Nowe prawo

nie wiem czy dobrze rozumiem , ale 2012-2013 , chodzi chyba o ważność prawka a nie …a zresztą nie wiem

boże, podać na talerzu to nie potrafi zrozumieć tekstu napisanego prostym językiem, jeszcze napisałem że końcówkę, żeby nie było wątpliwości o co mi chodzi, chciałem wyrazić się jasno ale nie wszyscy widać rozumieją.

Ustawa ma wejść w życie dopiero w 2012 lub 2013 roku.

KURWA JEBANY JEŁOPIE NIE MAM NA CIEBIE CIERPLIWOŚCI , tutaj ludzie nie są tak tępi jak tobie się wydaje, i TY czytaj uważnie , ja mówię o tym że w 2012- 2013 masz wejsć ustawa o ważności prawka (własciwie to zapytanie czy to tyzy się tylko ważności prawka czy wszystkiego co tam jest napisane) , no kurwa każdy głupi by się domyślił że napisałem to a nie że wszystkie prawka wygasają w 2012 czy co ty se tam pomyślałęs w tym mały móżdżku

Z tekstu jasno wynika że chodzi o ustawę, a ustawa to jednak coś więcej niż zapisek o ważności praw jazdy, chodzi o całą ustawę.

Synecki … zluzujcie -,-

daj im po warnie :stuck_out_tongue:

RudY, KruczeK, bo juz nawet nie wiem jak to skomentować … troszeczke mnie kowal denerwuje … ale dobra konie ot wracamy do tematu :slight_smile:

SiWy, W przypadku wejścia ustawy w życie(nie cytałem tej klótni powyżej :stuck_out_tongue: ) zapisanie się na jazdy itd. nic nie da, póki nie zapiszesz się na egzamin i go nie zdasz na konkretną kategorie. Dopiero, jak zdasz egzamin, możesz spać spokojnie. Wyjaśnialiśmy tą kwestię już.

Panowie , dowiadywałem się tu i ówdzie … A2 w 2011 roku NIE WEJDZIE , a to wszystko to dziennikarskie ploty

Kolejne: http://moto.wp.pl/kat,121,title,Za-24-punkty-nie-stracisz-prawka,wid,12897819,wiadomosc.html

wrona - a to “tu i ówdzie” znaczy się ?

Póki co, datę wejścia ustawy w życie oznajmia nam link udostępniony przez Kowala…
reszta mówi co ma w niej być…

czyli w roku 2011 raczej nie będzie jeszcze na skutery potrzebnego prawka nie ?

RudY, dzowniłem tam , gdzie zamierzam robić prawko , typek dzwonił do wordu czy jak to się pisze , wszystko się elegandzko dowiedział , są plany , ale ponoć nawet bzdura jest to że ustawa została uchwalona , na razie leży papier na biurku i czeka …

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10579462,Prawko_na_motor_przez_rok_nie_do_zdobycia__Luka_w.html

tez z tego leje :smiley:
trollface x2

ja pierdole, mam nadzieje że zrobią to, bo mnie udupią do końca

jaki popier.dolony kur.wa kraj ! JA JE.BIE ! ! ! ! ! ! ! ! !

Mam nadzieje że to jakaś plotka lub szybko to naprawią , bo w czerwcu chciałbym iść na A a tak … myble byblnięty kraj i tyle …

Nie przejmujcie się,
za dużo forsy by stracili jakby tego nie zmieńili teraz, tym bardziej ze ostatni rok można od 18 lat, wiec będzie spory ruch

Miejmy nadzieje , bo bym się załamał psychicznie , tak długo czekam na prawko , śpieszę się by zdążyć przed 2013 a tu przez śmiećszny błąd urzędnika nie będę miał prawa do dążenia spełnienia marzeń (jazdy na motocyklu) , bo bawić się w te A2 to głupota płacić podwójnie i wgl …

Kowal napisał:

Nie przejmujcie się,
za dużo forsy by stracili jakby tego nie zmieńili teraz, tym bardziej ze ostatni rok można od 18 lat, wiec będzie spory ruch



Zawsze mogą przyspieszyć wejście prawa z 2013 na 2012, to będą mieli mniej roboty i jeszcze więcej zarobią