Nowe prawo

przecież to jest oczywiste … pierwsza myśl jak tylko usłyszałem o a2 , jak robli 125 /50 to tak beda robic z 600 tylko czekac aż na alledrogo pojawi się 600 na a2 :smiley:

to jest tylko wyłudzanie szmalu i nic więcej

KruczeK napisał:

W dodatku więcej niz teraz ludzi będzie jezdzic bez prawka


To ty chyba nie wiesz, ilu teraz ludzi jeździ bez prawka :lol:

wrona napisał:

to jest tylko wyłudzanie szmalu i nic więcej



UE z czegoś musi żyć :573:

Dywersant napisał:

UE z czegoś musi żyć



chyba Polscy politycy nie zważając czy to tusk , kaczyński czy komorowski , jest to niby polecenie odgórne (czyt. EU) ale dupki grzeją se z tego głównie wyżej wymienieni , ;/ przecież kurde w polsce jest problem że nie ma firm itp, w Anglii wycofali takie coś jak ZUS i zaraz tu się zrobiło tego pełno ludzie maja prace , firm i fabryk jest od zaje*bania , a polsce aby politycy mieli ciepło w dupke a na szarego obywatela maja krótko mówiąc wyje*bane najlepiej jak skończy 60 lat niech idzie do piachu , swoje zrobił więc niech wyp8ierdala (takie jest ich podejscie) , i jebitnie mnie to denerwuje ...

Wiem ilu jezdzi bez prawka, ale po wprowadzeniu tych przepisow będzie jezdzic jeszcze więcej, bo stwierdza ze skoro zrobia A2 ktore i tak nie pozwala jezdzic niczym sensownym to lepiej nie robic wcale. na 2-3 mandaty za brak uprawnien będzie mial, zamiast wydac na prawo jazdy.

KruczeK napisał:

2-3 mandaty za brak uprawnien będzie mial, zamiast wydac na prawo jazdy.



O to w tym wszystkim chodzi. Jest grupa ludzi, która w ogóle nie robi prawka, a jest reszta, która po wyszaleniu się(30+) chce jeździć na legalu ;)

wrona, brutalna codzienność, więc jeżeli chcesz wracać do PL, to przygotuj się na to... Są dwie opcje dobrego usadowienia się w PL:
1.będziesz zarabiał konkretną kasę w szarej strefie
2.po znajomościach dostaniesz wygodną pracę.

Innej opcji życia w PL w dostatku nie ma :573:

I to mnei własnie boli dywer , ja po wakacjach wracam na pare miećhów zarobic na moto i na 1-2 miechy przeżycia , a jak nie znajde roboty przez ten miesiąc dwa , to wrócę spowrotem do UK na pare miećhów i tak będe latałw te i wewte aż nie znajde dobrej roboty w pl … matka tu będzie siędziec dobrych pare lat wiec problemu mieszkania nie będzie więc luz …

wrona, ty masz wybór, a my nie :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

no nima wacuś kurczę pieczone nie może tego bo ja mam wszy i nie rosnę nie będę miał drz no kurczę pieczone !



jak to nie? DRZ ma 40 coś koni. A A2 jest do 50 ;).

Hmm to z tym A2 do 50km była pierwsza wersja potem zmieńili do bodajże 35… Więc jak widać nic do końca nie wiadomo -,-

No dobra niby to DR-z ale znowu kurna tracić kasę i czas na A2 ?

35kw, czyli ok 47,6KM

No to dla ścisłości - druga wersja (późniejsza) podawała jakieś 20-30kW … tak, że w przeliczeniu wychodziło 35km :roll:

47,6? Zabije ich, jak się w pegaso nie zmieszczę ;p…

Nie martw się moto o mocy 100 km będą miały w dowodzie rejestracyjnym magiczną liczbę 35 KW :slight_smile:

Tak ale trochę czasu mini zanim wszystkie moto tak będą miały.

i beda kosztować 1000zł więcej , chuj im dupe, dzieki temu przepisowi własnie uzyskali kolejnego kierowce który będzie łamał prawo

dziękuje dobranoc

A ja mam farta i zapisalem się na A + B i zalatwilem sobie tak ze jazdy na A bede mial na wiosne :smiley:

ja muszę zadzwonić i zapytać się czy mógłbym np na wakcje zapisać się ale np jeszcze przed świętami

Jak nie masz znajomosci to nie masz na co liczyć :smiley:

http://www.bezwypadkowy.net/artykuly/motoryzacja/zmiany-w-przepisach-dotyczacych-prawa-jazdy

czytać końcówkę

No więc jak już mówiłem - ile stron tyle opinii i nic nie jest pewne na 100%…