Ogarnęliście szkołę? :P

Witam, ja moją 3 kl. Tech. ekonomicznego uważam za ukończoną :smiley: Miałem 8 zagrożeń, ale się udało, czuje się już w 4 klasie :slight_smile: A Wy jak tam? Ktoś ma komisaż Ktoś nie przeszedł?

ja z polaka i z maty się jutro okaże xD Co najlepsze mature z maty napisalem na 4 a mam wystawione 1/2 … :roll:

dzisiaj miałem ostani dzień , nauczania" jutro egzamin z pisania , po jutrze z czytania , a poniedziałek słowny :slight_smile: i wakacje

ja miałem 1 zagrożenie. jestem na czysto. Jeszcze tylko wpierdol od starego i wakacje xD

ja miałem około :smiley: 7 zagrożeń dzisiaj właśnie poprawiłem Historię i Polski 2 ostatnie rzeczy i wakacje !!! <JUpI> XP MOżna maszynką się zająć :smiley:

ja to się boje trochę wyników z testów xD

A ja mam 1 z religi i kurwa chuj w dupe pedofilom jebanym batmanom

Pasek będzie :wink:

Ja już dawno popierdoliłem szkołe bo mi się chodzić nie chciało xDDD teraz ide do zawodówki :D:D bd kasa z praktyk na tuning moto bo u rodziny mam praktykancje .

A ja mam od długiego czasu szkołę zamkniętą z powodu powodzi :smiley: Nikt nie wie jak będą wystawiane oceny :stuck_out_tongue:

a ja ide do technikum, miałem zagrożenie z niemieckiego ale nie ma o czym gadać bo babka głupia.

Szympa napisał:

nie ma o czym gadać bo babka głupia.


Taaa jasne :P Ja mam jakoś 5 :)

Damianho napisał:

A ja mam od długiego czasu szkołę zamkniętą z powodu powodzi :-D Nikt nie wie jak będą wystawiane oceny :-P


o_O niezły bajer :o

bo ciebie Rudy kocha a mieć nie xd
i ci dała 5

Kurczak napisał:

ja miałem około :D 7


mieć 7 zagrożeń w 2 gimnazjum?! oO OMFG
a ja się nie uczę niemieckiego haha! Idiotyczny język -.-
Ja żadnego zagrożenia nie miałem, jedynie co to parę 3/4 poprawiłem głównie z matmy, fizy i chemii ;p
Już wakacje od tygodnia mam bo w szkole nic już nie robimy nie ma po co chodzi? w sumie xD W średniej się dopiero zacznie zapierdalanie. :cry:

a ja mam 1/2 z polskiego i w poniedziałek babka kazała nam (12 osob z klasy) zaliczac barok i renesans xD jakos trzeba

Szympa napisał:

bo ciebie Rudy kocha a mieć nie xd
i ci dała 5


Kurna ! Dała ma 5. razy?! xD

Mafioz napisał:

Już wakacje od tygodnia mam bo w szkole nic już nie robimy nie ma po co chodzi? w sumie xD W średniej się dopiero zacznie zapierdalanie. :-(


No weź przestań :P Chodziłem do liceum i okazało się, ze było mniej nauki(uczysz się tylko z tego, co ci się w życiu przyda, resztę olej ;) ), niż w gimnazjum :P


Ja czekam na wyniki z matur bo naukę w szkole skończyłem w kwietniu :) Jak dobrze pójdzie, to do Warszawy i będę tam śmigał :648:

Dywersant napisał:

No weź przestań :P Chodziłem do liceum i okazało się, ze było mniej nauki(uczysz się tylko z tego, co ci się w życiu przyda, resztę olej ;) ), niż w gimnazjum :P


Z tego co koledzy mowią jak poszli do 1liceum to teraz wszyscy na 2 lecą a w gim mieli 4 same praktycznie także więcej nauki jest. Zresztą ja chyba pójdę do technikum. Na Technika informatyka pewnie się nie dostane bo w zeszłym roku trzeba było mieć jakoś 143pkt ale może na elektronika ;P

idź do liceum! :stuck_out_tongue: tam więcej fajnych dziewczyn :582: A tak poza tym ie jest źle, w pierwszej klasie jest selekcja(odsiew :stuck_out_tongue: ) w pierwszym półroczu, a potem z górki. Do liceum przyszedłem z 4. i 5., a skończyłem na 2. i 3. ale mimo to mam solidną wiedzę(głównie matma), której w technikum raczej nie dostaniesz :wink: A teraz będą studia i potem jakaś lekka praca :smiley:

Dywersant napisał:

której w technikum raczej nie dostaniesz ;)



jestem w technikum elektrycznym i mam rozszerzoną matmę ;) na informatyku i elektroniku jest to samo :)

Nie chodzi mi o poziom(podstawowy czy rozszerzony), a o nauczycieli :wink: