Nowe padlo Daniela (Obiecuje dbac !!)

Wymieniaj, Wymieniaj, składaj i jeździj !

caly czas jezdze w oczekiwaniu na zacisk. tyle ze sprzeglo się zuzylo to się podmienilo :smiley:

A ty go na handel czy jaką




Pomalowane to co nie bylo na czarno, wyczyscony gaźnik zmienione sprzeglo wymienione rolki nowy olej w przekładni i ladnie chodzi :)) jutro będzie na 90% zamontowany zacisk ;] co wy na to zebybiale fele do tego dac?

No i dzis mi tlok stanal bo się bloto dostalo bo mialem dziurawy kruciec ;/ airsala na 90% zakladam i muszę kruciec i serie filtr jeszcze kupić i tlok do airsala. Wie ktos gdzie dostac tlok do alu ?

Białe fele są ładne, maluj.

szkoda że te plastiki z czerwonego przemalowałeś :P. A w ogóle to nieźle styrana ta rejestracja :D! A fele maluj na biało :wink: .

Obicie siędzenia jest cudowne xd

obicie w chuj brudne :smiley: a rejstracja to od hoondy :slight_smile:

yyy te czarne były dobre czerwone a teraz taka kupa :-/
zrób go biało-czerwonego bądź że patriotą :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Fajny boosterek jeszcze planujesz coś w nim robić czy na razie tylko śmigać :slight_smile:

nie maluj a biało :slight_smile: bo jak to ci się zasyfi do ie doczyścisz , tych wszystkich rogów nie wyczyścisz to będzie jak gówno wyglądać jak się zabrudzi
a poza tym siedzenie pasuje , do tego i to białe nie będzie do niczego pasić :slight_smile:

z pegiem latasz a kręcisz ??

Już zepsuty ! maskakra daniel, jak ty jeżdzisZ?

ja w sr mam białe fele i przyznam ze szybko się brudzą ale łatwo i szybko się czyści

no dokladnie, zaraz będzie nastepny tłok, potem następny, następny, następny … xD

a to on bez papierów jestą

no bez tzn przelozylem tabliczke z numerami ramy od hondy.
Nie bo kruciec byl dziurawy i piach przez kruciec wpadl dlatego stanal. i Nie sam tlok tylko jednak zwykły tec eco kupuje zestaw do tego pasek dayco i to wszystko bo kruciec juz mam teraz tylko poluje na serie filtr a to trudno dostac.
Nie ale fajnie mi się z jedna noga na pegu podrywa, wtedy mam caly ciezar z tylu i sam idzie

Pokazuj foty tłoka. To trza być artystą żeby tak doprowadzić.

Tlok wyglądał tak:

kupiłem silnik calutki za 200zl no i przelozylem cyl okazalo się ze athena 50ccm sport w zajebistym stanie cyl tylko tlok trochę porysowany. Kupilem pierscienei vertexa, Nowe lozyska i uszczelniacze na wal no i od jakeigos tygodnia juz jezdzi. Macie tu fote z plastikami na kierze bo na przeglad jechalem ; ))

powiedz mi jedno , jak wymienić uszczelniacze bez rozpołowienia silnika ? jakoś wydłubałeś je czy jakąś

O co ci chodzić Nie spalesą pilesą ja rozpolawialem i wymienialem

wrona napisał:

powiedz mi jedno , jak wymienić uszczelniacze bez rozpołowienia silnika ? jakoś wydłubałeś je czy jakąś



Żartujesz prawda?? :lol: