Neos Tuned by Jasiu - CAŁY NA CZĘŚCI!!! DUŻO TUNINGOWYCH!

Witam, neos idzie na części. Wszystko - każda część na sprzedaż, pytać na GG lub pisać tu.
GG: 9092981


-Wariator Malossi Multivar 130zł
-Wydech Laser X-Pro 300zł [Sprzedany]
-Gaźnik Tec Racing 17.5mm 150zł
-Filtr stożkowy Polini Airbox 50zł [REZERWACJA]
-Gasbox BOOST BOOTLE Malossi MACSII bez wężyków i trójnika 60zł
-Sprzęgło RMS Standard 50zł
-Pasek Polini Race 40zł
-Zawór membranowy Hebo 50zł
-Blok silnika z wałem i przełożeniami + łożyska Do ustalenia GG
-Filtr seryjny 20zł
-Króciec 20mm 15zł


-Nadkole lekko pęknięte, jak jest założone to nie widać 70zł
-Czacha z badlookiem i wlotami z siatką Do ustalenia GG
-Kierownica Down Hill BMX Hebo czerwona 90zł
-Adapter STR8 90zł
-Przełączniki od BW’S 40zł
-Ryfle duże 40zł
-Białe klosze kierunkowskazów 40zł
-Lampa Lexus Style 70zł
-Starter nożny STR8 60zł
-Kapa przekładni w polerce 120zł
-Manetki STR8 czarne 30zł
-Przedłużka amortyzatora STR8 40zł
-Chwytak powietrza carbon 25zł
-Nóżka boczna chrom 60zł
-Lusterko F1 chrom 30zł
-Nakrętka oleju STR8 czerwona 10zł


Do tego wszystkie części seryjne typu rama z papierami, wszystkie plastiki, niedawno małowane, koła, lagi, linki, rączki hamulców, rollgas itp… Takie rzeczy GG: 9092981


Wszystkie zdjęcia Neosa http://www.bikepics.com/members/jasiu226/00neos/


Aktualne zdjęcia każdej części po kontakcie GG.

Czekam na oferty :slight_smile:

Twój neos bardzo mi się podoba z mechaniki,taki cylinder jak ty masz też chciałbym w?orzy do mojego, ale optyka to nic specjalnego :-/
weź się za tą optyke przemaluj go i zrób bad looka, a będzie spoko :wink:
A i jeszcze jak dostaniesz gaźnik wyreguluj neosa tak zeby śmigać ponad 100 :wink:

mechanicznie spx, ale optyka siada :stuck_out_tongue:


Popraw tą polerkę bo wygląda jakbyś mleko wylaż na niż :confused:

Tylko 85. To ja bez Ładnych regulacji z tecnigasem next-r wyciagnolem tyle. A teraz doszlo sptrzeglo Stage wraz z dzwonem aa i gaźnik teraz w regulacji. Ale nie powiem chciałbym mieć ta 70 i wal i wario. Ale to będzie w nastepnym roku. To pewnie wtedy się swoim pochwale. Obecnie oceniam go na 4+ bo kiepska optyka. Ale mechanika tez niczego sobie.

Kurde ale się rozpisałem.

Kurde… Jest problem… Otóż chodzi o to, że udało mi się pare dni temu wyciągnąć te 85… A dzisiaj na prostej ledwo co ponad 70 … :confused: 72-73 max… Nie wiem co jest… Przyspieszenie ciągle super… Ale przy 70 ma bardzo wysokie obroty! Nie wiem dlaczego… :confused: I jedzie na wysokich i nie przyspiesza od 70 w górę… :confused: Co jestą

Narazie nie będą kombinowałale poczekam na gaźnik i zobaczymy… Macie jakieś propozycje co jestą

Musisz go dobrze wyregulować.

A ja mam taki problem w regulacji ze skuter idzie super do 35 a potem dostaje zarabistego muła i znowu łapie od 65 do tych 80. I nie wiem czego to wina. Dodam ze dzieje się tak gdy skuter się rozgrzeje. Pomozcie w regulacji. Pasek słabył??(bo nie wymieniany juz dosc sporo). Sprezyna centralna a moze sprezynkiż?? A moze rolki. Zapewne kolega ma cos podobnego co ja.

Bardzo fajna janina z punktu mechanicznego, ale optyk mógł był lepszy :slight_smile:


Ogólna ocena 6/10

Odpisze mi ktosą?? Bo potrzebna informacja dla mnie jak i kolegi.

Kumpel mi pomógł i stwierdzić, że to wina sprężyny, bo mam +50% Hebo czarna a neos kręci za duże obroty i dlatego w?o?ymy jutro serię i zobaczymy :stuck_out_tongue:

Nowe fotki:

Pierwsze foto to foto Mercedesa SL 500 ;] Ale neos się zażapaż, więc wrzucam xD


Kolejne foto mojego audio xD


Teraz element tuningu optycznego xD Pomalowałem zacisk hamulcowy na czerwony, trochę blady ale c??.. :stuck_out_tongue:

Zabierz się za optykę tak porządnie :stuck_out_tongue: Przemaluj go :slight_smile:

nie rób jakiśtam pierdośćw tylko weź się za porządny tuning i zrób tego bada i go przemaluj :stuck_out_tongue: :smiley:

Oj ja tez bym sobie zrobić bada ale jakos się boje ze cos zwale.

Borek02, ja też się tak bażem i prze?amałym strach i wszystko wyszło ok :wink:

Pierwsze - wywal ten shitowy błotnik, co tablica na nim wisi! Wygląda jak w chinolach!
Albo przynajkmniej utnij go kr?tko. :wink:

By? krótki, ale jest długi bo chlapażo i się wkurzyżem…

Na zim? robić trochę optyki… Będzie bad look i pomalowany przód cały to jest: błotnik, czacha, osłona kierownicy… ;D

powiem tak wydech to totalny kibel… najgorsze gówno typu snake juz mogżes chociaz tecnigasa next r kupić przynajmniej mocniejszy od tego zx’a. ja bym proponowałRS albo yasuni R włozyc :slight_smile: uwierz ze naprawde odmieniła by Ci się charakterystyka przyspieszania. ej Kolego a po co CI te podkladki pod wariem bo co bo mial mula ze startu to się kupuje odciazone sprzęgło i startuje idealnie. dziwisz się ze idzie 70 pare jak masz wydłuzoną tuleje?

Nie lotej tak z tym wydechem, nie jest taki zły… A poza tym nie mam kasy na inny… Tym bardziej na R… Parę dni temu kupiłem gaźnik 17.5mm Tec Racing, poprawił mi zajebiście przyspieszenie! Rwie na koło z gazu jak głupi, do 65 zajebiście przyspiesza… Prędkość nadal niestety 75… Max 80… I to nie wina tych podkładek, one są założone bo był taki czas, że w ciągu 3 tyg. zajechałem w Neosię 4 przeciw talerze wariatora… miały za dużo luzu… :confused: I jak założyłem podkładki to już jest lepiej… Co do tej dłuższej tulei, to może był prawda? Wie ktoś coś o tym ?

optyka (szczególnie przód) to agro-tjuning pełną gębą :lol:

DOLAR, sam jesteś agro tjuning… Co w nim jest z wiochy? He? Naklejek nie ma, wiem, że kolor brzydki…