Pro Street Neos - New Ass xD str 21

weź kawałek rury od kibla i go przeciągnij gdzieś indziej bo tam też bd zaraz zasyfiały :slight_smile:

Mi się gwiastka podoba :stuck_out_tongue:
A filtr będzie między nogami na tym czerwonym plastiku ;p

karp napisał:

Mi się gwiastka podoba :-P
A filtr będzie między nogami na tym czerwonym plastiku ;p



chyba najlepsze miejsce i oryginalnie i ładnie i praktycznie

mój kumpel ma focusa to ma filtr w miejscu gdzie miał zbiorniczek dozownika :slight_smile:

Ten adapter masz fajny, z licznikiem i z naklejką yamaha.

Do tego filtra będziesz musial dac bardzo duża dysze :573: Ja na malossi e5 i gaźniku 14mm mialem 110 dysze i za mała była :573:

Dam dysze 90-100 a jak będzie jeszcze za małą to dam zwęzke w filtrze :lol:

[ Dodano: 13-06-2009, 18:48 ]
No wiec tak nadole skonczone i pomalowane o to efekty


Ten czarny wzorek to nie jakas tam wiochowata naklejka, tylko zrobiony orginalnie przez mnie wzór i namalowany i cały lakier jest idealnie głatki nie czuc żadnych wypukłowości :lol:
A tu jeszcze orginalny znaczek autorski w tyle nadkola, Prawa autorske musza byc :stuck_out_tongue:

Było tez malowanie pozostałych elemętów






Jest jeszcze pomalowana czaha i boczki na foty bedą puźniej :sunglasses:
Zostały jeszcze wszystkie części wypolerowane i według mnie jest super efekt ale najlepiej będzie to widoczne na skucie w całości złorzonym :stuck_out_tongue:

Zrobiłem jeszcze porzadnie linke gazu i teraz jest jak byc powienna :stuck_out_tongue:

No karpiu widac po zdjęciu ze nadkoe równe. Ale znaczek to trochę wiejski jest :smiley: Czym małowałes ??? Bo nawet nawet wyszło.

Prosze zgadywac czym małowałem na co to wygląda :lol:
Jak wiejski znaczek wiejska to by była naklejka a to jest estetycznie namaowane i jest równe :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A mógłbyś napisać na zdjęciu do czego są te wszystkie przełącznikiż

haha … a więc ja spróbuję Ci wytłumaczyć bo co nieco wiem - ten zielony jest od NITRO, ten przełącznik po lewej to jest katapulta w razie wypadku szybko można ‘‘wyskoczyć’’, ten niżej na środku to jest czytnik linii papilarnych - tylko karpiu może odpalić neosa, ten koło katapulty jest od jego Bi-Xsenonów … to na tyle :mrgreen:

piekna neoska… A filtr wyprowadzilbym do schowka sero syfu ani wody ;]

Danielson i tlenu też brak xD co do nadkola to mi się podoba :smiley: małowane aerografem? xD pędzlem? xD nie no fajnie pomyślane i zrobione :slight_smile: teraz zakładaj i pokazuj w całości :slight_smile:

A wzorek tak jakby na lewo schodził.

Kowal napisał:

A wzorek tak jakby na lewo schodził.


Tak się chyba tylko zdaje przez to że jest dziura na amor ;)

szkoda że małowany sprayami bo efekt małowania nie jest super :frowning:

siwy_fact napisał:

szkoda że małowany sprayami bo efekt małowania nie jest super :(



jeżeli ten jeden bok co mi karpiu pokazywał jest małowany sprayem to fajnie to wygląda lepiej niż na fotach :D

wrona, mimo wszystko co pomalowane pistoletem to pistoletem :slight_smile:

siwy_fact napisał:

wrona, mimo wszystko co pomalowane pistoletem to pistoletem


No tak ale koszty też sa ruzne a tak jak wrona widział to ładnie to wychodzi jak się potrafi małowac :lol:

[ Dodano: 15-06-2009, 16:58 ]
A oto foty złozonego neosa tylko nie ma 2 plastików :-P







Podczaz monatrzu popekało cos i wogule ale ogulnie efekt jest fajny :lol:
Musze jeszcze wypolerowac czahe z bedem :-P
Komentowac ;-)

no ladnie podoba mi się ale pod ta piekna gwiazdke wstawil bym czerwona siatke ;D