Nowe padlo Daniela (Obiecuje dbac !!)

To tak. Nie chcialo mi się bawic juz z honda to okazyjnie kupiłem BWS’a Cena hmm jak za uzywany rower z supermarketu, Przyjechal do mnie z niezamontowanymi felgami i plastikami. Stwierdzilem ze ladniej będzie an 13 i 2x tarcza wiec porobilem i wyszlo takie cus:



Plany:
-dokupić boczki tylnie
-stelaz odebrac i crashe dospawac
-zrobić mocowanie tylniego zacisku
-jak cyl padnie to 70ccm+17.5 ale na razie seria full zostaje
-wymienic opony bo prawie slicki

max 2 tyg i rama połamana

ło Jeeezuuu.

Chroń Panie Boże ten skuter przed marną śmiećrcią, a Daniela chroń, aby BWS nie sprowadził go na jeszcze gorszą drogę katowania i psucia. Bo jak wiadomo jak na razie Ci co BWS’y pokupowali to przestali całkowicie dbać i fuszere robią xD

No i następne cuś :smiley: zapewne będzie to stunt suczł?

spoko wytzyma :wink: nie wiem czy ktos zauwazyl ze ma takiego z przodu lacza za po 0,5cm brakuje do lagi z kazdej str

nie no teraz fajnie wygląda

weź to umyj jeszcze bo albo brudne albo takie styrane xDD a tan za serio to ile dałeś bo uzywane rower z supermarketu to za 50zł się kupi xD

ten lacz to 130 szerokościę?

140 szeroki :wink:
brudne to plastiki sa czarny polysk z niebieskim brokatem
telefon + 200zl :wink:

To jest 140.


EDIT
wyprzedził♪ mnie, a jaki fon?

140 na przodzie? jeezu… oostra przesada, nic dziwnego, że jak czołg to koło wygląda xD jak będziesz zmieniał to wsadź 120max :stuck_out_tongue_winking_eye: do stuntu to na koło nie wjedziesz bo opona ciężka xDD

samsung delphi.
wiem ze przesada tyl 140 przod 130 będzie

Kurde zamiast kupować kible to byś kupić jakaś biegówkę i byś miał spokój …
Podobają mi się fele :stuck_out_tongue: Tylko żeby jeszcze miały ten sam kolorek :smiley:

Adverion napisał:

Podobają mi się fele


bo od SR XD

no fele od sr :wink:
Czekaj więcej na boosterze ogarne to mz 150 będzie bo i tak do szkoly bede musial dojezdzac

Adverion napisał:

Kurde zamiast kupować kible to byś kupić jakaś biegówkę i byś miał spokój ...



Kpisz sobie?! On zawsze będzie na kiblu pierdział :P(nie obrażając reszty ;))

[ Dodano: 14-05-2010, 20:50 ]
I wyobraźcie sobie, ze ten BWS będzie wyglądał niedługo jeszcze gorzej :P

Dywersant napisał:

I wyobraźcie sobie, ze ten BWS będzie wyglądał niedługo jeszcze gorzej :P


To jest możliwe...?

Danielson napisał:

Czekaj więcej na boosterze ogarne to mz 150 będzie bo i tak do szkoly bede musial dojezdzac


to już mogłeś MZ kupić, byś przynajmniej się już mógł uczyć czego tam chcesz bo pewnie stunt oczywiście a nie po 10 kibli w ciągu 1 sezonu przerabiać ;p

czekam na a1 :slight_smile: a to byla okazja :]
A w niedziele dojdzie polini air box bo na razie nie mam filtru, zacisk brembo na tyl bo grimeca nie pasuje i podwyzka 5cm

Założę się ze ten skuter skończy tak jak reszta skuterów Daniela :> Ciekawe jak silniczek?:smiley: