Nowe padlo Daniela (Obiecuje dbac !!)

silniczek ladnie wyregulwoalem stozek+dysza 72+12mm wiec oszczednie i mocno. ladnie cicho rowno pyrka w bdb stanie orginalny cyl minareli jeszcze :slight_smile:

Myśle że Danielson wreszcie o niego zadba ;p :573: Róbbb… ;] który to już twój skuter? :stuck_out_tongue:

a chuj go wie. Dbam dbam. Nic nie jest w nim na odwal robione. Wole poczekac niz potem zalwac. Wiem po poprzednich. Honda tylko sprzedam od razu kupie boczki i juz będzie ladnie :slight_smile:

jebał pies boczki to ma być suka , zrób tak żeby w silniku nic nie piszczało żeby był w 100% sprawny ,abyś przychodził , kop, i pali , przetrzyj go ładnie szmatką zrób stelaż crahe i stuńć, potem tylko dbaj o czystość i na bieżąca naprawiaj wszystkie usterki

silniczek igla tylko zawleczka od kopki lubi czasem odskoczyc xD :smiley: Nawet migacze dzialaja xD ale nie uzywam bo zapomniałem do czego sluza :slight_smile: stelaz kumpel juz robi powoli za tydzien dwa będzie a w pon-wt skoncze hebel tylni wiec w tyg juz zaczne tym na kole latac

[ Dodano: 14-05-2010, 21:58 ]
a boczki chce kupić bo jak dobrze jezdzi to niech jeszcze ladnie wygląda :slight_smile: czemu ma byc szpetny?? i kiera bmx dojdzie.

Żeby to konkret wyglądało to trzeba kupić plastiki, pomalować na czarno i nakleić oryginalne naklejki :slight_smile: .

z tymi orginalnymi naklejkami spaliles. Wszystko mam plug nawet jest z orginalnym napisem yamaha. tylko boczkow tylnich nie ma. Wszystko ladny czarna perle ma tylko boczki szukam właśnie w czarnym kolorze moze byc nawet metalic :slight_smile:

no a Daniel ? lepiej dać Str8, polini jak i tak nic z tych podzespołów nie masz ? :<

kondzio94 napisał:

lepiej dać Str8, polini jak i tak nic z tych podzespołów nie masz ? :<


Przecież to już masz 4km więcej !

a na chuj w ogóle jakieś naklejki ?? ;/ jeszcze nigdy nie mialem str8 itd naklejek.
Jak juz to jakas ze sto pro chcialem dac fajna jedna i to wszystko nie potrzeba mi wiele

RudY napisał:

Przecież to już masz 4km więcej !

No wsumie to tak : ).

ale mówię dla mnie fajnie wygląda jak jest w takim malowaniu jak wyszedł z fabry :)

nie chcew orginalnych. Wie ktos gdzie dostac naklejki stoprocent bo na stronie ich jest inwentaryzjacja ;/

poczekaj bo do 16 jest inwentaryzacja, ale ostatnio nie było żadnych fajnych tylko takie resztki. pewnie po inwentaryzacji będą nowe :->

taa nakupcie se 20 naklejek jp na 100% wyobklejajcie drzwi do domu, w szkole na każdej ścianie naklejajcie bo pisanie jp wyszło z mody no i oczywiście na skuterze też nie może tak zajefajnych naklejek zabraknąć, muszą się znaleść w zaszczytnym miejscu.

Chyba sobie wszyscy jaja robicie z ttym kupowaniem w tym sklepie dla dzieciaków neo?
No chyba, że jesteście pokolenie jp które wyznaje tylko jedną zasadę to ok, idźcie kupować. -.-
Nie czaje co fajnego jest w tym, żeby napisać gdzieś jp, ale już kompletnie nie rozumiem co jest fajnego w tym, żeby jeszcze za to jp płacić, płacić za to, aby je nosić, na czapce/bluzie albo mieć na naklejce…

No ale naklejki i pisanie JP i noszenie tego daję +300 do szpanu przed kolegami …
Głupie dzieci po prostu no

RudY napisał:

No ale naklejki i pisanie JP i noszenie tego daję +300 do szpanu przed kolegami ...

ale jeszcze +4 km :) . RudY jak mogłeś zapomnieć?!

stoprocent to nie jp itd :smiley:

Mafioz, znów wykazał się błyskotliwością , ale dobra bo chyba w offtopie ktoś zakładał , temat o tych naklejkach 100% i też myślałem że chodzi o JP , ale jak by mafioz trochę poczytał to by wiedział :slight_smile:

tam było o czapce bodajże, ale skoro taki mądry to mi objaśnij o co chodzi, forum jest aby sobie pomagać, możesz mi przekazać wiedzę :->

chujowe sa bapstery, wez se kup nowy motor!!