Nowe prawo

bugi napisał:

mandat mozesz dostac troszeczke wiekszy


Jak Cie złapią, to masz przegwizdane mimo posiadania przełącznika :P

Dywersant napisał:

bugi napisał:

mandat mozesz dostac troszeczke wiekszy


Jak Cie złapią, to masz przegwizdane mimo posiadania przełącznika :P




nie kazdy jest policjan taki bystry jak myslisz ;)) z zycia wziete ;) moj kolega jechal 80-85 i go złapali on powiedział zeby się przejechali i na pewno nie jechał więcej niz 45 i co więcej mu skuut nie wycisnoł a nie mieli tego nagranego a ni nic wiec nic nie mogli mu zrobić ;d

Ja mam znajomego w stacji kontroli w gdańsku, także luz :D


No i w czym ma to niby Ci pomóc , przegląd ci zrobi gorzej jak cie złapia na przekroczeniu predkosci , to i wujek wyleci z posady, sam mam chrzestnego diagnostę i mi tam zrobi przegląd . Sam muszę pomyśleć o takim czymś co ogranicza obroty .

mr.Jeremy, mozemy zrobić razem ;D wrescie się znamy :d

bugi, gdy zatrzymali go do kontroli z racji dużej prędkości, to musieli go wziąć na radar, więc to co napisałeś nie brzmi zbyt prawdziwie…

Koniec OT, bo syf się robi :stuck_out_tongue:

on ich wyminoł…

Wyminął i zawrócili i za nim? Czy chciałeś powiedzieć “wyprzedził”?

A ja pierdole nie zatrzymuje się jak machaja juz 2 czy 3 razy tak zrobili i nic :smiley:
A tak wgl to policjant nie ma prawa jechac twoim skuterem ew. moze cie na stacje diagnostyczna wyslac jak ma podejzenia nic więcej. NIE ZARZYMUJCIE SIE !!

Kowal, wyprzedził xDD

Danielson, mi to kumple opowiadali ze ich tak złapali i wam chciałem to powiedziec xD

Bójcie się xDD

http://motoryzacja.interia.pl/prawo_jazdy/news/rewolucja-w-prawach-jazdy,1563637


Ale na stronie MI jeszcze nic nie ma xDD

O jak miło :slight_smile:

kurwa ja pierdolę jebane skurwisyny, jak to wprowadzą to zajebę!

no nima chuja kurwa nie może tego bo ja pierdole nie będę miał drz no kurwaaaaaa !

a ja będę miał tak czy siak.

Przecież jak macie A1 to A zrobićie w wieku 18 lat :slight_smile:

CHUJE MUJE DZIKIE WÊŻE , jebane skurwysyny , robią to dla kasy i nic więcej , w tym wszystkim jest 5 % prawdy , mam wyjebane w wakacje robie prawko , bo według typa z którym gadałem powiedział że do wakacji się nie wyrobią , a może zapisze się juz teraz w święta żeby zdązyc przed tą chorą ustawą , a jak nie to i tak bede zapierdalał dużym moto !! chuj im w dupe

KruczeK napisał:

Przecież jak macie A1 to A zrobićie w wieku 18 lat :)


Trzeba mieć A2, żeby móc zrobić A w wieku 20 lat -,-

lee qrwa źle przeczytalem o.O

to jak to wprowadzą to każde moto będzie zarejestrowane na a2 bo tam pisze że do 35 kw czyli np yamaha r1 będzie miała wbitą taką moc, będzie tak jak z a1 moto powinno mieć 15 km max a ma 36 :lol: więc to im nic nie da niech lepiej zajmą się budowo dróg a nie grzebać w tym co jest git :lol: :lol:

Rekord ma racje.
Z niemiec bedą ciagnac moto zablokowane właśnie na A2 i beda rejestrowac i rozblokowywac.
Aby kolejny proceder przestepczy wyrosnie. W dodatku więcej niz teraz ludzi będzie jezdzic bez prawka :wink: