Nowe prawo

Na trasie jesteśmy zawiealidrogami, ale główne założenie, które kierowało tymi którzy zbudowali pierwszy skuter było takie, że to ma być pojazd do poruszania się po mieście, w którym jest ograniczenie do 50km/h, a nie po trasie. Tyle, że nie ma się co sprzeczać, bo kto jeździ te 45km/h?

jaki żall z nich… jak mam karte moto i 13 lat to co za rok mam drugi raz zdawac??

oby to przechodziło z karty na prawko…

i popieram to zeby było załóżmy do 60. i egzamin trudniejszy, nie było by zawalidróg i wypadków spowodowanych wyprzedzaniem na trzeciego i spychaniem do rowu młodych motocyklistów, było by bezpieczniej i nie było by takich co nie wiedza kto ma pierwszenstwo na skrzyzowaniu :smiley: (a tacy się zdarzają :-/ )

kaminator12 napisał:

jaki żall z nich... jak mam karte moto i 13 lat to co za rok mam drugi raz zdawac??

Czytamy ze zrozumieniem hińczyku xD Prawo nie działa wstecz.

Ale macie problemy uzbierajcie 100 000 tyś podpisów i do sejmu i oni muszą to rozpatrzeć , nie uczęszczacie na wos ??? Ale uzbierać tyle tych podpisów ciężko by było , ale polak potrafi :))

Oni i tak od cholery mają 1000000000000000000000000000000000000 innych petycji

ale jeśli uzbierało by się 100 000 tys podpisów to oni muszą zrobić głosowanie !! ilu za a ilu przeciw

No to możesz zaczynać zbierać ;]

Mi to lata i tak aktualnie nie mam skutera , choć intensywnie szukam :))

Podpisy muszą być osób uprawnionych do głosowania a więc pełnoletnich

Przecież można zrobić taka internetową petycję jak kiedyś robiliśmy.

I i tak nic z niej nie wyszło…

wiem…

Więc sam widzisz, że my raczej nic nie wskóramy… Albo się dostosujemy, albo… jazda bez prawka itd (czego nie popieram ;p)

Ja tam prawko A mam wiec mi to w sumie juz wisi :slight_smile:

A MI NIE :frowning:

heh mi tez nie<beczy>

Buu… Chlip, chlip… :frowning: Mi też nie :frowning:

A co nam z petycji jak to muszą być osoby pełnoletnie, a takowe w większości już mają to prawko :confused: Przecież nikt z prawkiem nie będzie się wpisywał :confused: A ci bez prawka zazwyczaj nie mają 18 lat więc chuja mogą :frowning:

I koło się zamyka…

Ew. warszawiacy - protest na skuterach pod sejmem ;p

to co jutro o 15 ? pod sejmem ?

No, bo tysiące warszawiaków to przeczytało.