Nowe prawo

skuterek55 napisał:

Nie że to 50 pojemność i 45 prędkość



To też raczej będą badać.

Kowal ma rację, jak w stacji diagnostycznej jest hamownia, to powinni zbadać i moc/prędkość pojazdu :wink:

Szczególnie że skutery mogą do 45 jeździć. Ja bym się chyba zajebał jakbym miał 45 jeździć.

To w takim przypadku pozostała tylko blokada obrotów

Albo dać w łapę.

sracie ogniem nie sprawdzają prędkości!!!

…bo po prostu szkoda im czasu :smiley:

By sprawdzali 2 skuterki na hamowani a w tym czasie można odprawić 7 ludzi :stuck_out_tongue:

Nie wiem jak u was, ale u mnie jest taki ruch… że jeden pojazd mogą pół dnia sprawdzać :stuck_out_tongue:

Ale chcialoby ci się sprawdzac jakis marny skuterek caly dzien? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Rozumiem, podjechałby ktoś jakimś Lambo to można posprawadzać, porobić słit focie na nk itd :stuck_out_tongue:

Shakin napisał:

Ale chcialoby ci się sprawdzac jakis marny skuterek caly dzien? ;P



Wiesz... nie mają nic do roboty, to im się chce... :P Dlatego ci, którzy maja po konkretnym tunie sprzęty, mają przewalone... gorzej, jak u Niemców... :P

się montuje taki przełacznik i się go blokuje na oborotach ;)) o ile skuter jest 2t ;D
bo do 4t nie wiem czy jest to samo ;))
i jedzie tylko jakieś 45 km/h i spokojnie można jezdzic ;D

bugi, taniej wyjdzie się dogadać, niż jakieś wynalazki kupować :stuck_out_tongue:

Jak blokuje na obrotach to bez różnicy czy 2 czy 4t

A corey dal instrukcje jak zrobić blokade obrotów… Mialem zrobić ze 2,3 ale nie chcialo mi się xD

Jakbym nie mial nic do roboty to tym bardziej by mi się nie chcialo sprawdzac :smiley:

Ja proponowałbym też zmienić tłumik na seryjny jeśli ktoś posiada, a ma założony jakiś głośny, bo mogą mierzyć.

Shakin podrzuc mi ta instrukcje na pw alba maila jak mozesz, bo nie mam czasu zeby poszukac :slight_smile:

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=6898&highlight=blokada+obrot�w

:stuck_out_tongue:

:*

No i masz …
Nie dość, że się mu szukać nie chce to jeszcze spamuje :stuck_out_tongue:

W ogóle co to za ptak jakiś :smiley:

Dywersant napisał:

bugi, taniej wyjdzie się dogadać, niż jakieś wynalazki kupować :P



tego przełacznika koszt jest około 10 zł a mandat mozesz dostac troszeczke wiekszy :P

Ja mam znajomego w stacji kontroli w gdańsku, także luz :smiley: