Nowe prawo

mamy już roczek 2009 i powiedzcie mi jak jest z prawkiem na motory ?
są już podziały na AM … czy dalej karta itd :slight_smile: bo ja się już zgubiłem ;/ pozdrawiam :slight_smile:

Jak się ostatnio dowiadywałem to wszystko jest po staremu, na motorower karta motorowerowa, od 16lat A1 i od 18 normalna kat. A.

To nowe prawo jest dopiero uchwalane czy coś takiego :PP

ok a czy przechodzą karty motorowerowe ? bo mi ktoś mówił że nie ;/ a czytał na forum że tak … więc jak jest ? z tym?



Dziękuje:)

czyli teraz jedyne ograniczenie to pojemność jak ktoś ma to AM to może nawet 100km/h jechać tylko żeby to była 50 :mrgreen: :lol: :smiley: :slight_smile: :wink:

Jestem wkury na to prawo :confused: 24 lata na A -.- POJEO ! TO NIECH KUR*A NA AUTO TEŻ DAJ¡ 24 ! DZIWKI :confused:

Jestem wkur***y na to prawo 24 lata na A -.- POJE***O ! TO NIECH KUR*A NA AUTO TEŻ DAJ¡ 24 ! DZIWKI



20 jak będziesz miał 2 lata A2 :roll: mi to pasuje... Przynajmniej będzie mniej dekli 18letnich na 1000 kochających drzewa :roll:


a co do AM to czy te 45km/h nie ejst gdzieś wyżej z UE okreslone, ze ma byc te 45km/h??

a co do AM to czy te 45km/h nie ejst gdzieś wyżej z UE okreslone, ze ma byc te 45km/h??



no właśnie w tym zdjęciu co Patrico dał to jest napisane tylko że ograniczenie jest do pojemności, a te 45km/h to jest przeżytek z lat osiemdziesiątych

Właśnie … czyżby WOLNOŚÆ ?! :smiley:

corey93 napisał:

20 jak będziesz miał 2 lata A2


No i ch** ! :confused: 2x płacić … trochę mniej bo jakieś zniżki durne :confused:

no właśnie w tym zdjęciu co Patrico dał to jest napisane tylko że ograniczenie jest do pojemności, a te 45km/h to jest przeżytek z lat osiemdziesiątych



no poczekamy, aż wprowadzą te reforme w życie :P zobaczymy jak to będzie.

A2 ma objąć motocykle z silnikami o mocy do 47,6KM … NO JA PIER*** CO ZA … EXC 250ccm ( które będzie moim moto po DT ) ma 50KM :expressionless: CAŁE ŻYCIE POD GÓRÊ :frowning: Weźcie mnie ktoś przytulcie :confused:

RudY, weź nie przesadzaj… Przynajmniej rpzez te dwa lata się ejździć nauczysz :lol: i moze Ci się trochę pod sufitem wyrówna :lol:


Mi to pasuje. Jakos nie nażekam :stuck_out_tongue: k-750 nie ma więcej niz 45KM, intruder c800 też, junak to samo, więc mi pasuje :stuck_out_tongue:

corey93 napisał:

Przynajmniej rpzez te dwa lata



4* :D Cztery lata :]

RudY napisał:

4* :D Cztery lata :]



A2 robisz jak masz 18 lat i wtedy jak będziesz miał 20 lat to robisz A

jak nie zrobisz A2 to A możesz zrobić dopiero jak będziesz miał 24 lata


ciekawe ile te kategorie będą kosztować

Wszystkie około 1000 zł. Tak więc ja czekam na zwykłe A, chyba że zdążę do listopada.

Ja w czerwcu mogę iść juz na prawko, jak zdążę to robię od razu A i B… :sunglasses:

Ja właśnie tak jak jasiu chce zdążyć przed zmianą przepisów. Później to co ma wejść to już lekka przesada, ale może to i lepiej, im mniej małolatów na ścigach to mniej trupów.


Proponuje zmienić trochę nazwę tematu i podkleić.

ja w wakacje robie A1 a potem co się będzie działo to zobaczymy ;p ale z tymi 24 latami to ciut przegieli bo ja uwazam ze to czy ktos będzie debilem i będzie lubił drzewa to nie zalezy od wieku moze mieć 24 i byc głopszy niz ten co ma 20

wrona napisał:

24 latami to ciut przegieli

ciutą moim zdaniem to ostro przegieli ja tu sobie pieniadze na kupke zbieram do 18 a tu taka bania ze od 24 to ja dziekuje