Nowe padlo Daniela (Obiecuje dbac !!)

Zrobilem male zamowienie na mielochu:
-Adapter kierownicy str8 bw’s/booster kolor aluminium mat
-Kiera str8 cross/enduro carbon
i kupiłem tylnie boczki ;]

[ Dodano: 18-05-2010, 22:06 ]
wiec będzie juz kompletny i ladny ;] tylko nie wiem czy czache pomalowac pod kolor boczkow czyli na czerwono czy boczki na czarno czy wszystko zajebac na czarny mat

Te skuterki ładnie wyglądają w czarnym macie :smiley: więc chyba on by był fajny :smiley:
Ogólnie to ładna maszyna :wink: no i dbaj, dbaj :wink:

boczki na czarno i żadnego matu :), mam nadzieję że wyjdzie ładny bapster :D!

A może rósofy ? :stuck_out_tongue:

A tak na poważnie to najlepiej daj całość na czarny połysk :roll:

wszystko na Bialy akryl !!! i potem pasta polerska lekkoscierna i będzie elegancki…

Kolory ustalone. w przyszly weekend bede małowal wtedy go skonczonego zobazycie :wink:

No to jak ogarniesz go to zapodawaj foty ;D

mnie to by chuj strzelił jakbym miał tak zmieniać moto i w każdym od nowa bawić się w tuning a potem coś planu popsuło ;/
narobiłeś się przy pełdżocie i dupa, zacząłeś z hondą sell i od nowa to robisz teraz, jakieś małowania i inne chuje muje ;p ale gratuluje wytrwałości, ja na Twoim miejscu tą honde bym skończył i nie sprzedawała jak już to nie kupował znowu skutera żeby z nim robić xD
ale przynajmniej coś się na forum dzieje w worklogach xD


części juz wszystkie sa zceka na lakier ;] i trochę jeszcze poczeka ;d bo problemy z kasa mam

aż się zdziwiłem! To wygląda :)! Podobuje mi się nawet, tylko jakiś ładny kolorek daj i dobrze pomaluj ;). I nie katuj tak jak tamtego bapstera!

Katuj go!!! :smiley: Wyglada lepiej niz moj, bo mojego to juz rozjebalem calego :smiley:

to ci powiem tak cyl ma 6 barow komprechy a zapierdala jak dziki ;d cos w kapie wali ostro ale daje rade ;]

Który jest nowszy ? Ten design co ma Siwa psita czy ten ?

RudY napisał:

Który jest nowszy ?


Wg mojej oceny ten tutaj,, bo ten sifego to zuom :P

Ale naprawdę fajnie zaczyna wyglądać ;)

one wychodziły w tym samym czasie tylko w 2 wersjach. Taką jak ma Siwy i taką jak ma Daniel. Chociaż ten co ma Siwy był już wcześniej produkowany, i później zmieńili chyba lampe tył i dali tarcze na przód ;).

fajnie wygląda ten tylny plastik… pomaluj tak całego i fele czerwone albo białe i będzie kooozak :wink:

moj jest 1998 a silnik 2001

No, No widzę że bw’s wkońcu wyglądu nabiera :smiley: Gratulacje xd

No extra z tymi plastikami :smiley: Jechałem takim cackiem no i muszę powiedzieć że do stuntu to jest fajny skutt ;d bo idzie ładnie no i lekki jest ;]]

to trochę zrobilem tzn dalem nowe sprzeglo bylo na dzwon 107 a moj byl 105 lekko zeszlifowalem i ladnie chodzi. tamto nie miala nawet okladzin xD metalem szorowala :wink: i jak nagrzal się to nie chcial jechac. teraz tylko wymieniłeś pasek muszę bo jeszcze orginalny jest i powoli się konczy ;]