Ogarnęliście szkołę? :P

Teraz … całe gimn nie miałem powyżej 4.7 :smiley:
A kowal to i tak kujon i tak :slight_smile:

A płakałeś że Ci nie starczy do paska i będziesz miał 4.7 :evil:

ano bardzo :stuck_out_tongue:

poza tym - nie ejstem kujonem ! tyle ile ja się ucze to ekhm

BO MASZ JEBANEGO FARTA -,-

RudY, skąd masz wyniki testów ? czy Ty już skończyłeś gim w zeszłym, roku i się chwalisz ? :smiley:

Mafioz napisał:

WTF? O co Ci chodzić



chodzi o to ze ja się nigdy nie uczyłem :) poprostu mi nie wychodziło , np , histy nie było sprawdźianu z którego dostał bym 2 , WSZYSTKO same lachy , nie wiem jakim cudem dostałem 3 , może babka widziała ze bardzo się staram bo wszystkie możliwe dodatkowe prace nie wymagające dobrej pamięci robiłem , za to z maty miałem chyba 4 :D ale i tak średnio miałem ok 3 :)

w tym wszystkim jest jedno małe chodziłem do 2 najlepszego gimnazjum pod względem , poziomu nauki z całego pomorza :)

ja sredniej nawet 3 nie bede miał xD :evil: :roll:
z niepewnych zostal tylko polski … :confused:

kamil102 napisał:

RudY, skąd masz wyniki testów ?


No dzisiaj dyrka przyszła i powiedziała, że są wyniki testów i podawała każdemu :)

Waski napisał:

BO MASZ JEBANEGO FARTA -,-


Bo trza kurna się wysilić, a nie ściągać i odpisywać ... jak ja tego nie trawie, że ktoś się męczy, a potem taki kutacz co nic nie robi cały dzień spisuje ...

RudY napisał:

Bo trza kurna się wysilić, a nie ściągać i odpisywać ... jak ja tego nie trawie, że ktoś się męczy, a potem taki kutacz co nic nie robi cały dzień spisuje ...


Ja też, akurat w klasie mam paru takich i jak sprawdźian z matmy czy fizy to taki jeden ze mną siada i tylko ej, a co ma być tu, zazwyczaj go ignoruje a jak to nie pomaga to taki krzyk na klasę "Nie odpisuj kurwa" na fozyce bez kurwy a na matmieć z (bo babka lajtowa i mnie lubi xD) i się odczepia, taaak mnie to wkurza że ja nie wiem xd
Wyniki z testów w każdym województwie inaczej, u Nas dopiero 18 do szkół rozsyłają te wyniki ;p

a ja chodze do takiej szkoły ze w ogóle 3 przekroczyc to jest wyczyn … Chlopak dwalata starszy z matematyki miał słabą 3 a mature rozszerwoną na ile napisał ? na 98% :shock:
Tak samo ja, z maty mialem 1/2 a mature na ile ? prawie 80% … po drugiej klasie.

Ja mam wyniki w piątek…

Ja po gim mialem 78 xD
a po podst 39/40 ^^ :smiley: :smiley: :smiley:

U mnie w klasie to takie 2 dziewczyny poje***e … miały po 5 zagrożeń ale i tak waliły wszystko …
Wg mnie to jest chore … mieć parę zagrożeń i 2 dni przed wystawianiem ocen “KONIECZNIE MUSZÊ POPRAWIÆ” a i tak się na to jeszcze nie uczą -.-

i też siadają za kimś i ledwo się zacznie to co w pierwszym co w drugim ej a co dalej itd. :confused:

ja też zawsze krzycze: nie zwalaj ! pomaga :wink:

pff… u nas na matmieć się na głos bluzga… u jednego z kolegów to słowa takie jak: kur*a, spier**laj itp. ona traktuje jako znaki interpunkcyjne :stuck_out_tongue:
heh to ja co mam średnią z 2,5 z próbnych miałem po 60+ nie licząc angielskiego bo z anglikiem to i nawet raz ponad 100 wyszło a mieliśmy 3 razy próbne :stuck_out_tongue:

a ja na fiz siadam z kumplem dobrym. Kartkówke najpierw pisze swoją, babka się odwraca szybko mi daje swoja kartke bierze i uzupełnia moją i o :smiley: :smiley: :smiley: haha

Wino napisał:

a ja chodze do takiej szkoły ze w ogóle 3 przekroczyc to jest wyczyn ... Chlopak dwalata starszy z matematyki miał słabą 3 a mature rozszerwoną na ile napisał ? na 98% :shock:
Tak samo ja, z maty mialem 1/2 a mature na ile ? prawie 80% ... po drugiej klasie.


bo Ci powiem, zę testy, do ocen mają się nijak...
Koledze babka z polskiego wystawiła 1 (na 2 jakoś cudem wyszedł) a z testu humanistycznego próbnego otrzymał 41pkt, więcej niż Ci co mieli wtedy z polaka 4 i podobnie wypadł co Ci co mieli 5 na koniec powystawiane...
Ja próbne zawsze na około 35pkt pisałem xD
Wszystkie testy zawsze na około 70-80% od podstawówki do gimnazjum, próbne, końcowe itd, zobaczymy jak w 3 klasie na koniec wypadną ;p

dokładnie te testy to gówno sprawdzają a nie wiedzie , zależy czy masz akurat farta i to wiesz … bo ja w 6 klasie podstawowej byłem w połowie klasy jeżeli chodzi o oceny , a miałem 38/40 czy jakoś tak wiem że brakowało mi tylko 2 ptk do fulla i był tylko jeden lepszy odemnie co miał 39/40

a w gim (nie miałem jeszcze ANG) 60 ileś na 100 ptk

Ja mam jutro wyniki egzaminu. Troche się boje ;))

Te testy to gówno. 95% dostaje się tam gdzie chce. Może teraz powiedzcie gdzie idziecie do szkół? Ja ide na Tech. Architekt Krajobrazu :slight_smile:

23 lo Łódź, jak ktoś zma.
WOS-INF-ANG