Neos Tuned by Jasiu - CAŁY NA CZĘŚCI!!! DUŻO TUNINGOWYCH!

Ale to nie zmienia faktu ze tłumnik się nagrzewa.

Borek02 napisał:

Ale to nie zmienia faktu ze tłumnik się nagrzewa.

Czy ja mówię, że on się nie nagrzewał :roll:

[ Dodano: 2008-10-11, 13:12 ]
Takie tam foto z trasy na Maltę :P

Jasiu kiedy zaczynasz tego badaż? Bo ja to za tydzien. Bo dobry kolega corey bardzo dobrze mi wytlumaczyl jak to zrobić. I dlatego robie to. A i na pewno się pochawale. hehe ta fotka to chyba jeszcze przed stunt gleba co nie?

No ja chyba w piątek, jest malutki problem, pod czachą lampę trzymają takie kołeczki. Za chiny nie mogę ich wyjąc :stuck_out_tongue: W poniedziałek będę miał wyjęte ;] Wtedy obwijam lampę folią żeby zabezpieczyć, we wtorek robię lagi i zaczynam bada jakoś środa-piątek… ;]

Fotka z wakacji jeszcze :smiley:

No właśnie ja tez mam problem z tymi koleczkami. Moze niech ktos powie jak je sprawwnie wyciagnac? Bo jak naloze zywice z mata i spachal to przeba pomalowac i wyjac przy tym lampe. Karp powiedz jak wycuagles te kolki.

Wyjąć je trzeba już żeby zabezpieczyć lampę, a potem podczas małowania 2 raz… Ja będę miał to zrobione więc NO PROBLEM…

No niestety tak i dlatego chce się dowiedziec jak to zrobić.

E tjunery Może takie gadki na PW ?
A nie Koledze zaśmiećacie Temat :slight_smile:

Z Nie Cierpliwością Czekam na Fotki Jak to wykonasz :slight_smile:

Witam ponownie. Z powodu braku czasu nic nie robiłem. Dzisiaj jednak “coś” ruszyło :stuck_out_tongue: Efekty na zdjęciu poniżej:


Prawdopodobnie wloty będą ciut mniejsze niż te na zdjęciu, ale coś na ten deseń :wink:
Kąt chyba też będzie troszkę inny, ale nie wiele. Dużo czasu zajęło mi wyznaczenie środków lampy :slight_smile: To mój punkt odniesienia. Jutro wycinam te małe wloty do góry po lewej i zaczynam badlooka :sunglasses:
Pozdrawiam i szacuneczek :smiley:

Hmm, te wloty co są u góry po lewej to ja bym wyeliminował, bo wg. mnie nie będą dobrze wyglądać przy roxowych. Resztę :wink: zrób jak planujesz

Nitro, nie będzie tych wlotów seryjnych, ogólnie już ich nie ma! :smiley:

Zacząłem robić badlooka. Na tą chwilę to wygląda tak:


Teraz czekam aż wyschnie i robię 2 część… :wink:
Może do wieczora będzie już szpachla :sunglasses: Pozdro!

Komentować proszę! :smiley:

ALE SUPER START PRAC NAD BEDEM :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

karp, kpiszą :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-18, 17:36 ]
Uff… :roll: Po jakichś 2-3h ostrej pracy skończyłem nakładanie żywicy. :smiley:
Na teraz wygląda to tak jak na tej fotce:


Aktualnie owiewka leży na korytarzu, bo żywica musi porządnie zaschnąć :sunglasses:
Jak będę miał czas to jutro poszpachluję, a jak mnie to w poniedziałek :slight_smile:

KOMENTOWAÆ!!! :mrgreen: :mrgreen:

Jakoś światło dziwnie pada i sprawia wrażenie jakby prawa patrząc z przodu była bardziej nasłonięta. Ale to pewnie tylko gra światła.

Jasiu226 napisał:

ogólnie już ich nie ma!


Na ostatniej focie są :stuck_out_tongue:

karp napisał:

ALE SUPER START PRAC NAD BEDEM :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


Cóż ty się tak czepiasz go?

Nitro napisał:

Ale to pewnie tylko gra światła.

Nie, tak jest, ale to tylko nadmiar, który zostanie ścięty jak skończę ;-)

Nitro napisał:

Na ostatniej focie są :-P


Wycięte... :mrgreen: Zostaje tylko zakleić i zaszpachlować :-P

Nie za mocno najechales na ta lampe?

Chodzi Ci o to, że brewka jest zbyt “ostra” ? :sunglasses: :sunglasses:
Tak ma być, robiłem z nadmiarem, potem to ucinam, szlifuję i gotowe :mrgreen:

Jak na razie dobrze ci idzie oby tak dalej.

SiWy napisał:

Jak na razie dobrze ci idzie oby tak dalej.

Wreszcie ktoś napisał czy dobrze robię... :-D I to ktoś kto już coś takiego robił :-P Dzięki! 8-)

ja się go nie czepiam jak na razie dobrze mu idzie ale według mnie duzy ten bad look i w nocy cieżko będzie z oświetlaniem ulicy :!: :stuck_out_tongue: