak stawiam na renomowaną firme polini :slight_smile: Kupiłem cylinder polini sport 70 , jest nowy nie był nigdy zakładany i okazyjnie kupiłem go za 300zł :lol: dostaje do niego wszystko tak jak bym kupił nowy według mnie się opłaciło :wink:

Więcej fotek jak go dostane :lol:
Musze zebrac jeszcze pare z $$ na pierdoły do założenia wszystkiego :stuck_out_tongue:
Planuje w Ferie zimowe pierwszy raz go odpalic :lol:
Komentowac :!:

No ładnie, mi się dobrze sprawuje w neosie, będzie jazda :stuck_out_tongue: Wymieniasz łożyska wału? :stuck_out_tongue:

Jasiu226 napisał:

Wymieniasz łożyska wału?


Łożyska były wymieniane powiny wytrzymac ;-)

ee karp nie myslisz :smiley: Jak miales do wymiany cylinder to trzeba bylo poczekac i przerobic na LC a koszt wcale nie byl by duzy. Chodzi mi o chlodnice pompe itp. Mi jak by padl cylinder od razu LC wskakuje.

No ale dobrze ze w ogóle jakis cylinder masz :smiley: I to nawet niezłej firmy.

brzydki cylinder taki czarny i wgl …:PP

nie no spoko cylinder … jak chcesz mogę ci go założyć mialem do czynienia juz z polini sport70 … :PP

dzięki za kometrze :wink: Na LC by przerabiał jak bym miał kase, a ze z nią krucho to na razie nie będzie może jak zajade tego poliniego (czego nie chem ) :lol: Do zakłądania cylka muszę kupić jeszcze pare pierdół :-? i tu moje pytanie JAKA ŚWIECA DO CYLINDRA POLINI SPORT 70 :?: :?: :?: Prosze o odpowiedzi :wink:

chyba br8hs ale pewien nie jestem musial bym zobaczyc w katalogu …

Witam :wink:
Co do świecy to się zobaczy a oto lista rzeczy które jeszcze muszę kupić do cylka :stuck_out_tongue:
34,31zł Filtr powietrza RMS Air System 38mm
9zł Dysza główna Dell’orto 9zł
2x 5,90zł Szpilka wydechu Polini
2x 6,10zł Szpilka cylindra RMS
11,28zł Miarka do oleju Stage6
19,00zł Blokada tłoka Buzzetti
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Mam nadzieje ze w lutym przejade się neonsem :wink:

nie kupuj siatkowego stozka karp, kupuj jakiegos gabkowego :slight_smile: reszta zeczy jest ok powiedz jak ci będzie smigal neos na polini sporcie :slight_smile:

ja też z doświadczenia radził bym ci wziąść jakiś filtr gąbkowy bo te zwykłe stożki wciągają wszystkie śmieci które są w pobliżu

gadałem z miećhanikem który zna się na silnikacg evo :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: i poradził mi żeby na seryjnym gaźniku jeżdził na seryjnym filtrze a jak zmieńe gaźnik na 19 to i będzie stożek marzy mi się polini air box :lol: :stuck_out_tongue:

karpiu jak tam neosą jeździ już jako 70? :stuck_out_tongue:

ja i tak bym stozek wsadzil :stuck_out_tongue: super dzwiek jest :smiley: ja kupiłem i nie zaluje :smiley:

ee same tragedie z tym neosem cylinder nie był do minerelli tylko do mornini i teraz go sprzedaje :-/ Jeśli uda mi się szybko sprzedac to kupie tego 70 sport motoforsa albo dr evolution. Stary cylinder zdjełem i były sraszne przedmuchy :!: :stuck_out_tongue:

a z kad kupowales cyltek ze nie pasuniezwronu nie mozesz zroibc? :?:

przez forum się umiuwiłem z uzytkownikem właśnie forum jednosladu jak z nim gadałem to on muwił że jest pewien że jest to cylinder do neosa a jak go dostałem to tam widzałem całkiem coś innego :-/

Czyli to byl Oszust bo chcial sobie zzarobic ;/ :evil:

tak był to H… JEB… ale dzisiaj sprzedałem ten cylinder za 300zł więc nic na tym nie straciłem :mrgreen: i poproszę kochanych rodziców żeby trochę kasiorki dorzycili i kupie sobie ten cylinder :
I moze na koniec feri bede śmigał na 70 :lol:

No to jednak dobrze ze udalo się go sprzedac za ta sama kase. A ten cylinder jest duzo drozszy??? A moze kup od razu Malossi Sport u smugglera za 400 zł jest.

Karpiu jest gejem i dał si3e wydymać … :lol: :mrgreen:

czekam na upp jakieś …