Ogarnęliście szkołę? :P

czytałem wypowiedzi posób co kończyły licea i technika i na 1,2roku studiów licealiści wygrywali bo Ci z technik nie radzili sobie z matmą itd ale za to w 3 roku studiów licealiści zaczynali padać gdy przydawała się wiedza z technik ;p
Zresztą nie chce mi się znowu 3 lata chodzić do liceum, chce coś w końcu nowego, liceum to takie przedłużenie gimnazjum a w technikum przedmioty praktyczne - coś co lubię :smiley:

a ja od 1,5 miesiąca nie mam juz szkoły, teraz czekam na wyniki z matury ;p

ja tam chłopaki nie zdałem w technikum :smiley:

Tak czytam to niezłe kujony z was :smiley: . Ja będe miał śr 3.4-3.5 :D:D

ja mam 1,8 :smiley:

Ja 0 zagrożeń, idę do liceum, raczej zamierzam, bo jeszcze wyników nie ma.
Profil: wos (4), inf (6), and (5) + polski (3)

Średnią mam 4,2 w 3gim

Ja coś koło 2.5 max w tym roku…

excent, mam taką samą średnią xD tylko mam inczej że zamiast wosu z matmy mam 4 a tak inf-6 polski-3 ang-5 ide na mat inf LO :stuck_out_tongue:

Ja to w średniej będe się starał się mieć chociaż te 3.0 :smiley:

żeby mieć średnią 4.0-4.75 wcale kujonem nie trzeba być kondzio94 :stuck_out_tongue_winking_eye:
Wystarczy, ze przed sprawdźianami siądziesz i się pouczysz 1/2dni po trochę kartkówki to samo, do odpowiedzi się nauczyć na 5 na początku roku, zdać po jakimś czasie znowu się zgłosić do odpowiedzi itd ;p.
Ja bez religii będę miał średnią około 3.7/3.8 a jakoś się nie uczę za bardzo, dzień góra dwa przed sprawdźianem coś poczytam, na kartkówki się nauczę, także jak nei ma kartkówek/sprawdzianów to nic się nie uczę, tylko zadania zrobię ;p

No 3.7 bez religii i bez przedmiotów takich jak WF, plastyka, muzyka, infa itd ;p z nimi to średnia 4.1 xD i tak nie ma się czym chwalić ;p

u mnie średnia będzie z 3.4 pewnie coś koło tego myślę że do technikum starczy :lol:

haha ja to się nawet nie będę chwalił :mrgreen: jutro muszę historię poprawić chociaż nie wiem po co jak mi wychodzi normalnie 2 a ta chce żebym poprawił bo mi 1 wstawi pinda jedna …

Mafioz napisał:

się pouczysz



no chyba nie...

wrona napisał:

Mafioz napisał/a:
się pouczysz
no chyba nie...



WTF? O co Ci chodzić bo tak zacytowałeś że nie czaje o co Ci biega w ogóle, jeśli o to uczenie 2 dni przed sprawdźianem to ja zawsze 1 dnia czytam podręcznik i zaznaczam to co jest ważne ołówkiem albo od razu jade z zeszytu się ucze a na drugi dzień czytam kilka razy to co zaznaczyłem i to starcza, żeby dostać ze sprawdźiany 3 lub 4 oO

ja pisze komisa z matmy :-/ a tak ogolnie to wporzadku

cin139 napisał:

ja pisze komisa z matmy


co do komisów...
mam taką P.O.J.E.B.A.N.A dziewczyne w klasie, dostała z biologii 4, polskiego 4, i jeszcze z czegoś, chyba histy i poszła do nauczycieli bo ona się z oceną nie zgadza i dziś pisała komisa z polskiego "Bo ja chce mieć 5" z biologii jakimś cudem zdała komisa na 5 więc ma 5 na koniec, ale dziś po komisię z polaka nie była szczęśliwa więc pół klasy się modli, żeby zdała na 2 i tym sposobem z wystawionej 4 dostała na koniec 2! ale by fajnie było by się może baba ogarnęła -.- Głupia nie?;p

a ja jestem w LO i bez nauki 3.8 wiec da się:p tylko trzeba duzo sciagac:d

3gim. średnia 5.0 :wink:
później technik informatyk

angol 6
infa 6
pol 5
:slight_smile:
egzamin:
pol: 39
mat: 35
ang: 48

Jak tak czytam, to dochodzę do wniosku, że tu prawie same tumany są xD

RudY napisał:

3gim. średnia 5.0 ;)


co za debil... a z Kowala się śmiał, że kujon itd bo ma średnią 5.0 a sam taką ma ... -.-