Nowe padlo Daniela (Obiecuje dbac !!)

Mafioz napisał:

stoi w lesię xD



Jak na tą robotę, to coś mało by brał :P

Ale tak serio, to co to za robotaż! xD

P.S. tyle wyciągałem na ulotkach xD

ja przez tydzień rok temu na budowie u wujka małowałem belki i deski na dach takim gównem jakby drewnochron, ale to się miećszało z wodą w jakiś proporcjach i małowało ;p I też miałem 100zł/dzień ;p

głupie takie gadanie że stoi w lesie… może sprząta gówna, ale za to on się cieszy z tych 100 zł po dniu pracy a nie my. :slight_smile:

Co do zarobkowania, to nie mogę się doczekać wyborów, bo skasuję za siedzenie w komisji minimum 135zł(a może nawet 150) :smiley:

Co zrobione:
-zmienione sprzeglo, kolektor i dzwon na seryjne (znalazlem caly nowy komplet w garazu)
-zrobione mocowanie i odpowietrzony hamulec tyl
-zamowiony cyl 70ccm
-zamowiony seria filtr
Do zrobienia:
-Zalozyc nowa linke gazu
-zrobić swiatlo przod bo nagle go nie ma

A robota na budowie

Jaki cylinder będzień Coś wersji sportą :wink:

zwykla 70ccm sport.
DR evo 70ccm. Wiem ze slaby ale duzej roznicy nie będzie bo na razie przy full seri będzie a pozniej tylko gaźnik.
Mialem go kiedys nei do zajebania byl jedyny cyl ktorego nie zajebalem tlok mial luzy z 2mm a i tak zapierdalal jak glupi ;]

I prawidłowo Daniel mocne cylki wymagają jeżdżenia na dobrym oleju nie na orlen 2t i ciągłego sprawdzania ich stanu.

e tam głupoty piszecie małossiego docierałem na tym z orlena i dziwne bo tłok jak i gładź cylindra była nienaruszona .

Chcesz zobaczyć Airsala jeżdżonego na orlenie 2t przez Danielaż

mr.Jeremy napisał:

e tam głupoty piszecie małossiego docierałem na tym z orlena i dziwne bo tłok jak i gładź cylindra była nienaruszona .



Chcesz zobaczyc jak mi ujebało tłok w nagarze przez przepusczajace pierscionki w małossim przez ten oleją

Olac to :smiley: BWS smiga jak pojebany ;D na razie seria :)dokoncze serie to zakladam 70ccm bo na razie nie chce. Choc w domu juz lezy :smiley:

[ Dodano: 10-07-2010, 10:07 ]
A i juz nie leje orlena :smiley: Bws nie doznal orlena :smiley: Leje castrol polsyntetyk 28 za butelke nie jakis super ale najgorszy tez nie jest

Danielson napisał:

castrol polsyntetyk 28


Ja kupiłem ostatnio Castrol Power 1 Racing za 34zł/litr to nie wiem czy tego półsyntetyka się opłacało kupować pod względem cena/jakość


zajebscie chodzi :smiley: Wszystko zrobione :slight_smile:

BWS już na 70 lataż?

Hehe żółwik jest ale na gołej skórze :stuck_out_tongue:

no właśnie już 70 siedzi :D?

srałeś na tym BWS’ie? :lol:

Czyje to pole bo widzę że ładny koper tam rosnie :slight_smile:

Danielson się najarał za duzo kopru dlatego taka mina :lol:

SiWy napisał:

Danielson się najarał za duzo kopru dlatego taka mina :lol:


HAHAHA nie no nie wytrzymam :-D :-D :-D :-D