Papierosy

Adverion napisał:

Borek02 nie palisz nałogowo no ale chociaż wiesz co dobre ... te 2 rodzaje co wymieniłeś to są najlepsze :-P ;-)




No baaa wie się co dobre xD

Są czekoladowe czarne czyli zwykły filtr i szary z smakowym filtrze xD

Dywersant napisał:

Nie palę! Strata czasu pieniędzy i zdrowia!


Zgadzam się :-|

Xarmac napisał:

Dywersant napisał/a:
Nie palę! Strata czasu pieniędzy i zdrowia!

Zgadzam się :-|



Też tak uważam

Szympa napisał:

Xarmac napisał:

Dywersant napisał/a:
Nie palę! Strata czasu pieniędzy i zdrowia!

Zgadzam się :-|



Też tak uważam



zaraz się jakas demonstracja, manifestacja antypapierosowa zrobi xD



oh yeah

^^^
ach ta podstawówka :stuck_out_tongue:


:lol:

RudY, zdaję się że wrona cię wyprzedził :stuck_out_tongue:
Ale to jeszcze podstawówka i nie wiedzą co dobre a co nie :-o

Nie nie … popatrz na prawy dolny róg mojego obrazka :stuck_out_tongue_winking_eye:



ja to przynajmniej mam ładne nogi :smiley: , anie twarz 8 letniej dziewczynki hehehe :smiley:

:lol: śmiećszni jesteście …
Weźcie jeszcze coś na siebie powymyślajcie … chociaż można się pośmiać :lol: :stuck_out_tongue:



Lal :smiley:

A masz !!!

hahahaha :lol: teraz to już dojeb.ałeś :lol:

Co do fajek. Adi, nie wolisz za np. 13 zł które wypalisz i się obliżesz nalać do rs, pozapi*erdalać, powyprzedzać samochody, poczuć adrenalinę?

no owszem … pewnie że tak :!:
Ale co zrobić jak się już uzależniło nawet nie masz pojęcia jak ciężko jest to rzucić jak nie paliłem ostatnio 3 dni bo rzucałem to tyle jedzenia wpier.dalałem że szok… ale teraz muszę rzucic juz na serio to bo zaczynam siębrać ostro za siebie :roll:

Adverion, gdzieś czytałem albo słyszałęm że przy żucaniu papierosów jest taki okres w którym idzie się zaj.eb.ać ale po kilku dniach już jest lajtowo i połowa sukcesu z rzucaniem ;p
ale czy to prawda…
ja tam bym wolał przez miesiąc wpierdalać, przytyć 20kilo ale rzucić palenie bo schudnąć to mniejszy problem xD

a jak się chce to wszystko można nie tylko rzucić palenie ;p

Do stycznia 2010 roku pewnie i tak połowa rzuci palenie xD ponieważ słyszałem od kumpla że czytał na wp.pl że od stycznia 100% podwyżki cenowej na fajki xD czyli marlboro około 20zł ;d na drugi dzień rozmawiałem z inną osobą i też to potwierdziła więc coś w tym jest…

Tzn ja palilem okolo 2lata . i juz od 2 tygodniu nie jaram . Powiem tak , jezeli chcesz naprawde zucic to dasz rady, ale jezeli tylko to se wmawiasz to nie da rady.