Papierosy

Ja na temat rzucania palenia wiem bardzo dużo :slight_smile: Tata już nie pali od prawie roku (palił kilkanaście lat) oraz dziadek 8 miesięcy. I powiem wam jedno: Wszystko siedzi w PSYCHICE!!!

Te plastry nicorette pomagają organizmowi oraz działają bardzo na psychikę, uwierzcie mi :slight_smile:

revo_70 napisał:

Te plastry nicorette pomagają organizmowi oraz działają bardzo na psychikę, uwierzcie mi :-)



ja nie pale ale rozmawiałem z lekarzami itp . i akurat te nicorette są przereklamowane, owszem są takie plastry itp, i to działa, ale te nocorrete mają dużo reklamy mało działania,

i służą one temu aby wyzbyć się odruchu sięgania po papierosa , bo dostarczają nikotynę więc organizm o nią nie krzyczy , ale zostaje drugie 50% nałogu czyli sam odruch sięgania po fajki, i w tym właśnie pomagają plastry

mateuszpasiu napisał:

słyszałem od kumpla że czytał na wp.pl że od stycznia 100% podwyżki cenowej na fajki xD



nie wiem od kiedy ale czytałem o tym nie jeden artykuł

No kur*wa, wydać 20zł na faje? To przecież za to ze 2 dni dobrego jeżdżenia są.

Adverion, gdzieś czytałem albo słyszałęm że przy żucaniu papierosów jest taki okres w którym idzie się zaj.eb.ać ale po kilku dniach już jest lajtowo i połowa sukcesu z rzucaniem ;p
ale czy to prawda...


To ci powiem że dobrze wyczytałeś bo sam po sobie wiem 8-)

Ja tam nie palę szkoda kasy na to , ale w końcu trzeba na coś umrzeć :)))

Przecież są lepsze rzeczy do palenia, niż tytoń :sunglasses:

kdekarz123 napisał:

Przecież są lepsze rzeczy do palenia, niż tytoń 8-)



ta. Ja nigdy nie probowalem narkotykow i nie bede! . Palenie tez zucam . ale mysle ze przy pierwszej libacji alkoholowej polegna i zajaram Vica :DD

kondzio94, niekoniecznie narkotyki xDD
ja pamiętam jak daawno temu herbate paliłem hahahahhahahahahahaha xDDD
a gume też można zjarać motorkiem :stuck_out_tongue:

Wachę w cylku ^^

No jasne ;> Chate tez można komus zjarac :smiley:

ja to najbardziej lubię palić głupa : D

Mafioz napisał:

...ja pamiętam jak daawno temu herbate paliłem hahahahhahahahahahaha xDDD...


A jak to smakowało ? :mrgreen:
Teraz są herbaty od razu cytrynowe np. Saga to taką sobie zapal :-P

no zwykłe a czasem jakieś pomarańczowe ale w sumie trochę lipa, może dlatego że paliłem to z chłopakami w takim bambusię jakby xD
patyk pusty w środku hahahaha xD

Co za głupek xD

Mafioz, faza pewnie była xD

ee no po herbacie jakoś nie bardzo xD
ale niedługo jak te fajki podrożeją 100% to niektórzy pewnie się przerzucą na herbatę hahahah xD

<lol> Mafioz ogarnij się. Cena nie wpłynie raczej z byt wiele i tak beda palić ale moze troszkę mniej.

Borek02, jakiś procent według mnie na pewno zaprzestanie palić albo będzie dużo mniej palić. w mojej szkole takie noby są że fajki na sztuki kupują bo na paczki ich nie stać a i tak ganiają po przerwie i “masz szluga, maszł” normalnie żal mi się ich robi xD
to co dopiero jak fajki 100% podrożeją?:stuck_out_tongue:

To dopiero będa sempić xD A nikt juz nie da :smiley:

ja się wtedy pobawię w biznesmena xD kupie szlugi za 20zł i będę sprzedawał na sztuki po 1.5zł xD
jak ktoś będzie miał 2zł i ochotę na szluga to kupi xD