Ogarnęliście szkołę? :P

LO to gówno, każdy Ci to powie

kondzio94 napisał:

LO to gówno, każdy Ci to powie


Nie pierdol, ok? ;)

W LO są fajne dupcie(w zawodówach, ani w technikach takich nie ma :P ), a poza tym masz dobre przygotowanie do matury i dalszej nauki na uniwerku :) Po czym wykonujesz lekką i dobrze płatną pracę :)

Każdy chwali swoje. Idziesz to technikum to powiesz, że jest najlepsze, a LO gówno.

każdy ma swoje zdanie ;p
Ja osobiście uważam, że technikum jest lepsze pod tym względem, że nie ciągnie się dalej tej monotonności co w gimnazjum, bo nie czarujmy się LO od gim się nie różni zbyt wiele, w technikum masz przedmioty zawodowe i uczysz się pod tym kątem pod jakim chcesz, a w LO jedziesz po trochę wszystkiego co i tak się nie przyda później w danym zawodzie ;p
po technikum możesz iść i tyrać w jakiejś robocie, jak Ci się nauka znudzi to już zawsze jakiś technik jest, a po liceum można najwyżej na kasjera do tesco czy biedronki iść ;p
LO lepiej przygotuje do matury, ale niekoniecznie do studiów jakiś technicznych do których technikum 100%lepiej przygotuje. Według mnie LO jest dla tych, którzy sami nie wiedzą co chcą robić w przyszłości lub są typowymi humanistami czy też już wiedzą, że pójdą na studia na prawo, medycynę jakąś czy coś takiego ;p
jako, że ja mam bardziej techniczny umysł i medycyna czy prawo w moim wypadku kompletnie odpadają, prędzej jakiś elektronik, informatyk albo studia mechatroniczne to jednak technikum wole ;p

Fakt, że OOOOOOOOGROMNYM minusem technik jest zdecydowana przewaga chłopów a dziewczyn maaaalutrko :< chyba że na gastronomicznych technikach xD

Dywersant nie zgodzę się z tobą w 100%. Ze niby po LO i studiach lekka i dobrze płatna praca. Gówno prawda !.. Zobacz ile ludzi po studiach robi za marne 2000zł… jakiś sprzedawca albo coś. Wgl Polska to zacofany kraj. mój brat pracuje w belgii i zarabia 1300Euro… a ma 24 lata .

a dupa tam xD
Dzisiaj zaliczyłem historię i mam już wszystko w 4 literkach :stuck_out_tongue:
I jutro wagary… xD jeśli ktoś chce dołączyć zapraszam do miejscowości Piątek :wink:

HAHAHA !!! Wszystko zaliczoneeeeeeeeeeeeeeeeeeee :smiley: :smiley:

Jutro muszę iść bo mam wyniki z egzaminu.

Wiadomo, że technikum w jakiś sposób przygotuje do zawodu, ale niektórzy w tym ja nie wiedzą jeszcze co chcą robić to do LO, zdać maturę i wtedy się zastanawiać już finalnie, zdecydowanie, definitywnie i ostatecznie.

buuu tez mam wszystko zaliczone chyba :slight_smile:

Mafioz napisał:

LO jest dla tych, którzy sami nie wiedzą co chcą robić w przyszłości lub są typowymi humanistami czy też już wiedzą, że pójdą na studia na prawo, medycynę jakąś czy coś takiego ;p
jako, że ja mam bardziej techniczny umysł i medycyna czy prawo w moim wypadku kompletnie odpadają, prędzej jakiś elektronik, informatyk albo studia mechatroniczne to jednak technikum wole ;p


Tu się pan nieco myli panie kolego. Ja mam umysł ścisły i poszedłem do liceum, bo po LO można studiować nie tylko jakąś denną psychologię, ale także finanse i rachunkowość ;)
Technika są dla ludzi, którzy chcą budować coś materialnie. Natomiast licea są dla ludzi, którzy chcą budować coś nie do końca namacalnego(mam tu na myśli np. pisanie programów przez informatyków-programistów) ;) Mój brat po liceum poszedł na informatykęna studia i teraz będzie miał praktyki w jakiejś serwerowni :D Informatyk, to zawód bliższy liceum, niż technikum, ponieważ w liceum nauczysz się budowac jakieś roboty itp.(może jednak nie :P ), a w liceum nauczysz się(będziesz miał wstęp), jak te roboty zaprogramować, by je potem wykorzystać i tego cie w technikum nie nauczą ;) Liceum jest dla ludzi chhcących wyższej szkoły jazdy :622:

