Pro Street Neos - New Ass xD str 21

NO właśnie ja też się nie dziwie wkońcu to była tylko puszka :slight_smile: Ale pomysł nie był w cale taki zły. A nadkole to weź popraw bo jest blee jak na razie.

Więc tak sprawa jest taka ze muszę poprzerabiac nadkole żeby podeszło pod bak wiec teraz rozmyślam czy nie zrobić tak nadkole bo mi się podobac zaczeło :lol: :lol: :lol:

Prosze o wasze opinie w tej sprawie :lol:

A jak inaczej ma być? Twoje właśnie z tym wgłębieniem było dziwne.

Noo, to Levego jest niezłe. Rób takie :wink:

Mówiłem od początku, że masz takie robić… :stuck_out_tongue:

Neos piękny.
Nadkole zrób proste i może znaczek hebo w nim wytnij.

Tu proszę foty z prac nad nadkolem :lol:

na gladko będzie spoko :slight_smile: rob szybko bo sezon juz blisko :slight_smile:

wygląda jak bys się zerzygla na to nadkole … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

nie no będzie ok … lepiej zrob ta linke … :roll:

O to pierwszy film z jazdy :
http://www.youtube.com/watch?v=CoopLUfSldk
Neos nie jest jeszcze do konca na napędzie wyregulowany bede musiał jakieś sprezynki od muminka porzyczyc :lol: :lol:

to w ogóle przyspieszaż? jakiś mizerny dźwięk!!

Powiem tak jakos muli tego skuterka moj na 50 ccm lepiej chodzi wez wyreguluj dobrze gaźnik i naped :stuck_out_tongue:

Taki mułł to mi na seri cylu lepiej idzie. Dziwne weź to pożadnie wyreguluj :wink:

mula moze i ma ale dzwiek ma fajniutki. reguluj i wrzucaj drugiog filmaaaa

wiem że muł :stuck_out_tongue: muszę napęd wyregulować a gazik jest dobrze :mrgreen:

akrpiu ma cos zwalone ten skuter w ogóle nie jedzie … tylko trzesię się jak wibrator i wyje …

karp, właśnie karp ja swojego podregulowalem to rakieta moj :stuck_out_tongue: az mnie odrzucua jak trochę dam gazu reguluj reguluj :wink:

No to wszysko wina napedu, a mumin zammias tak wyolbrzymiac problem pozycz twoje sprezyny centralne żebym mógł poregulowac :lol:
A tu efekty dzisajszych prac :lol: :lol: :wink:



Jest jeszcze pare dorbnych poprawek ale to szczeguły niedługo bedem małował ;p

Karp tylko sobie wymówki znajduje bo chce poczekac na mnie az złoże Stalkera zebym nie był osamotniony xDD

A co do Twoich prac to nie wiem czemu wszystkim wychodzi w jednolitym kolorze a Tobie … ekhm xDDD

Nadkole już nabiera kształtów :stuck_out_tongue: Będzie ładnie :slight_smile: