Nowe padlo Daniela (Obiecuje dbac !!)

SiWy napisał:

Żartujesz prawda?? :lol:

Nie on tak pierdoli ze huj.
Na kazdym forum s-s tez. Ze ki huj. Wez kominerki i pociagnij to ci wyjdzie

Danielson napisał:

Na każdym forum s-s tez



taki kurwa kozak się znalazł , gdzie niby coś? ;/

ale teraz to żeś mnie wkurwił Danielsom tym swoim kozaczeniem

siwy pytam poważnie .. no bo ja widzę tylko opcje , żeby rozpołowić silnik,

czy miacie jakieś patenty na wyciągnięcie uszczelniacza bez ...rozpoławiania

bijcie się -.-
a w lagach jak uszczelniacz wyjmujeszł W sumie można go wyszarpać ciągnąć za jedną część tą chromową a drugą trzymać to jakoś wyleci ale można wkręcić w to jakiegoś wkręta w ten uszczelniacz i pociągnąć to wyjdzie, trochę pomyśleć trzeba ;p
tylko trzeba dobrze trafić albo nawiercić trochę ten uszczelniacz bo u mnie np. wkręta nie szło wkręcić bo taka blaszka w uszczelniaczach jest i nie dało się jej tak wkrętem potraktować ;p

Mafioz napisał:

W sumie można go wyszarpać ciągnąć za jedną część tą chromową a drugą trzymać to jakoś wyleci



ale na wale jest inaczej..

a po zatym twój sposób z wkrętami itp nie jest dobry . ponieważ możesz karter uszkodzić i jak się rowek zrobić to nowy uszczelniacz już nic nie pomoże

wiem że na wale jest inaczej, przecież rozkręcałem to ze 4 razy i wymieniałem uszczelniacze łożyska itd.
Tamto tylko było dla przykładu.
Jak wkręta wkręcisz w uszczelniacz w środku to jakim cudem uszkodzisz karter? oO
Nie mówiłem o wkręcaniu wkręta między uszczelniacz a karter tylko w uszczelniacz więc z karetem wkręt nawet by się nie spotkał.
Trzeba uważać tylko, żeby w łożyska tym wkrętem nie wjechać bo może być gorzej i trzeba będzie rozpoławiać + łozyska nowe ;p

Ja to się nie pierdole z uszczelniaczami wbilam srubokret i wydłubuje i tak do kosza jest.

Mam dobra robote 100zl na dzien wiec trzeba będzie cos w mechanice zrobić.
Do konca lipca będzie. Najpierw części skompletuje a potem założę a dokladnie:
-Polini sport 70ccm
-Gaznik tec 17.5/19mm ?
-Yasuni Z/R ?
-Sprzeglo Tec Evo
-Dzwon tec wingbell
-pasek malossi x-special
-filtr seria
-kiera pro traper
I oponki jakieś i to wszystko
Doradzcie co z wydechem i gaźnikiem

Gaźnik to bym brał 19 mm bez zastanowienia im większy tym lepszy :slight_smile: a co do wydechu yasuni r będzie dobry ale też będziesz mógł poszukać tańszych wydechów jak rs 2, hebo new performer , polini for race jest ich dużo ;p

Jak masz orbote dobrą to sprzedawaj to i kupuj biegi. Albo kase zatrzymaj, nie tuninguj tego. Tuning to najgorsze co można zrobić. NIE OPŁACA SIÊ. Ja mam już jakieś uprzedzenie po tym keeway i nigdy w życiu bym już nic nie tuningował. Na Twoim miejscu kupiłbym najwyżej wydech i sprzęgło.

Wszystko nowe bede kupowal yasuni R 700 rs2 ciagnie od wyzszych i 50zl tansze tylko hebo nie ma do vertta, pfr za drogi prawei 1 k ;/
Czyli R i 19mm?

Wydechy hebo są do Verticla, kolega ma.

R i 17,5 !!

Na chuj ci taki tuning? Mafioz dobrze mówi nie tuninguj bo się nie oplaca. Skuter masz do stuntu zrob tak jak ja cylinder + duzy gazik i jest ogiń :slight_smile: Moc od samego dołu chociasz jest i nie szarpie i do tego i tak juz z gazu na koło idzie xD

czyli polini, seria filtr gaźnik 19mm, sprzeglo i dzwon sportowy i reszte zostawic?

Nie no filtr do daj stozkowy lepiej to będzie pracowac na tym gaźniku

Mieszkam za 1km polna droga. Seria chyba duzo nie zamuli ;/ Ale wario serie zostawie będzie spoko? bo sprzeglo i dzwon i tak muszę zmienić.

P.S. 2000 post

stożki są chujowe. do sporta się nie opłaca. Lepiej serie filtr rozwiercić przynajmniej będzie lepiej filtrował i ciszej chodził no i mniej palił bo seria filtr = mniejsza dysza główna ;p
A ja jak na próbę kiedyś ze stożka na serie filtr + mniejsza dysza przeszedłem to różnicy nie odczułem w dynamice.
Jak masz 1km polną drogą i czesto jeździsz to tym bardziej serie filtr bo stożki to będziesz czyścił co chwila i nie filtrują tak dobrze jak seria filtry ;p

to chuj seria będzie.

Danielson napisał:

Mam dobra robote 100zl na dzien



To co ty robisz

stoi w lesię xD