Nowe padlo Daniela (Obiecuje dbac !!)

Mowia (chyba) o wytwórni -sroprocent- ktora robi rap i ciuchy… (Chodzi o Peję, Kaczora, Górala, Sobote, Borixona, PiHa, Kajmana i Mioda).

kogud napisał:

Chodzi o Peję, Kaczora, Górala, Sobote, Borixona, PiHa, Kajmana i Mioda


To właśnie są niziny Polskiego rapu, śpiewają "rap" psując reputacje tego gatunku muzyki.

Mafioz napisał:

to mi objaśnij



a jebie mnie to , ja wiem tylko że nie chodzi o JP

Mafioz napisał:

To właśnie są niziny Polskiego rapu, śpiewają "rap" psując reputacje tego gatunku muzyki.

nie do końca się z tobą zgodze.

No właśnie kondzio ma racje, ja też się tak do końca z tym nie zgodzę. Mafioz Niby czemu oni psują reputacje rapu czy HH

odpowiem za Mafioza (nie obraź się zioom), posluchajcie sobie czarnego rapu np. Fat Mana Scoopa… a potem peje czy cos tam… zrozumiecie o co Mafiozie chodzi…

a ja wam posyłam to :
wiem offtopic ale naprawde przesłuchajcie tą piosenkę a potem JP na 100% i napiszcie róźnicę.
http://w345.wrzuta.pl/film/1zjlFYvtlLf/prosto_mixtape_600v_-_i_zeby_bylo_normalnie

JacoPL, no to jest dobra muza, dobry bit, normalny tekst (czyt. bez rzucania k.u.r.w.a.m.i co drugie słowo) nie śpiewają o niczym i ogólnie przyjemnie się słucha. No i oczywiście, żadnego peji i tych wymienionych wyżej nie widzę, chyba, że ślepy jestem jakiś? Bardzo dobry kawałek po prostu a nie tylko jp, jp albo teksty o niczym byle tylko jak najwięcej poprzeklinać sobie.

No w sumie to już Firma trochę przegina z tym “JP” ale są tego typu miłe do słuchania piosenka np to http://kamil1237.wrzuta.pl/film/66XRBa2qLiw/hemp_gru_droga_teledysk

Sorry za offtop :roll:

Mafioz, ja bym bardziej porównywał stopro do PROSTO [stoporo to nie wytwórnia, ale chodzi mi o np. ich ciuchy że mają tyle samo wspólnego z JP czyli nic]

nie slucham stoprocent tylko chce naklejke ich bo maja fajne np. “pokaz cycki”
Peje czasem slucham ale jego stare kawalki ktore nie byly na komercje robione. Slucham k44 i pfk nie zadna komercja. Czasem tez eldo piha :wink: wiec nie jp tylko chcialem naklejke nic więcej a wy tu rozpierduche robicie !

Dobrym przykładem naklejki stopro jest mój avatar :slight_smile:

no właśnie o cos takeigo mi chodzilo ze nakleje to nie znaczy ze slucham. Gdybym dal np jp 100% to tylko dlatego zeby to wysmiac.

Takie naklejki są bardzo fajne, ale kosztówne :slight_smile:

kondzio94 napisał:

Takie naklejki są bardzo fajne, ale kosztówne :)


stoprocentą 1PLN :)

wiktor24 napisał:

stoprocentą 1PLN :)

mów gdzie takie dostać ! xD

w sklepie stopro [stoprocent.com] tylko teraz trwa inwentaryzacja, a jak się skończy pewnie będą nowe jakieś.
Ja kiedyś kupowałem 9 takich to 9 zł i koniec :smiley:

aa jak z przesyłką?

no właśnie nic nie płaciłem za przesyłkę, ale nie walmy spamu już u Daniela :):

Jest jedna naklejka, niedostępna, cena 1 zł + 15 przesyłka :slight_smile: pOzdro !