Dywersant napisał:

Technika są dla ludzi, którzy chcą budować coś materialnie. Natomiast licea są dla ludzi, którzy chcą budować coś nie do końca namacalnego(mam tu na myśli np. pisanie programów przez informatyków-programistów) ;) Mój brat po liceum poszedł na informatykęna studia i teraz będzie miał praktyki w jakiejś serwerowni :D Informatyk, to zawód bliższy liceum, niż technikum, ponieważ w liceum nauczysz się budowac jakieś roboty itp.(może jednak nie :P ), a w liceum nauczysz się(będziesz miał wstęp), jak te roboty zaprogramować, by je potem wykorzystać i tego cie w technikum nie nauczą ;) Liceum jest dla ludzi chhcących wyższej szkoły jazdy :622:


To szybko mi to kur*a mówisz :PP

Dywersant napisał:

Informatyk, to zawód bliższy liceum, niż technikum, ponieważ w liceum nauczysz się budowac jakieś roboty itp.(może jednak nie :P ), a w liceum nauczysz się(będziesz miał wstęp), jak te roboty zaprogramować, by je potem wykorzystać i tego cie w technikum nie nauczą ;) Liceum jest dla ludzi chhcących wyższej szkoły jazdy :622:


a Ja się tu nie zgodzę ;p
Gadałem z kolesiem co kończy technikum jako technik elektronik i tam go nauczyli budować układy scalone, w tym właśnie takie robociki i inne podobne rzeczy, ale zbudować nie wystarczy, programować je też musiał się nauczyć i umieć to nie mów, że technikum nie nauczy programować ;p Szczerze wątpię, żeby w technikum informatycznym koleś po 4 latach miał w jakimkolwiek zakresię informatycznym mniej wiadomości niż ktoś po ogólniaku ;p
W technikum i tak będzie więcej pisania programów i programowania niż w liceum, jeśli ktoś pójdzie na informatyka/elektronika. Po technikum też można informatykę studiować czemu by nie?;p Ilu ludzi tyle zdań jest. Technikum vs liceum to tak jak nokia vs Sony ericsson głosów będzie po równo, każdy będzie miał swoje racje, a prawda jest taka że jedno i drugie w jakimś stopniu jest dobre.

Ktoś coś mówił, że w technikum nie ma fajnych lasek??

http://photos.nasza-klasa.pl/27855665/20/main/0ee2f62351.jpeg

Jasiu226 napisał:

Ktoś coś mówił, że w technikum nie ma fajnych lasek??
http://photos.nasza-klasa...0ee2f62351.jpeg



Jednak nie ma x[

Mafioz napisał:

Ilu ludzi tyle zdań jest. Technikum vs liceum to tak jak nokia vs Sony ericsson głosów będzie po równo, każdy będzie miał swoje racje, a prawda jest taka że jedno i drugie w jakimś stopniu jest dobre.



Trafne podsumowanie ;)

Jasiu, Ty toto nazywasz laską? :lol:

http://photos.nasza-klasa.pl/27855665/43/main/903b308b47.jpeg


:lol:
mimo wszystko to twarz ma “słabą”.

Jasiu226, pokazujesz “laski” takie wyrwane z imprez które wyglądem mówią “weź mnie szybko i na ostro a potem zapomnijmy” czyli taki lachon co pokazuje dupe na prawo i lewo nie szanując się, słowem - blachara. Nienawidzę takich dziewczyn, popatrzeć mogę, ale żeby coś więcej to fuuuuuuuuuuuuu… pustaki ;/
Ciałko niby niczego sobie, ale solara + dupa na wierzchu i taka fryzura dla typowej blondi jednak ją dyskwalifikuje w moich oczach

Mafioz napisał:

fuuuuuuuuuuuuu



:lol:
temat o szkole a pokazujemy laski :-D