Nowe prawo

Cycki >_<
Za mało kasy mają i tyle no - muszą naczepać …

A co do dowodu na motorowery to dobrze bo jak widzę te stare babki albo dziadków jak jeżdżą to mam ochotę wyjść i mu rozpier***ć ten skuter ;[

A co do dowodu na motorowery to dobrze bo jak widzę te stare babki albo dziadków jak jeżdżą to mam ochotę wyjść i mu rozpier***ć ten skuter ;[

nie ty jeden ;]

No kura tak się składa, że moja mamusia ma sklep no i przyjeżdża taki, wyłącza, kupuje, pakuje się, odpala I CO TERAZ ? Odkręca manetke (:smiley: ach ta moc :smiley: ) i ch** nie patrzy czy coś jedzie tylko kura wyjeżdża na drogę i ch** … droga jego >_<
A akurat obok mojego domu często popierzają … jakoś rok temu czołówka była bo jakiś ci** pod prąd jechał na rowerze no i koleś nie chciał w rower przypieprzyć no i zjechał na lewy trochę, a pech chciał, że akurat tam coś jechało no ;/

I uchwalili to nowe prawo…

skąd wieszł

excent napisał:

I uchwalili to nowe prawo...



Kiedy?! Gdzie?! Szukałem na stronie ministeretwa, sejmu itd. i nigdzie nic nie ma.

Uchwalili, wystarczyło oglądać Wydarzenia żeby się dowiedzieć o tej smutnej nowinie… :-/

O ja myble byble to teraz trzeba mieć 18 żeby iść na A1 czy 16 jak było ? Czy to A2 jest od 18?

adverion wez poczytaj topic a potem zadawaj durne pytania.

Już wyczytałem wiesz… pisałem to z fonu a więc na fonie to nie tak fajnie jest przeglądać forum i czytać… uwierz mi męczące to jest xD

To się kompa odpala i dopiero się przegląda Adver…

A1 od 16
A2 od 18
A: od 24 lub od 20(posiadanie A2 2. lata) :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 23-11-2009, 17:50 ]
Mam tyle postów, jaka jest końcówka numerów w moim skuterze “656” :599:

KruczeK napisał:

skąd wieszł


Wiadomości na TVP3 rox :P


@topic
:567:

JEST, JEST, JEST!!! :sunglasses: Dzieciaki na chinach żegnajcie :smiley:
A Jasiu ma już kat. A i ma wyjebane :smiley:

Jasiu226 napisał:

A Jasiu ma już kat. A i ma wyjebane :-D


Prosiak ;[

ja mam A od 2 lat nie peneruje xD

a co z tym am ? :stuck_out_tongue: nie mam karty xD

Jak nie masz karty to albo się spiesz robić albo będziesz później cośtam bulił za to ;]

Ale mam frajdę w związku z nowym prawem :smiley: Jeżdżę po koledze, który mówił, że “zrobi sobie prawko na wiosnę, bo mu się nie spieszy”… ha ha ha ciołek! :lol:

Śmiećj się śmiećj … do czasu : )

Kurna mam zakaz na kompa i klawe mi zabrali to nie mam jak wejść =/
A jak jest z zdawaniem na to? Dalej można w szkoleś Tak jak było to z kartą?