Pro Street Neos - New Ass xD str 21

Elo :lol:
Długo się nie odzywałem ale żeby nie było że nic nie robie :stuck_out_tongue: to tu pare fotek :
Poprawiłem polerke ale fota nie odaje tego efektu :lol:

Pomalowałem stopke boczna

I dzisiaj pierwsze przymiarki nakola :




Nie było łatwo dopasowac to nadkole ciasno było i wogule wszystko na styk ale dałem rade :lol:
Zostało przy nadkolu jeszcze trochę poprawek ale nie długo będzie koniec i pomaluje je na czerwono :lol:

Nóżka wieje wioską…
Nadkole nie równe…
Silencer od Teca wygląda jak kupa…
Badlook za słaby…

To tylko moja opinia, nie bierz se tego do serca karpiu :stuck_out_tongue:

P.S. Po co małować nie skończone nadkole?

Jasiu226 napisał:

Po co małować nie skończone nadkole?


Żeby zobaczyc nieruwności :-P

no faktycznie trochę nie rowno ale co tam moje tez nie ejst idealne. Ogolnie ejst spoko tylko ten bad trochę przy maly :stuck_out_tongue:

Mały up :
Wiem że ten czarny lakier wygląda koszmarnie wiec wziełem się za malowanie i pomalowałem boczki na czarny połysk. Nie było to jeszcze polerowane a połysk nie jest idealany :-/ ale myśle że jest lepiej niz było :lol:


A i doszedł jeszcze gadzet w postaci KillSwitha :stuck_out_tongue:

weź pastę polerską, pociągnij i będzie miód :smiley: ile dałes za killswithaż?

dzisiaj z karpiem postanowiliśmy udać się ‘’ w las ‘’ . Efekty widoczne poniżej : :lol:


W lesię było fajnie :lol: nie kupiłem kill switha tylko to była wymiana :stuck_out_tongue:

A killswitha nie powinno się do ręki przyczepiać?

w lato z wami pojeżdżę alu uważajcie bo teraz policja lata quadami po lesię mój wujek mówił ze raz spylał przed nimi , i chyba nawet wiem gdzie dokładnie były robione te fotki ale nie jestem pewnien :smiley:

Witam długo nic nie pisałem a przy nesię się zmianiało :lol:
Po pierwsze to zaczełem przerabiac czaha i poprawiłem bed looka :





Pokleiłem i poszpahlowałem przednik kokpit przed nogami bo wyglądał strasznie i teraz jest o niebo lepiej
Pomalowany został na czarny mat ale to tynczasowe wyjscie bo i tak we wakacje będzie pomalowany lepiej.
Wmontwoałem w niego jeszcze termometr.przełaczniki od rozrusznika i świateł oraz diody od kierunku i długich swiateł :lol:


Oraz przerobiłem i zamonowałem przełacznik od roxa bo od bws była wiocha :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nadkole jest cały czas podczas prac nigdy nie mogę je doprowadzic do stanu idealnego :-/

Z mechaniki to cały czas reguluje gaźnik ale doszło coś fajnego czyli : Filtr powietrza Stage6 Double Layer - czarny


No to na razie na tyle prace idą do przodu powoli no bo czasu nie ma :-/ ale nie długo wakacje to poświece jakis tydzien na porzadne prace przy neosię :wink:

ten filtr to tak za bardzo nie pasi tutaj :slight_smile:

Bardzo ładnie czacha CI wyszła z tą gwiazdą i badlokiem .

No własnie czacha wygląda duzo lepiej :slight_smile: I nie powiem skad wziałeś przykład gładzać ja :stuck_out_tongue:
A co do filterka to na prawde on cos tu nie pasi. Trzeba bylo jakis mniejszy no chyba ze masz zamiar nad kolo go wsadzic :slight_smile:

Mi się w tym miejscu podba :stuck_out_tongue: ale jak znajde jakąs rurke zeby zrobić przedłużke filtra to mam jeszcze inne koncepcje jego umieszczenia :lol:

No czacha wygląda dużo lepiej, badlook bardziej “agresywny” :twisted:
Co do filtra - powinien być nad kołem, wyglądało by to lepiej :smiley:

tak tylko nad kołem mam tye miejsca ze filtr będzie o koło ocierał :-/ i jak będzie mokro t cała woda idzie naa filtr a tam mogę go trochę schowac :stuck_out_tongue:
Myśle na tym zeby dac ten filtr na ten plastik czerwony między nogami :lol:

ojoj karpiu widzę twoja czaha ma małą ryskę po lewej stronie :lol: nie no taki joke - wszystko jest pięknie zresztą warto dodać, że karpiu to PROFESJONALISTA :smiley:

a ja ci powiem ze bad mi się rzeczywiste bardziej podoba ale ta gwiazdka , bardziej kojarzy mi się z zabawka dla dzieci niż tuningiem :smiley: ale to tylko moja opinia , a co do filtr to widzę 3 opcje , albo wywiercić otwór pod siedzeniem i dać filtr między nogi albo dac wysko w nadkolu lub tez w kufrze i wtedy będzie cichszy , ale będzie trzeba zrobić doprowadzenie tlenu ;p

w ten deseń tylko bardziej płasko do nadkola a mi się już w to bawić nie chciało , gdzieś kiedyś takie coś widziałem i mi się bardzo podobało

Kiedy malujesz czachę na czarno? :stuck_out_tongue:
Ładny bad… Gwiazdka mi nie podchodzi xD
Filtr tam nie pasuje zupełnie. TO jest ten duży czy miniż