Nowe prawo

Myślisz że nie chcieliż Unia ponoć kazała dopiero w 2013.

Kowal napisał:

Myślisz że nie chcieliż Unia ponoć kazała dopiero w 2013.



A oni teraz zrobili umyślny "przypadkowy" błąd i w ramach poprawy przyspieszą wprowadzenie zmian w prawie :D

Nieźle kombinują :D

Pozdro

Kamil102, mam podobny problem…
co za idioci -.-

Apka92, przecież ty już możesz robić prawko

ja to mam nadzieje że w 2012 w lutym nie zjebią prawka na fure kutasy

Ja już na prawko B jestem na kursię strach bo ja będę zdawać w lutym i mogę załapać lub nie a wszystko robią po to żeby zedrzeć kasę ;(

Dywer, mogę, owszem, ale wciąż czekam na odpowiedź, czy na samiutkim początku roku będę mogła się zapisać*, jeśli nie, to kolejny sezon jako plecak, a chciałabym odwiedzić w nowym sezonie kilku motonitów :frowning:

*chodzi mi o tą lukę, co niby w 2012 nie będzie można robić prawka na moto

Eee… będzie można robić prawko, bo jakieś cioty się walnęły i już to naprawiają. Więc bez obaw zrobisz to prawko.

mam nadzieję :slight_smile:

ale ta polska to komedie;d ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało;d

“Całe zamieszanie jest spowodowane nowymi przepisami ustawy o kierujących pojazdami. Cześć regulacji wchodzi w życie w lutym, jednak brak wśród nich rozdziału, który normował sprawy kategorii prawa jazdy i wymaganego dla nich wieku.”

Czyli jakby nie patrzeć… skoro nowe przepisy wchodzą za rok to prawko kat. A można normalnie robić, aż do momentu wprowadzenia nowych przepisów.

tak wszystko ale to wszystko w tym roku jest cały czas normanie i na temat A i natemat B
tyle co w Pomorskim z Punciaki zmieńiły się na yarisy

tam wiesz, zmana fur to co innego, w mazowieckim z punciaków na suzuki przeszli :d

[ Dodano: 30-01-2012, 12:03 ]
a w warminsko mazurskim są dalej fiaciki :smiley:

Nie leć województwami bo u mnie (mazowieckie) były pandy zmieniane na yarisy a teraz są fabie

A u mnie są tylko punto grande i evo a też jestem z mazowieckiego

To zależy od ośrodka konkretnego i tego z kim się akurat dogadali.

Jak już tym spamujemy to też dopiszę :stuck_out_tongue:

Głównie Punciaki no i Yariski ale w jednym ośrodku są Audi TT (nie wiem czy jedna czy więcej), a w jeszcze innym Evo … ale Lancer nie punto :stuck_out_tongue:

i na A R1 i Hayabusa :smiley:

Serio mówię z tymi autami ; d