Papierosy

Siema, palicie? Jak długo? Jakieś :stuck_out_tongue:

Siema, nie pale. Wcale. Żadne. :stuck_out_tongue:

pale, czasami, nie nałogowo, lm’y albo vicki niebieskie :stuck_out_tongue:

ja tez :smiley: czasami vicki kiedys a teraz red&white ale juz mi tak to niebardzo smakuje:D a;e niejest źle a ile to hu* wie z1,5r temu albo więcej zaczolem;p

Marlboro Gold Edge w skrócie Marlboro Czarne
Albo Black Devil i wanilwiowe i czekoladowe i chce kupić Pink Elephant ale nigdzie nie mogę tego znaleść

Tak samo jak Waski :}

a jakie sa wedlug was (tzn doswiadczonych urzytkownikow forum) najslabsze szlugiż

najslabsze?? LD niebieskie xD Ja pale malboro lighty od 3 lat i spoko ;]

R1 są takie ich chyba wcale nie czuć 10 razy słabsze od :lol: marlboro czerwonych

ale LD niebieskie tez w chuj slabe ;]

Paliłem- West Ice, Red&White Menthol, jak bylem mlodszy to “Koziołki” i inne ruskie wynalazki :mrgreen:

Co najsłabsze: LD białe.

dobra dajmy na to że te LD niebieskie są grube czyli najmniej mogą mieć 6 substancji smolistych bo tyle najmniej mają te grube a cienkie fajki te dla pań najmniej mają 4 a te r1 są cienkie i mają 1 substacje smoliste czyli w pytke słąbe … ja ci proponuje zacząć od tych cienkich

Ale tych cienkich to juz nic nie idzie wyczuc, palisz a w mordzie sam dym masz zero smaku :slight_smile: . Szkoda kasy moim zdaniem, żadnej przyjemnosci z palenia heh.

Generalnie nie palę. Ale jak są Pink Elephanty na horyzoncie to się nie umiem powstrzymać :stuck_out_tongue: ale ćśśś. xD

Carmen, a te faje sa dobre?? jaki smak ?? bo chce kupić sobie takei tylko ja nie mam gdzie ich kupić :-/

http://www.itabak.pl/index.php?c=331&p=829&Papierosy_Pink_Elephant


:stuck_out_tongue:


Ja tam palę Vicki niebieskie i LM’y … :stuck_out_tongue: Czasem Marlboro, ale to już istna burżuazja :stuck_out_tongue:

ee tam przez net to ja nie chce a o tym ze na necie są to ja doskonale wiem :stuck_out_tongue:
A i zarąbiste są Davidoffy tylko te słabsze… lepszy smak jak dla mnie od mocnych davidoffów … A marlboro mnie znudziły bo w czerwonych są różne szlugi jedne dobre drugi jakaś siara… raz miałem taką pakę marlboro czerwonych że wypalić się nie dało … takie ochydne

Ja popalam Goldeny Americany 24 red . Sa super naprawde smaczek dobry maja. A jak nie goldeny to Vicki Czerwone . A ostatnio to za 8,20 kupuje Routy 66 24 papierosow. Promocja jest :smiley:

A te cienkie to badziewie , duzy dymu nic nie ma po nich . I jak dla mnie najslabsze jakie palilem to Lm’y Szare takie . Super Lights :smiley:

A ostatnio nie chca mi nigdzie sprzedawac ;( wczoraj nie sprzedali dzis mam nadzieje ze gdzieś kupie bo nie wytrzymam !!

[ Dodano: 06-11-2009, 08:15 ]
;( mi od 2 dni nie chca sprzedac ;(

Ja tak samo jak Waski i RudY. Jeszcze nigdy w życiu nie paliłem i nie zamierzam :wink: